Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lejla83

ciucholandy Radom

Polecane posty

Witam, po prawie 2 latach nieobecności, postanowiłam sprawdzić co dzieje się na forum i .... cisza, dziewczyny co z Wami? :) Moje posty są długie, więc postaram się dzisiaj napisać krótszy post :) W odpowiedzi do mojej poprzedniczki, dzisiaj znalazłam sklep, który jest otwarty nawet w niedziele. Trochę mnie to zdziwiło ale cóż... każdy orze jak może :) Sklep nazywa się "Haliszka" na Prażmowskiego 17. Ten sklep powstał na miejscu innego, gdzie pod nim był jeszcze inny schodząc po schodkach ale dzisiaj zauważyłam, że widocznie został zamknięty. Nie dziwi mnie to bo miał sporą konkurencję kiedyś i teraz odkąd jest ten nowy. Jeżeli któraś z Was nie była w nim, to mogę coś o nim napisać. Pierwsze wrażenia.... dużo ciuchów :) są kosze z butami i zabawkami, wszystko jest na wagę. Aha... pomijam koty i kurz, które były dość widoczne przy lustrach, niby nic... ale to nie wstyd wziąć szczotkę i pozamiatać, zwłaszcza, że jest przestronno i klienci widzą jak jest. Plus dla przymierzalni, są duże :) Cena.... właśnie cena... jak zobaczyłam ich tablice z cennikiem to lekka załamka.... specjalnie spisałam ceny, żeby wiedzieć w który dzień przychodzić :) Poniedziałek 21zł Wtorek 15zł Środa (dostawa towaru) 53zł (!!!!) Czwartek 47zł Piątek 40zł Sobota 34zł Niedziela 27zł Dałam "!!!", ponieważ ja rozumiem, że każdy chce zarobić ale nie jesteśmy Warszawą czy innym miastem. Przyzwyczaiłam się, że w Trafice mają drogo (28zł/kg), później znalazłam sklep na Struga ( też sama waga, mały, przy Domu Pomocy Społecznej) w dniu dostawy 37zł/kg. W "Haliszce" pojechali po całości :) Co do sklepu na Słowackiego nad Biedronką, to mam podobne odczucia jak Wy. Skusiłam się raz i poszłam we wtorek.... matko.... głównie ciuchy po 1zł ale ludzie dali popis, biegali, babki jak ustawiły się przy wieszakach z sukienkami to ręki nie można było wcisnąć. Ciuchy leżały na podłodze, wieszaki, ludzie przepychali się, byle dostać się do ubrań. Zdziwiło mnie, że marki są tam mieszane, czyli angielska odzież jak również polska. Polecam wtorki jak ktoś ma za dużo energii i chce się wyżyć :) Co nie tylko mnie denerwuje, to , że na kasie są 2 osoby i niestety, ale wolno porusza się kolejna do przodu, wyrzucanie na ladę ciuchów i liczenie.... pół biedy jak ktoś ma 10-20 sztuk ale tam przychodzą chyba handlarze i biorą po kilka (!!) worków... kolejki są chyba najgorsze, lepiej ustawić się za taką osobą co ma kilka worków i w trakcie czekania można "wyskoczyć" jeszcze na sklep po ciuchy :) Albo przyjść w poniedziałek (50%) i na spokojnie pooglądać ubrania. Ciekawił mnie jeden fakt, czekając w kolejce, zauważyłam, że za nimi jest półka z butami i tak znalazłam świetną dużą kopertówkę. Żeby mnie nikt nie ubiegł, to wzięłam ją i schowałam do koszyka, przy liczeniu moich łupów, ekspedientka dziwnie się na mnie spojrzała i zapytała, skąd mam tą torebkę? Powiedziałam, że leżała za nimi na półce i wzięłam ją (miałam prawo, bo jak są zajęte to klienci sami podchodzą do tej półki i np biorą buty) a ona, że bez jej wiedzy nie wolno nic brać, więc odpowiedziałam, że była zajęta a ja nie chciałam żeby mnie ktoś ubiegł z tą torebką i nic mi nie odpowiedziała. Wyglądało to tak, że po prostu chciała dla siebie ją zatrzymać, a tu jakaś klientka była szybsza :) Sprzedała mi ją ale za 5zł, w sumie i tak się opłacało :) Co do reszty sklepów, które odwiedzam, dawno nie byłam w Biga, więc nie wiem co słychać u nich :) Mają swoją stronę internetową gdzie sprawdza się "Promocje" i "Wystawki" ale nie byłam tam chyba z pół roku :/ Najczęściej szukam w Trafice, ponieważ ( jeżeli to możliwe) wiem czego od nich można oczekiwać :) I w tym miejscu nawiąże do podobnej sytuacji co na Słowackiego... będąc w Trafice, nie zawsze ale zdarza się, czasami muszę wręcz przepraszać ekspedientkę, ponieważ razem ze mną ogląda