Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lejla83

ciucholandy Radom

Polecane posty

Gość Wikimiki1
Hej czy może mi ktos powiedzieć gdzie jest teraz Haliszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, z tego co orientuję się, to po przeniesieniu swojego sklepu w okolice targu na Czachowskiego działali jakiś czas. Jakieś 3-4 miesiące temu byłam w okolicach i chciałam zajrzeć do sklepu ale okazało się, że jest zamknięty. Został całkowicie zlikwidowany ( co jest bardzo prawdopodobne) lub rzeczywiście gdzieś przeniesiony.... szkoda.... kilka ładnych ciuszków kupiłam u nich :/ A pytanie z innej beczki.... czy któraś z Was wie coś na temat nowego sklepu "Garderoba", znajduje się na Malczewskiego/Wernera (kierunek targ Korei) obok jest bar i sklep wędkarski. Kilka razy byłam w okolicy ale jakoś nie dotarłam do niego ;) Zawsze jestem ciekawa nowych sklepów :) Jeżeli chodzi o sklep na Słowackiego "nad Biedronką", byłam we wtorek i ręce opadają co tam ludzie wyprawiają :/ Lubię tam chodzić we wtorki, za śmieszne pieniądze można naprawdę niezłe ciuszki kupić :) We wtorek stałam grzecznie w kolejce i czekałam aż otworzą... dawno zauważyłam, że klienci zaczynają cwaniakować ale w ten wtorek to przesadzali :/ Co chwila wjeżdżali windą na I piętro, w końcu więcej osób było na górze niż na dole :) Też to zauważyłyście? :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Maria Anna z Radomia, mam pytanie. Który masz na myśli pisząc " w łuczniku koło dworca" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izecka
Polecam ciucholand Topi Shop na Moniuszki, mają wycenę jak i wagę :) dostawa wagi jest w czwartek chyba 26 zł/kg, w środę wszystko z wagi po 1 zł/szt. Jeśli chodzi o wycenę to dostawa jest w piątek, w środę mają -25% a w czwartek -50%. Kupuję głównie ubrania dziecięce i póki co jeszcze się nie zawiodłam a chodzę do nich już od 3 lat. Do Niunia: Kiedyś w jakimś poście z 2014 roku napisałaś że w Vive Profit worek w czwartek kosztuje 250 zł a jak się ma swój worek to 125 zł, niestety to nie prawda. worek xxl kosztuje 250 zł czy masz go czy nie. Ubrania z klipsem i numerkami to są rzeczy nowe dlatego są droższe. Ale teraz jest taki system sprzedaży ubrań z klipsem że również każdego dnia cena jest malejąca. Także można kupić coś fajnego z a nie duże pieniądze :) W stokrotce na ul.Limanowskiego 100 otworzył się drugi sklep tego ciucholandu, który jest nad biedronką na Słowackiego ale jeszcze tam nie byłam i nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astraa4
Hejka dziewczyny :) wiecie co, byłam ostatnio w vive na Grzecznarowskiego i powiem, ze wcale nie ma szału. Ludzi jak za komuny dodatkowo nie pachnie zbyt miło. Mnie nie porwało, nie znalazłam też nic takiego, ale wiadomo kazdy ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) Dziewczyny o której najlepiej isc do ciucholandu nad biedronka? Czy jak przyjde przed południem to jest szansa na kupienie czegos ciekawego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Do Izecka: Odnośnie worków w Vive Profit... najwyraźniej została mi przekazana błędna informacja :( Rzadko tam bywam, wieć nie orientuję się w tym temacie :( Do Gość: Nie ma znaczenia o której przyjdzie się do sklepu, każdy szuka innej rzeczy dla siebie. Najlepiej być z samego rana lub dzień wcześniej kiedy jest -50%. Zauważyłam, że coraz więcej ludzi przychodzi dzień przed wyprzedażą, nie ma co się dziwić.... przynajmniej unikną tłoku i chamstwa co niektórych klientów :( Informacja dla osób, które jeszcze tu zaglądają :) 1. Sklep ( z ramienia Wtórpol, czyli ten co mamy na ul. Słowackiego nad Biedronką oraz na os. Borki koło Stokrotki) na dworcu został zamknięty. Byłam w środę na wyprzedaży i nikt nic nie informował o zamknięciu. W czwartek wracając z os. Borki, chciałam zobaczyć co nowego i ciekawego na nowej dostawie.... a tu ciemno, cicho i kartka z informacją, że jest likwidacja sklepu. Szkoda, jednak słaba była lokalizacja sklepu. 