Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Test 50 cio latka

Mam 50 lat i chce wiedziec

Polecane posty

Ciiicho kurde, bo nie nadążam! Czyli ten stek przekleństw w załaczniku od Very nie był Twojego autorstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iPhone
Mylisz naczelnego z Jukendensem duchu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest debilem to uważa że jest nie omylny :D biedny wojownik o wolności sprawiedliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się pocisz , świńska mordo ? :D niespotykanie spokojny ogr luzuje zwory ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj, no czekaj Duch, z Drejfusem vel Ajronem pogadywałam z rzadka, ale spoko, nigdy rozpierduchy nie było. Nie ma reguły jak widac.. Zasada 2 Wróg twojego wroga nie zawsze jest Twoim przyjacielem, a przyjaciel wroga nie zawsze jest Twoim wrogiem Moge wymyslic inne kombinacje, ale to jutro jak sie wyspię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, ten cytat pochodzi od "stukniĘtego" a Duch twierdzi, że był tylko "stukniEty"... who is who??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na ducha
Foxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, koniec mediacji na dziś. Poniosłam sromotną porażkę w pierwszym dniu i mimo wszystko z usmiechem na twarzy odmeldowyje się, żeby obmyć sie z Waszej krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on, nie dawaj się mamić takimi tekstami. On zawsze robi rozkurrw a potem z płaczem przychodzi i mówi, ze jego nie było pół roku i ktoś się podszywał. Ciekawe tylko jak - bo używał dokładnie tych samych słów, robił te same błędy ortograficzne i gramatyczne, literówki...i pisał pod jego nickami. Zaraz sprzeda rzewną histerię o tym jak to ja mu zniszczyłam topik. :D:D:D Normalnie by mnie to jeebało po same migdałki, ale jego fałsz aż boli. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, spoko, zamierzam sie niezmordowanie szczycic tym, że jestem obiektywna, mediator musi byc bezstronny! Na razie zbieram dowody nie osadzajac nikogo ;) Damy radę! Miłej nocy wszystkim bez względu na to, czy po prawej, czy po lewej, na górze czy na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:56 [zgłoś do usunięcia] vera lynn--bardzo dobrze!!!!!!!!!! czekam na dalsze piertolenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie pyrrusowe, póki co zadnych strat w ludziach i inwentarzu nie ma :) A jedna przegrana bitwa nie przesadza o przegraniu całej wojny. Póki krwi wystarczy będziem walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy ze sobą, a ja o pokój na świecie :) Dodam, że nie bezinteresownie walczę, matka Teresa to ja nie jestem. No dobra, zmykam. Zabryzgaliscie mi monitor na amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się właśnie zastanawiam... Bo niby to jest forum erotyczne??? A tu jakieś takie bzdety ludzie piszą... Jednak taki naprawdę fajny seks, to jest bezcenny. "Króliki" mogą tego nie zrozumieć. ...Miłego dnia... Dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latka br
Mam 26 lat, ale mam ogromną ochotę na seks właśnie z facetem po 50 stce. Trochę z ciekawości jak to jest z nimi, ale brak mi odwagi,żeby zacząć realizować marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że ten temat tak umarł. Bo chyba jednak "króliki" na tym forum zdecydowanie dominują...? Tylko tak wielu z tych młodych i napalonych, nigdy nie pozna, co to jest prawdziwy seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×