ciuchy zamiast pilnować sklepu. Zauważyłam, że jak coś wpadło im w oko to biegiem do kasy do drugiej babki, żeby to odłożyły, czy tak powinno być? Kolejna sprawa, to taka, że wybierając ciuchy a one stoją w pobliżu, na ich temat mogę powiedzieć dużo.... plotkują o wszystkich a głównie o współpracownicach. Po pierwsze klient nie zawsze ma ochotę wysłuchiwać tego, po drugie z niczym się nie kryją, nie wiedząc kto przy nich stoi... ehhh.... Wracając do "Haliszki" po wydaniu 50zł jest 10% rabatu. Ja dzisiaj wydałam 36zł i ekspedientka dała mi ulotkę, że niby z nią mam te 10% i pytała się czy wykorzystam ją teraz czy później... Szczerze co to jest 10%?? :) Chyba większość woli większe rabaty? :) Także ulotkę schowałam i zostawię ją na być może kolejne zakupy, wątpię, żebym zapłaciła tam 50zł ale kto wie.... Korci mnie, żeby zajrzeć tam w dniu dostawy, jednak ta cena jest powalająca... Dziewczyny...niedługo możemy spodziewać się pewnie 70zł/kg :/ Pożyjemy zobaczymy...... Ps. Mam nadzieję, że nie nudziłam Was za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile miesiacznie zostawiasz w ciucholandach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeżeli do mnie kierujesz pytanie, to powiem tak.... trudno określić :) Ja jestem osobą, która stara się mało wydawać na ciuchy ale...mówiąc przykładowo... zawsze marzyłam o ramonesce z Zary, jeżeli znalazłabym ją za 40, 50, 60zł na ciuchach to na pewno kupię, bo wiem, że będę w tym chodzić i posłuży mi na dłuższy czas :) Czasami bywa, że w ciągu miesiąca wydam 30zł a czasami 100zł, wszystko zależy od wszystkiego :) Czemu pytasz się o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chyba latwo w pasc w taki nalog, kupowania, bo tanio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, masz rację, wpaść bardzo łatwo :) Ale jest jeszcze coś... są ludzie, którzy kupują bo tanio (chociaż to pojęcie względne), jak również można upolować coś ciekawego, niespotykanego i innego :) To taki mały bonusik za tą całą kasę, którą zostawiamy w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfajny
Witam w ty szwajcarskim ciuszki pracuję taka Kasia czy zna ja ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75
A czy byliście w ciucholandzie w cerfurze na ustroniu .Mają fajną odzieź nie drogą i różną .Można znaleźć odzież z metkami . Biga trochę podupadła ,lubiłam tam chodzić zaraz po dostawie .Nad Biedronką na Słowackiego się poprawiło co do personelu .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izatrusi
tak tam gdzie jest markietpiotr i pawel czynny do 20 tej codziennie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia1412
Witam, podbijam temat, jestem zainteresowana tym nowym sklepem koło marketu Piotr i Paweł. Prawdopodobnie jutro odwiedzę go, więc jeżeli ktoś chce, podzielę się moimi spostrzeżeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiag
a VIVE PROFIT? Prosze o opinie,wybieram tam się w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75
Uwaga zlikwidowali Bige na Słowackiego .ciekawe dlaczego tam zawsze było dużo kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w sobotę 22.11 byłam (wg mnie) w tym nowym ciucholandzie w Feniksie, czyli Vive Profit. Z tego co zdążyłam zaobserwować przez krótki czas, byłam z kuzynką i jej maleństwem :), jeżeli któraś z was pamięta były sklep LOGO na 1905roku, to to jest właśnie taki sklep :) Bardzo dużo ubrań, duże pomieszczenie/hala oraz przy każdym "stoisku" z ubraniami wiszą kartki z rozpiską cenową na każdy dzień i każdego asortymentu, czyli bluzka długi rękaw, sukienka spódnica itd.... Czwartek to dzień najtańszy, piątek i sobota to dni gdzie ceny są takie same, w niedziele lekka obniżka, później poniedziałek znowu spadek cen i aż do czwartku. Jeżeli któraś z Was czeka na tańsze dni, myślę, że od wtorku można tam się wybrać, wyobraźcie sobie co tam się dzieje w czwartek :) Ten sklep traktowany jest jak