2. W Szwajcarze również zmiany, dowiedziałam się ostatnio o tym. Aktualny system sprzedaży: Czwartek - Nowy Towar Piątek - 25% Sobota - 50% Poniedziałek - 60% (lub 65%) Wtorek - 70% (lub 75%) Środa - 1zł/szt lub 4zl/kg 3. Otwierają kolejnego Szwajcara na ul. Placowej, nie pamiętam kiedy ( informację widziałam na bilbordzie). Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzeldka
Witajcie! Chciałam się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami... Wczoraj odwiedziłam ciucholand w feniksie, poszłam w dniu dostawy o 9, a to co tam się wyprawia to jakaś tragedia, bitwy, przepychanki i HANDLARZE. Wyżej wymienieni handlarze to epidemia w Radomiu. Są wszędzie, czasami zdarza mi się iść do różnych lumpków i za każdym razem są Ci sami! Grupa, takich młodych chłopaków na oko 26-28 lat. Dzisiaj postanowiłam zajrzeć do Szwajcara na Placowej, w końcu otwarcie, liczyłam na jakieś niższe ceny, jakże się zawiodłam. I handlarze też, haha :D Ubrania droższe niż w sklepie! Generalnie, nie polecam tego ciucholandu i ciężko mi powiedzieć, który polecam, bo wszystkie, które kiedyś lubiłam są przez tych mężczyzn oblegane. Raz byłam w aligatorze i kupiłam tam kilka rzeczy z topshop, więc może ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Do Gryzeldka: Jaki jest ciucholand w Feniksie? Czyżby jakiś mi umknął na mojej mapie sklepów? :) Odnośnie Szwajcara... sporadycznie odwiedzam te sklepy, co do obsługi nie mam zastrzeżeń, jednak towar jest słabej jakości :( Ceny raz wyższe raz niższe ale nie ma z czego wybierać. Przeważnie będąc na dworcu w sklepie Wtórpolu, wchodziłam na chwile do Szwajcara ale często gęsto niczego nie kupowałam. Co do handlarzy.... ja jestem bardzo często na Borkach i na Słowackiego, nie ma siły na handlarzy. Owszem rozumiem ich, oni też pracują, kupują i sprzedają dalej ale oni przychodzą w grupach! Ja jestem przeważnie sama i nie jestem w stanie obejrzeć całego sklepu w 5 minut. Muszę stwierdzić, że jakość ubrań w tych sklepach również spadła. A czy któraś z Was chodzi na Borki? Czy wiecie jak TERAZ klienci są wpuszczani na sklep? O godz. 8 wszystkie idą do drzwi, jedna opiera się plecami o drzwi i wpuszczają po jednej osobie. Ci, co są pierwsi wejdą szybciej a ci z końca muszą długo poczekać. Czy to jest dobre rozwiązanie problemu wiecznego przepychania się? Sklepy Aligator, na ul.Betonowej oraz na ul. Kościuszki na leżą do jednej osoby. Przyznaje, że tam również zdarzyło mi się upolować kilka ciekawych rzeczy. Jednak jak zawsze powtarzam... dostawy są różne, raz kupi się więcej, raz mniej a raz wróci się z niczym :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeśli chodzi o ciucholandy to nie podoba mi sie odzież na słowackiego i na borkach maja polskie ciuchy z okolicznych zbiórek jeszcze nic konkretnego nie kupiłam szwajcar się zmienił nie ma wagi sama wycena za to ciuch nie z polski ale drogo jesli chodzi o aligatora betonową i kościuszki to tam najwięcej kupuje na wycenie i na wadze mają tam fajnie dlatego ze na wycenie jak sie kupuje dla kogoś z rodziny i jest nie dobre można oddać Na kościuszki jestem stałą klijętką bo mieszkam obok polecam ten cucholand przede wszystkim nie mają ciuchów z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzeldka
