Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niskagrubaskkaaa

Jestem niską "gruszką" :((

Polecane posty

Gość niskagrubaskkaaa

Mam dość swojego wyglądu :( Jestem bardzo niska - 157:/ waże 50!! masakra:/:( Nic nie mogę zrobić z tymi udami, grube są i tyle:/ Wewnętrzna i zewnetrzna strona - masakra.. I co jest dodatkowo bardzo śmieszne - mam wąskie biodna - ttyłek mam szerszy - jak to wygląda.. Brzuch niby mam płaski, ale i tak mógłby być mniejszy.. Jak zaczynam ćwiczyć aeroby bieganie lub skakankę to cycki mi zaczynają znikać - jak już i tak prawie ich nie ma - małe B:( Dodatkowo mam te cholerne "bryczesy" na udach i za nic nie chcą zniknąć:(:( beznadzieja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskagrubaskkaaa
:( Co ćwiczyć? Któraś z was jest "gruszką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjgjhgjg
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjgjhgjg
ja jestem gurskz 167 CM I SIE CIESZE, ILE MASZ LAT? MOZE JESTES NISKA BO OD STAROSCI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskagrubaskkaaa
młoda jestem, nie urosłam po prostu :/ mimo tego że nie pije i nie pale.. :/ geny.. 19lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morena21
Ja rowniez jestem niska 161 cm i tez mam figure gruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w teorii tak można
z bryczesami daremna walka na aerobach zgubisz tylko cycki a uda nadal pozostaną wielkie lepiej idź do gabinetu medycyny estetycznej i zrób sobie lipolizę, usuniesz tłuszcz w miejscach w których nadmiernie się gromadzi pytaj o iniekcje z fosfatydylocholiną, to preparat który rozpuszcza tłuszcz, potem ten tłuszcz jest wydalany z organizmu są miejsca których nie wyszczupli się ani dietą ani ćiwczeniami, u mnie tłuszcz gromadzi się nad kolanem, masakra, w udzie mam 50 cm, nad kolanem 40 a pod kolanem 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×