sklep nad Biedronką na Słowackiego, ludzie wynoszą w worach jutowych ciuchy, wiadomo w jakim celu.... poza tym trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w czwartki nie dość, że trzeba będzie się rozpychać łokciami to stać w kolejkach :( Wracając do soboty, chciałam "skromnie" pochwalić się moją zdobyczą, w wakacje polubiłam neony, szukałam wszystkiego lakierów, ubrań i dodatków i jakoś nie mogłam znaleźć.... a w sobotę chodziłam wzdłuż spódnic i... czarna, czarna,czarna, siwa.... neonik pomarańczowy... wow! i jeszcze mój rozmiar :) :) Kupiłam jeansową neonkową spódnice z firmy Okay i zapłaciłam hmm... chyba ok 13-14zł (nie chcę skłamać). Z tego co pamiętam i mówiłam, w czwartek jest najtaniej, czyli odzież ogólnie po 2 zł, spodnie 3-4zł.... Jutro mam zamiar tam jechać i spędzić więcej czasu i ostatnio 15-20min, bo te które tam jeszcze nie były od razu uprzedzam, chcecie mniej więcej dokładnie obejrzeć to musicie poświęcić 1-2 godziny i to bez zaglądania do koszy :) Moja poprzedniczka lub poprzednik wypowiedział się ostatnio, że Biga na Słowackiego została zamknięta, coś podejrzewałam, ponieważ do obu Big nie mam po drodze i teraz rzadko odwiedzałam te sklepy ale weszłam teraz na stronę Biga i nie ma informacji w dziale "Aktualności, "Wystawki", "Promocje" o obu sklepach, czyli na Słowackiego i Kusocińskiego.... dlaczego, może ktoś wie? Czy osoba albo któraś z Was, może coś więcej powiedzieć na temat sklepu w Carrefurze na Ustroniu? Nie byłam tam jeszcze, głownie kupuję w centrum, chciałabym wiedzieć jaki tam jest system sprzedaży, waga czy wycena, czy są jakieś dni z promocjami i ogólne wrażenia. Trzymajcie się cieplutko... Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75
Co do Bigi na Słowackiego to jest kartka że przenieśli na Kusocińskiego ale na ich stronie internetowej nie ma też i na kusocińskiego . W sklepie obok kerfura na Ustroniu byłam dwa razy jescze nie znam ich systemu.w środe mają dostawe towaru chyba w sobote 50%.maja fajną biżuterie rozłożoną w gablocie . Dla pań z dziećmi jest mnóstwo śpiochów,pajacyków i body z metkami .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzięki za informacje, mam nadzieję, że wkrótce odwiedzę ten sklep :) Co do Vive Profit- byłam dzisiaj i szczerze mówiąc, zdenerwowałam się :) Myślałam, że sklep otwarty jest od 8.00, a okazało się, że od 9.00. Aha dla zainteresowanych.. godziny otwarcia: poniedziałek- sobota- 9.00-20.00 niedziela- 11.00-19.00 Cóż... dzisiaj było gorzej :) Jeżeli o mnie chodzi to nie jestem zadowolona z dzisiejszych zakupów.... zauważyłam jeszcze jeden haczyk, a mianowicie, patrzcie czy ubrania mają takie metki z cyferkami- one są osobno wyceniane... i tak znalazłam zwykłe czarne rurki H&M, okazało się, że wycenione są na 30 zł, znalazłam również zwykłą sportową męską koszulę w kratę H&M- 40zł - trochę drogo :( Z tego co pamiętam to we wtorki zwykłe bluzki kosztują 2 zł, koszule jeansowe 1 zł, kamizelki polarowe 1,49zł, spodnie jeansowe chyba 3-4zł, żakiety 2zł. Jedynie z czego się cieszę to kurtka parka z H&M za 5 zł :) Dowiedziałam się jeszcze jednej rzeczy.... tylko w czwartki można wykupić specjalne torby L XL i pakować co się chce, worek jutowy kosztuje u nich 250zł, a (chyba) ktoś ma ze sobą to wtedy 125zł. Myślę, że taka torebka może być dobra, jeżeli a)zbierze się kilka osób b) będziecie polować na bryczesy (niezmiennie przez cały tydzień mają taką samą cenę, czyli 40zł). Viva Profit ma głowę na patyku, raczej krzywdy nie dadzą sobie zrobić z tą czwartkową wyprzedażą :) Niestety nie mogłam znaleźć żadnych ciekawych sukienek, bo sukienki typu swetry albo "wspomnienie lat '90" nie interesują mnie. Dzisiaj miałam więcej czasu i przechodząc się między alejkami doszłam do wniosku, że rzadko będę tam przychodzić, ubrania nijakie, proste, stare... szkoda czasu. Może lepiej wybrać się po wtorku? Nie wiem... Denerwujące jest określanie w cenniku każdej rzeczy np: wyszczególnione są: -koszule -koszule jeansowe -koszule z krótkim rękawkiem Klienci nabiorą rzeczy i stoją przed słupkiem i sprawdzają każdą rzecz w cenniku, można się zdenerwować :) Mam nadzieję, że Wam dopisze więcej szczęścia w szukaniu ciekawych ubrań :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75
