Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tulipan093

To miał być tylko sex...

Polecane posty

Zacznę od początku. Znaliśmy się tylko z widzenia, nigdy specjalnie nie zwróciłam na Niego uwagi. Trafiliśmy na jedną imprezę. Podczas imprezy dostałam od Niego smsa "Chcesz się kochać" zgodziłam się, sama nie wiem czemu, może to alkohol, może złość na cały świat (to nie był najlepsze dzień- dowiedziałam się, że mój były chłopak będzie miał dziecko) Trafiliśmy do jednego pokoju i bum stało się. Wychodząc powiedział mi, że to nasz pierwszy i ostatni raz "jasne" powiedziałam, odwróciłam się na drugi bok i poszłam spać. Wyszedł. Następnego dnia rano obudziła mnie wielka miłość. Zakochałam się. Nie wiem jak do tego doszło. Po 3 tygodniach postanowiłam do niego napisać. Dostałam odpowiedź "nie mam humoru, nie pisz do mnie chyba, ze chodzi o sex". Spotkaliśmy się 3 dni później. Powiedział mi wtedy, że ma dziewczynę i żebym dała mu święty spokój. Z trudem wyszeptałam z siebie, że chodzi mi tylko o dobrą zabawę. Nie odzywał się... napisałam ostatnią do Niego "co robisz" odpisał mi tylko żebym do Niego nic nie pisała... ogarnęła mnie wielka niechęć do życia. Zamknęłam się w sobie.. Spotkaliśmy się ostatnią w dużej grupie przez przypadek.. cały czas na mnie zerkał i szybko się zmył do domu. Napisałam po raz kolejny "Śpisz" nie odpisał. Chciałam spróbować inaczej więc napisałam, że mam na Niego ochotę. Również nie otrzymałam odpowiedzi a z miłości mnie wykręca... co mam robić? Próbować czy darować? Czy dla Niego to była zwykła zabawa? Czy może chce uciec od uczucia? Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi. moglad mu nie dawac. on ma dziewczyne. z Toba zrobil tylko 1 raz. i dalej chce chodzic z tamta. i chce o Tobie zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehe
Podczas imprezy dostałam od Niego smsa "Chcesz się kochać" zgodziłam się, sama nie wiem czemu..może temu, że jesteś łatwą dziwką...i się dziwisz,że facet któremu poszło z Toba tak łatwo..nie chce dalszego z Tobą kontaktu...weź się ogarnij dziewucho i nie pogrążaj..jeszcze nie zauważyłaś, że on ma ćię głeboko gdzieś..żałosne ...dawać dupy gościowi tylko dlatego, że ma się gorszy dzień hehheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędziłam z Nim 2 noce... może i sama się nakręcam, może i jestem łatwą dziwką ale stało się i nic na to nie poradzę.. trudno jest zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego się nie bzyka
z 1 lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×