Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eleonora de Milargros

Do kobiet którym powiększyły się piersi przy braniu pigułek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość microgynon 30 jest w Polsce?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko w UK
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
Kurva, wysypało mnie na papie od tej Diany 35 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie powiększyły :)
po 3 miesiącach :) o cały rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszerzonehoryzonty
o nie wiedziałam, że tabletki anty powiększają biust, wiem, że się stają takie nabrzmiałe, ale to jednak to nie to samo, a myślałyście o tym, żeby sobie powiększyć biust za pomocą operacji? Mnie ciekawi jak wygląda powiększanie biustu własnym tłuszczem, próbowała któraś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie uko chana
ja na każdych pigułkach do tej pory bez zmian, ale może tym razem będzie inaczej. chociaż akurat nie na to działanie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczta
kurcze a to nie jest tak, że potem jak się je odstawi to się zmniejszą? Ale próbować owszem można. Chociaż ja się bardzo cieszę z moich nowych piersi, byłam w końcu u dra Osucha i bardzo mi się podoba mój nowy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie brania pigułek piersi rosną/Zatrzymanie wody?Po zaprzestaniu nie maleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i to bardzo musiałam całą bieliznę wymienić nie tylko biustonosze ale także figi niestety tyłek urósł od hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna z warsztatu jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozenberga
Owszem rosną piersi również i od pigułek antykoncepcyjnych, aczkolwiek najlepiej będzie się również zdecydować na skorzystanie z możliwości zażywania tabletek, które sprawiają, iż same piersi rosną, bez tyłka. Ja korzystam osobiście z powiekszanie-piersi.com i jestem naprawdę z nich zadowolona. Zachęcam również do ich spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka11
Mnie sie powiekszyly niemal od razu,ale po odstawieniu mam znow takie same -male... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo to nie jest sposób, jedyny dla mnie skuteczny sposób, żeby mieć większy biust jest operacja plastyczna. Tutaj http://www.youtube.com/user/drplastyk oglądałam filmiki o tym, jak biust można powiększyć i bardzo mnie zastanawia to powiększanie biustu za pomocą własnego tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to chyba nie na stałe, bo jak się hormony odstawi, to potem wracają do normalnego rozmiaru no i tez nie wszystkim kobietom się powiększają piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam Wasze wypwiedzi. Moze nie u kazdej kobiety biust sie powieksza po tabletkach ale powieksza u wielu. Ja juz nie jestem nastolatka, mam ponad 30 lat , piersi z B zwiekszyly sie na C w czasie pierwszego opakowania. Nie bola mnie, nie przytylam w innych miejscach .Jestem zdumiona powiekszeniem piersi bo naprawde duze C z B i musze zmieniac staniki. Piersi sa bardzo jedrne i duze. Nie wiazala bym tego z zatrzymaniem wody w organizmie bo jak juz wspomnialam tylko piersi sie powiekszyly. Nie ma co sie dziwic , jest to zwiazane z hormonami ktore sa w tabletkach. Ja biore qlqirq. Wczesniej bralam zastrzyki ale po nich piersi mi nie urosly, choc wiekszosci kobiet ktore braly je urosly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To 2 w jednym.Ładne cyce i możność bzykania.Pokaż jakie są te cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia

Co jesli odstawilam tabletki 20 stycznia a jest 14 grudzien i moje pierwsi dalej sa wieksze...to juz tyle czasu...to jest 24 dni...za chwile bedzie miesiac a ja dalej takie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykoncepcja

Mnie podczas brania tabletek biust powiększył się z marnego B do C a nawet w niektórych momentach D. Reszta ciała pozostała szczupła. Niestety po odstawieniu biust wraca do poprzedniego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×