No to odwiedziłam ten sklep .no obszar i ciuchów i ludzi że ho ho .kupiłam dwie pary spodenek dla dzieci zapłaciłam około 5 zł .ale mysle panie kasjerki fajne i miłe ogólne wrażenia ze sklepu dobre . Podsłuchałam niechcący rozmowe dwóch babek które kupują w tych sklepach na wycenach po złotówce i wstawiają do tych małych sklepików-ciucholandów .tak też myślałam bo to nie możliwe żeby kupować dla siebie w worach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja polecam odzież używaną na kościuszki sklep jest od niedawna fajne ciuszki tam zakupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zgadzam się z poprzedniczką. Byłam wczoraj w ciucholandzie na Kościuszki i na wagę było chyba 28zł/kg(środa) dostawa towaru ,dziś ( czwartek) jest chyba 20zl/kg ;) na wagę można coś znalezc fajnego , ale na wycenie nie bylo nic a nic.Jadę niedługo do tego ciucholandu w Feniksie kolo Piotra i Pawła, ale czytając wasze odpowiedzi co sie dzieje tam w czwartek to nie nastawiam się na zbyt wiele :D. Odwiedzę jeszcze : Kopalnię mody na Czachowskiego 2 "Tani Armani" na 25 czerwca Angielski Ciucholand na Kilińskiego 8 i ten ciucholand w Carrefourze na Ustroniu i zobaczymy jak to będzie bo jeszcze w nich nie bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny od czego zacząć? Kiedyś napisałam cennik Haliszki, trochę się pozmieniało, ponieważ wprowadzili nowy cennik ale okazało się, że to była promocja. Teraz we wtorek byłam u nich i wrócili do swojego poprzedniego, delikatnie obniżając ceny, zapamiętałam, że we wtorki zamiast 15zł/kg jest 13zł/kg :) Niby nic ale zawsze coś :) We wtorek byłam w tym sklepie nad Biedronką (Słowackiego).... wybaczcie mi ale muszę się Wam pochwalić :) Idąc w stronę kolejki zahaczyłam o jeden stojak z wieszakami ( niby jakieś bluzki były) i złapałam sweter męski z Vistula nowy z metką! Wycenili go na 20zł a ja kupiłam za 1zł, widocznie cały tydzień czekał na mnie :) Ale ucieszyłam się! :) Prosty ale z ciekawym kołnierzem, elegancki i przy okazji zrobiłam bez okazyjny prezent dla męża :) A druga rzecz to czapka z Reserved za 1zł. Podobne wystawiali na Allegro z Atmosphere z wyszywanymi, haftowanymi głowami różnych zwierząt, ja akurat mam pandę :D Pod tym względem lubię ten sklep bo można złapać polskie firmy jak np. Monnari czy inne. Co do sklepu na Kościuszki, ciekawa jestem ich rzeczy... trzeba będzie odwiedzić ich :) Do Kajakkasia: Czekam na komentarz jak wrażenia po odwiedzonych sklepach ;) A co do Viva Profit ( Feniks) to traktuj z przymrużeniem oka nasze komentarze, jeżeli chodzisz po ciuchach to sama wiesz, że raz jest lepiej a raz gorzej :) Np.: Kilka razy byłam na Słowackiego i rzadko coś kupię dla siebie aż tu nagle BOOM Sweter z metką Vistula. Każda dostawa jest inna :) Na koniec mam pytanie: Czy wiecie co w końcu z Biga? Odwiedzałam ich stronę i nie ma nic o sklepach w Radomiu tzn. wiem, że na Słowackiego zamknęli ale na Kusocińskiego? Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzilam dzisiaj gałganek dzieciecy z używaną odzieżą świetny trochę drożej jak w normalnym ciuchu ale jaka odzież zadbana, wyczytałam w necie ze jest na Michalowie ale chyba przenieśli bo znalazłam na struga. Byłam tez w haliszce ale najlepiej odwiedzać chyba w dzień dostawy bo dzisiaj marny towar pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za nieobecność :) Byłam tylko w dwóch jak na razie w tym Viva Profit w Feniksie :D i w tym na Ustroniu w Carrefourze. W Vita Profit bylam w czwartek więc najtańszy dzień, faktycznie ludzie pakują do worów rzeczy nawet nie patrzą :D