Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghrjtrhegwfew

Sałatka z brokułem i sosem czosnkowym,ale co jeszcze do niej idze ??????????????

Polecane posty

Gość ghrjtrhegwfew

Bardzo proszę Panie o informację,jak robicie sałatkę z brokułem? czy tam idzie feta? czy kurczak? a może kukurydza? nigdy nie robiłam,a jutro chcę spróbowac.Bedę wdzięczna za info .Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georrgiaa
Ja daje zblanszowane brokuły, fetę i uprażone pestki słonecznika, do tego na sos opakowanie jogurtu z 1-2 łyżkami majonezu (bez czosnku, bo ten tu zupełnie nie pasuje i zabija smaki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak : brokuł kukurydza ser feta pierś z kurczaka - podsmażony wszystko zalane sosem na bazie majonezu,jogurtu,czasami odrobinę śmietany posypane uprażonymi migdałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny licze na was
a salatka gyros? dajcie przepis na taka z usmazona piersia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqerqrgr
do mpysznych brokuł ja dodaje pomidorka swiezego i ogórka, moze jeszcze kukurydze, ale sosik czosnkowy ipyyychotka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałateczka pyszna :)
brokuł jajko ( 3 pokrojone w ćwiartki) pomodory (jak wyżej) układam warstwowo i polewam mieszanką z jogurtu naturalnego,łyżka majonezu,czosnek,sól,pieprz pycha tyle że z całwania tezeba zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałateczka pyszna :)
całowania * 😘 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrjtrhegwfew
dziękuję za rady :) .Napiszę potem jak smakowało :)).Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beklaaaa
georgiaaa- jak to czosnek tu nie pasuje?! Mow za siebie. Czosnek jest wrecz idealny w sosie do tej salatki. Ja robie czasem brokuly, pokrojony w czastki pomidory, jajko na twardo i polewam to wszystko sosem na bazie jogurtu i majonezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuł, pomidory feta
orzechy uprażone lub pestki i sos winegret ideał :D smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrjtrhegwfew
Witam! zgdonie z obietnica zdaje relację z sałatki :)) zrobiłam ja tak.. na dno miski gotowany brokuł w kawałkach,na to fete,na to kukurydzę,czerwona paprykę i zrumieniony na patelni słonecznik zalane sosikiem czosnkowym z majonezu ,smietanki cukru,soli,pieprzu i czerwonej papryki :) efekt? PRZEPYYYYSZNA! jutro robię powtórkę :). POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghrjtrhegwfew na dno miski gotowany brokuł w kawałkach szkoda że gotowany ten brokuł na parze byłby zdrowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomasticcck
Haha, no trzeba bylo sie do czegos przyczepic. " Na parze bylby zdrowszy". Ja jeszcze moze dopisze " tylko i wylacznie na parze z krystalicznie czystej gorskiej, zrodlanej wody" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
Campari zapomnialas przyczepic sie do majonezu, smietanki i cukru :D przeciez lepsze byloby z jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz!
przeciez na parze to tez gotowany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no rzesz
Gotowanie na parze jest najzdrowszą formą obróbki termicznej. Produkty przygotowywane w parowarze zachowują witaminy i składniki mineralne, które ulegają wypłukiwaniu podczas np. tradycyjnego gotowania. Dostarczamy w ten sposób naszemu organizmowi więcej składników odżywczych. idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję brokuła, pomidory, jajka, rzodkiewkę i zalewam sosem z jogurtu z odrobiną majonezu. Ponieważ karmię zrezygnowałam z czosnku za to daję zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz!
nie wiem po co mnie uswiadamiasz, skoro ja to wiem i sama gotuje tylko na parze :D ty masz problemy z czytaniem, czy czytasz z kart, ale ci sie nie udalo ??? napisalam, ze na parze to tez gotowane, poniewaz autorka napisala, ze brokuly do salatki nalezy "ugotowac", a ktos ja skrytykowal, ze lepiej na parze. moze ona wlasnie ugotowala na parze? ha? pozostaloby mi na koniec nazwac cie idiotka, ale nie widze takiej potrzeby. mysle, ze z wiekiem uda ci sie samoistnie nabrac troche wiecej rozumu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz!
poza tym, jeszcez zdrowsz od gotowanych na parze sa warzywa pieczone lub duszone, ale nie bedziemy sie juz wglebiac w ten temat, bo w koncu nie o tym .... ;) ja zaraz wlasnie bede robic ta salatke :) mam juz ugotowane brokuly :D dodam puszke kukurydzy (niestety nie udalo mi sie kupic eko, a zwykla jes gmo, no ale coz, czesto na szczescie jej nie jadam). dodam bulgarski ser feta z owczego mleka pokrojony w kosteczke, czerwona papryke rowniez tak pokroje. a sos zrobie z jogurtu i majonezu czosnkowego :) no i jeszcze sypne szczypiorku. podizele sie potem jak wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×