Hej, Powiedzcie mi kochane kiedy jest dostawa na Kościuszki, bo mnie zaintrygowało :) W Feniksie jest Vive Profit. Ale nie polecam, naprawdę, choć wiem, że samemu trzeba zobaczyć :D Także polecam zobaczyć, ale się nie nastawiac na szałowy towar, a bardziej na szałowy tłum. Całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzeldka
Wracając do handlarzy, czy nie bardziej opłaca im się kupic kilku worków w hurtowni, nawet tego droższego towaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej na kościuszki dostawa towaru w środy a wycenę podobno codziennie dokładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a orientuje sie ktos moze jakie ceny w jakie dni sa w tym nowym ciucholandzie otwartym na ulicy placowej szwajcarze.i jeszcze jedno pytanko mam jakie jest w tym ciucholnadzie w cerfurze na ustroniu jaki towar i ceny z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cerfurze na ustroniu maja tylko angielski towar wszystko wycenione ceny różne chyba ze się cos zmieniło dawno tam nie byłam Na placowej w szwajcarze jeszcze nie byłam z tego co słyszałam to podobno drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sa najlepsze ciucholandy na jakiej ulicy ,bo ten viva w piotre i pawle to porazka maja stare ciuchy chyba jeszcze pamietaja lata naszych babci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriruu
ktoś poleci aktualnie jakiś dobry? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina1601
czesc dziewczyny po 10 latach nieobecnosci w Polsce postanowilismy z mezem i dwojka dzieci wrocic i osiedlic sie w Radomiu. wiemy jakie ubranka dla dzieci sa drogie i dlatego chcemy otworzyc butik w Radomiu z nowa i uzywana odzieza sprowadzana z UK. Tylko z UK. Ciuszki wybieram ja sama. nie sa to ubranka z sortu! Wiek-miedzy noworodkiem a 8 lat choc bardziej skupiam sie do 5 lat-potem ciuszki sa juz zniszczone bardziej a przy niemowleciach czesto je trzeba wymieniac. chciala bym by to byl przytulny butik gdzie kazda mam znajdzie cos dla swojej pociechy. Ciuszki markowe takie jak J Conran, Ted Baker, Disney, Next, Zara, HM, ale tez Primark, F&F, Gorge. Czy POMOZECIE? podajcie prosze ceny za nowe i uzywane ubranka, ktore z checia byscie zakupily. Ja nie mam pojecia ile co kosztuje a na Allegro ceny sa przerozne. Chce do Was trafic i Was przekonac do tego co robie, bede robic. Prosze napiszcie ile byscie zaplacily za top, sukienke, bluze, jeansy, kurtke na zime, na wiosne, kombinezon, body, pajacyk...etc Byla by mozliwosc skaladania zamowien na ubranka z Primark jesli byscie tylko chcialy... I ostatnie pytanie-jaka lokalizacje proponujecie? Z gory dziekuje Jak chcecie prosze bezposrednio maile do mnie kierowac na : antonina0@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny po 10 latach nieobecnosci w Polsce postanowilismy z mezem i dwojka dzieci wrocic i osiedlic sie w Radomiu. wiemy jakie ubranka dla dzieci sa drogie i dlatego chcemy otworzyc butik w Radomiu z nowa i uzywana odzieza sprowadzana z UK. Tylko z UK. Ciuszki wybieram ja sama. nie sa to ubranka z sortu! Wiek-miedzy noworodkiem a 8 lat choc bardziej skupiam sie do 5 lat-potem ciuszki sa juz zniszczone bardziej a przy niemowleciach czesto je trzeba wymieniac. chciala bym by to byl przytulny butik gdzie kazda mama znajdzie cos dla swojej pociechy. Ciuszki markowe takie jak J Conran, Ted Baker, Disney, Next, Zara, HM, ale tez Primark, F&F, Gorge. Czy POMOZECIE? podajcie prosze sugerowane ceny za nowe i