zresztą bylam po poludniu więc wiele nie bylo ale udało mi się kupić kilka rzeczy w super cenie :D Kurtkę za 5 zł :D buty za 5 zł i torebkę za 4 złote :D idę jeszcze tam dzisiaj moze coś upoluję :D na początku nic nie mogłam znalezc i ten cennik dziwny :D ale jak się troche pochodzi to da się cos znalezc :D a w ciucholandzie w Carrefourze kupilam tez buty za 9 zł a chlopak kupil nowe spodnie za 16 :) ale więcej jest tam rzeczy dla dzieci :) i w czwartek tez jest tam najtaniej. Mam gdzieś ulotkę więc jak znajdę to spiszę kiedy jakaś promocja :) Pozdrawiam :) Co do Haliszki faktycznie zmienili cennik , ale jak tam juz jestem to nigdy nic nie ma :D Raz mi się jedynie udało upolować piękny płaszczyk z Dorothy Perkins za 5 zl ale to byl okres kiedy zrobili np. 5zl/szt , ale powróciły tam ceny za kilo :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75
Cześć wszystkim .lubie chodzić do ciucholandu na ustroniu w cerfurze .fajne ciuchy ceny chyba takie sobie nie zaduże i miłe babki w kasie .ostatnio mają mało gadżetów w gablotce za to dużo strojów karnawałowych . Do sklepu nad Biedronką to się zniechęciłam znalazłam swoje rzeczy które wrzuciłam do worków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym miejscu na Struga jest teraz ten Gałganek (z Michałowa).Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na struga 66 Naprzeciwko stacjii paliw. Jest swietny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki,już znalazłam ☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy dostawa w ciucholandzie nad Biedronka i w Feniksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dostawa "nad Biedronką" jest w każdą środę. Poniedziałek 50% Wtorek 1zł * (nie wszystko jest po 1 zł) Środa Dostawa Towaru Czw, Pt, Sob Dokładany Towar Fenix ma dostawę w piątek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Magda Ciesielska
NIE POLECAM CIUCHOLANDU RADOM GAGARINA PRZY CARREFOUR... Chamstwo obsługi i brud odstrasza nawet najmocniej zahartowanych .Byłam świadkiem chamskiej dyskusji w sobotę 19 września 2015 roku.Pan chciał zwrócić parę minut wcześniej czajnik bezprzewodowy ,niestety uszkodzony , a pani zapewniała że jest dobry. Takiego chamstwa i braku elementarnej wiedzy na skutek zwrotu towaru się nie spodziewałam.Smarkula niedokształcona chciała nawet dane osobowe pana spisać by mu zwrócić raptem 13zł. Ordynarne zachowanie wręcz chamska bezczelna napaść na pana wzburzyły wszystkich przebywających w sklepie. Właściciel sklepu natychmiast powinien wymienić cały personel, lub przynajmniej pouczyć jak powinny się panie zachowywać ,to one są dla klienta ,to one tam pracują,nie są na prywatnym folwarku.Nie raz byłam już świadkiem takiego zachowania. Naprawdę panuje tam wszechobecny brud, rozpasanie brudnych "damulek" personelu opowiadającego o poprzednim wieczorze spędzonym z ukochanym . Panie są dalece niestosowne w zachowaniu do zasad obowiązujących personel każdego sklepu. Dużo osób z daleka omija ten sklep !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem zmieniła się obsługa .Wcześniej były fajniejsze dziewczyny .Było milej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często tam zaglądam i nigdy się nie zdarzyło żeby któraś z dziewczyn tam pracujących była dla mnie lub kogokolwiek innego niemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna z Radomia
Popieram ,niestety panuje tam brud i nieład .Nikt nawet nie próbuje poprawić spadających rzeczy. I proszę nie pisać ,że jest miło !!! Kolejka na 30 osób i jedna pani obsługująca przy kasie.Reszta opowiada kawały na zapleczu .Byłam parę razy i więcej już tam nie chodzę .Brzydzę się tego smrodu i brudu. W łuczniku przy dworcu panie wciąż poprawiają ubrania ,wieszają odzież na wieszaki. Starają się by nie kłębił się kurz , wciąż sprzątają i nawet odświeżacza używają by było przyjemniej.Aż miło tam się zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×