Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _ZaKochany_

Kocham

Polecane posty

Gość _ZaKochany_

Witam wszystkich forumowiczów piszę na forum ponieważ mam problem kocham moją dziewczynę bardzo mocno jesteśmy razem rok czasu to dużo i mało ale nie o to chodzi. Chodzi o to że moja dziewczyna miała już chłopaków zanim mnie poznała i z nimi się kochała boli mnie to strasznie świadomość że inni faceci kiedyś z nią byli kochali się z nią a ona z nimi że inny facet ją dotykał :( zadręcza mnie ta myśl z drugiej strony nie mam do niej o to żalu miała stałych partnerów (2) była z nimi jakiś czas nie znała mnie a ja jej więc nie mam do niej o to pretensji tylko to tak bardzo boli dla czego ? i co robić co poradzicie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazakkk
weź sie chłopie ogarnij i przestań mazac bo przynosisz wstyd meskiemu rodowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazakkk
nawet jak miala milion chłopaków przed toba to jest człowiekiem kobietą, nie jest ani nie była twoją wlasnoscią ,wybiera taka droge ktora uwaza za sluszna, czemu ludzie uwazacie ze jak sie z kims wiazecie to juz jestescie na wyłacznosc ,ze tylko wyslac was na bezludna wyspe i tam sobie bedziecie zyli, przeciez dookola niej, ciebie czy kogokolwiek istnieje i bedzie istnialo miliard ludzi (7?) i jak ja uchronisz? chcesz ja wsadzic do piwnicy i miec tylko dla siebie? chyba nie o to ci chodzi , zyj czlowieku i ciesz sie ze masz kobiete wiedzaca czego chce od zycia ktora nie uznaje konwenansow, przeciez nikogo nie skrzywdzila a ty jak czujesz sie urazony to poszukaj sobie kogos podobnego do ciebie bedzie ci latwiej skoro nie mozesz tego przebolec, narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×