Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi3

płyn preejakulacyjny,dni płodne a ciąża

Polecane posty

I to raczej te badania, które mówią o braku żywycz i zdolnych do zapłodnienia plemnikach była przeprowadzane na niewielkiej próbie. Wracam do pracy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
nie było wcześniej stosunku i w sumie bardzo szybko chłopak założył gumkę ale może i ten płyn już wydzielił się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan panikowac dziewczyno
Mimi nie martw sie nic nie bedzie.Perwersja wroc do pracy nic tu po tobie . nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
och zeby się tak dało nie panikować dzięki i powodzonka życzę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko uważam, że nie masz się czym martwić. Wbrew pozorom wcale nie tak łatwo zajść w ciążę. Wiele kobiet próbuje Z WYTRYSKIEM i sie nie udaje od razu, a co dopiero od płynu preejakulacyjnego, w którym są śladowe ilości plemników. Oczywiście duzo zależy od samego faceta, czy umie wyjść w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
ale powoli już zaczynam się oswajać z tą myślą i stwierdzam, że chciałabym, żeby to była dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
to wyżej to ktoś się podszył Frankie_Stein u nas wytrysk był w gumce i poza mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
ale jak sie okaże, że nie jestem jednak w ciąży to od tej pory będę uprawiała tylko seks analny i obowiązkowo cały czas w prezerwatywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 3
albo tylko seks oralny mi pozostanie. Ale też bez spustu w ustach bo bym jeszcze niechcący mogła połknąć i zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja ***
nie mogę wysłać postu jako mimi3 wyżej to też nie ja !! nie rozumiem takich ludzi którzy cieszą się z kogoś jak można mieć tyle jadu w sobie ktoś naprawdę przeżywa ciężkie chwile (nie chodzi tylko o mnie) a inny jeszcze z tego robi szoł :O smutne to bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niććc
Nie bedziesz w ciazy jesli wczesniej nie bylo wytrysku . Jessli nawet byl to wystarczy ze facet sie wysika i umyje i jest ok. Tu wszyscy sie sugeruja chyba badaniami z 2011 roku ,ktore to mowia o tym ze preejakulat MOZE !!!!! zawierac plemniki, zdolne do zaplodnienia a nie ze zawiera! Wczesniejsze badania mowia cos innego. Na cos kase trzeba wydac i ludziom namieszac to se preejakulat zbadali poraz kolejny i to na NIEWIELKIEJ liczbie mezczyzn . Szit . I wszystkie perwersje i inne very lykaja jak mlode pelikany kity wciskane ch*j wie wlasciwie po co." i tak jest w teorii a jak jest w praktyce ? ile dziewczyn zaciążyło przez preejakulat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
W pępek jakby za mocno wciskał to też jest prawdopodobieństwo, że stosunek zakończy się zapłodnieniem. Lepiej przed włożeniem penisa w pępek, partner niech założy prezerwatywę. Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
my tak z moim M działamy już od 5 lat :) dodam że jesteśmy płodni bo już 2 synków mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeżywaj... moja kuzynka z mężem kocha się polegając głównie na zaufaniu. 1 dziecko ma 7 lat ( planowane ) i teraz 2 ma 3 miesiące ( również planowane). Koleżanka kochała się ze swoim 3 miesiące temu na goło i jakoś nie zaciążyła. Poczekaj trochę, a zresztą dziecko to błogosławieństwo od Boga i trzeba się cieszyć. Nie ważne ile masz lat ;) i co najważniejsze trzeba sprostać wszystkiemu. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie krece
>>>zresztą dziecko to błogosławieństwo od Boga i trzeba się cieszyć. Nie ważne ile masz lat i co najważniejsze trzeba sprostać wszystkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niććcc
Z łym szcunkiem ani jedna w mojej 27 letniej praktyce. Jeśli doszło do zapłodnienia to z innych przyczyn. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niććc
a kochałaś się w różnych dniach cylku bo może w dni płodne nie trafiłiście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja ***
jeszcze 10 dni do oczekiwanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja ***
to ja mimi3 autorka topiku hej dziewczynki :) chciałam wam napisać,że okres mi się pojawił :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co masz dzidziusia 5 letniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×