Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jarek6776

Zakopane

Polecane posty

Gość słoik ogórków
jarku zluzuj majty,to tylko forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 6776
Nie no pewnie ze tak ,ale strasznie Polski chcesz byc , nawet rzad piszesz wialka litera a dzgasz po oczach takimi byczorami ze sie slabo robi . Z calym szacunkiem Agnieszka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś Człowiek
Zakopane? E, na pokaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że nie zwracam uwagi na poprawną pisownię nie znaczy że jestem złym Polakiem. Mnie to nie przeszkadza Agnieszko że ktoś pisze niepoprawnie. Myślę że i ty czasem byka zrobisz. Tu na tym forum wypowiadam się i mówię co lubię a czego nie. Dzięki za zwrot uwagi. Znaczy to że jesteś dobrym Obywatelem! Agnieszko! Cieszy minie też fakt że podałaś swoje imię i chyba nie ukrywasz się pod innym imieniem??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdżę w Tatry od ponad 20 lat... Mieszkałam na wielu kwaterach. Jedne były w porządku, inne niekoniecznie mi się podobały. Wybór jest ogromny, człowiek nie jest przecież uwiązany do jednego miejsca. Od trzech lat jeżdżę w to samo miejsce, do Gronika (4 km od Krupówek, przy szosie do Doliny Kościeliskiej). Super miejscówka: cicha, spokojna, wygodna, i przesympatyczni gospodarze. Zmotoryzowana nie jestem, więc brak miejsc parkingowych nie jest moim problemem. A samo Zakopane... No cóż, trudno lubić Krupówki, ale w mieście jest też wiele innych, ciekawszych miejsc. A poza tym do Zakopanego jedzie się chyba po to, żeby chodzić po górach, a nie siedzieć na miejscu i narzekać, że atrakcje same do nas nie przychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka 6776
Ja tam wole Bukowine , Bialy Dunajec , Zakopane strasznie komercyjne jest . Kiedys mialam tam jedno hobby , rozsmieszyc mima na Krupowkach. To byly czasy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadam sie jeśli nocować to poza Zakopanym bo cisza i spokój!! W samym Zakopanym nocowałem chyba z 5 razy gdy nie było miejsca tam gdzie zwykle nocuję czyli w Zębie!!! Teraz rezerwcję zrobiłem w Willi u Państwa Baran na Krzeptówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram się za tydzień 25 sierpnia na 6 dni z koleżanką. W Tarry gdzieś pujdziemy ale raczej w niższe partie gór. Jest jeszcze kilka szcztów które nie zdobyłem ale wybirę się na nie innym razem jak pojadę sam. Chciałbym Zawrat zdobyć bo jakoś nie miałem szczęścia i Orlą perć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleśmy wydali
na dwie osoby wydaliśmy 1600zł w 4 dni, to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tym Roku to już raczej nie dam rady zdobyć te szczyty może w przyszłym. Na Rysach byłem już 2 razy jakieś 8 lat 10 lat temu. Dał mi Rysy trochę popalić gdyż akurat nie trafiłem na zbyt fajną pogodą. Bardzo lubię szlak na Wołowiec granią jak dla mnie bardzo widowiskowy szlak. Kidyś jak byliśmy z kolegą 1998 roku poraz drugi w Tatrach wybraliśmy się z Kasprowego nad morkie oko a raczej pod Morkie oko oj to była wyprawa po której 2 dni leniuchowaliśmy tak nan dała popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: aleśmy wydali No, trochę zaszaleliście :) Ale, skoro was stać i było na co wydać, to czemu nie? Kasy macie teraz mniej, ale za to więcej dobrych wspomnień :) Ja zamknęłam wyjazd w 2500 zł. Sama, trzy tygodnie w Bieszczadach i Tatrach, z przejazdami włącznie. No, ale ja mało mam, więc oszczędna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tanio nie jest w Zakopanym tym bardziej teraz w sezonie!! Same dojazdy to już spory wydatek, czy chociażby wynajęcie przewodnika. Ja tam zawsze jak wybieram się w Tatry to biorę dużo kanapek i termos gorącej kawy lub herbaty no i oczywiście wodę. W schroniskach obiad jest drogi. Po długich wędrówkach po Tatrach bardzo dobrze jest odwiedzić Sauny. Dlatego też teraz zarezerwowałem kwaterę ktora ma saune dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonashxxx
zakopane ogolnie jest przereklamowane i pelno w nim bydla czyli was, GOROLI i innych hanysow. Lazicie tylko po tych krupowkach i nic wiecej a pozniej narzekacie, ze drogo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do jakiej kategorii ty się zaliczasz Jonashxxx?? Skoro po Krupówkach chodzi tylko bydło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w najbliższą sobotę wybieram się do Zakopanego!! W końcu będę mógł trochę pozwiedzać Tatry. Szkoda że w wyższe partie Tatr nie będę mógł się wybrać gdyż jadę z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×