uzywane ubranka, ktore z checia byscie zakupily. Ja nie mam pojecia ile co kosztuje a na Allegro ceny sa przerozne. Chce do Was trafic i Was przekonac do tego co robie, bede robic. Prosze napiszcie ile byscie zaplacily za top, sukienke, bluze, jeansy, kurtke na zime, na wiosne, kombinezon, body, pajacyk...etc Byla by mozliwosc skaladania zamowien na ubranka z Primark jesli byscie tylko chcialy... I ostatnie pytanie-jaka lokalizacje proponujecie? Z gory dziekuje Jak chcecie prosze bezposrednio maile do mnie kierowac na : antonina0@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina0
Dziewczyny żadna nic nie podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, po kilku miesiącach nieobecności postanowiłam podzielić się z Wami, drogie ciucho-zakupoholiczki ( jeżeli kogoś obraziłam - przepraszam :) ), moimi żalami, wnioskami i spostrzeżeniami.... Dzisiaj przeczytałam swoje wypowiedzi na forum i doszłam do wniosku, że kilka rzeczy uległo zmianie. Sklepy, które chwaliłam upadły, niektóre zamknięto a w innych wcale nie poprawiła się jakość towaru. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy byłam 1-2 razy w sklepach Wtórpol (os. Borki i Słowackiego nad Biedronką), jestem mocno zdziwiona, że tak drastycznie spadła jakość towaru! Ciuchy są beznadziejne i nie ma w czym wybierać.... a ostatnio śmiałam się jak opowiadałam, że w poprzednim roku (okres grudzień - marzec) potrafiłam tydzień w tydzień kupować po kilka par butów (głównie baleriny). Nie zdążyłam napisać, że otworzyli nowy sklep na Dworcu (między Biedronką a Rossmannem), nazywał się Dyskont? Niestety, wytrzymali około miesiąca :/ Patrząc na sklepy i to co nam oferują, zastanawiałam się, czy jestem wymagająca? Otóż nie, rozmawiałam z kilkoma osobami, które również jak ja lubią kupować w ciucholandach i narzekają na ciuchy :( Postanowiłam, że odpocznę trochę od ciuchów i od dłuższego czasu przyjeżdżam tylko w soboty. Na cel stawiam Trafike (Malczewkiego, górka), Aligator, na ul. Betonowej, na ul.Kościuszki, oraz koło Domu Opieki na początku ulicy Struga... przeważnie wracam z niczym :( Plus dla Trafiki za sklep Bibeloty :) Do Antonina1601: Gratuluje pomysłu z otwarciem sklepu. Nie wiem czy powinnam się wypowiadać, ponieważ nawet nie posiadam dziecka :) W Radomiu jest już sklep dla dzieci na ul. Struga "Gałganek", z wiadomych celów, nie chodzę tam :) Nie wiem czy otwarcie sklepu tylko dla dzieci to dobry pomysł? Osoby, które nie mają dzieci- nie wejdą. Rozumiem, że można kupić coś dla dziecka z rodziny, znajomych itd jednak ja takich ciuszków szukam przy okazji szukania dla siebie ubrań. Specjalnie do takiego sklepu nie miałabym ochoty jechać. Zastanów się, czy nie lepiej będzie otworzyć sklep dla wszystkich? Ja marzę wręcz o ciucholandzie, który będę mogła polecić innym, a i sama będę zadowolona. Sklep w którym jest odzież damska, dziecięca i męska. Taka klientka szuka ubrań dla siebie, dla dziecka i męża. Można zainteresować się tematem odzieży Plus size dla kobiet 20-35lat, nie PRL-owskie, stare łachy, zjedzone przez mole, podarte czy poplamione nie wiadomo czym. Odzież męska- ten temat również kuleje. Uważam, że trudno znaleźć coś fajnego dla mężczyzny, w ciucholandach kupuje tzw ubrania robocze, czyli do garażu, na działkę. Ubrania na co dzień, moi panowie zmuszeni są kupować nowe. Kilka lat temu napisałam w poście, że (mimo iż klienci - w tym ja- lubią kupować bardzo dobrej jakości rzeczy za grosze) jestem w stanie wydać pieniądze 20-40zł za bluzkę, jeżeli uznam, że warto. Wiem, że w Galerii Słonecznej można wydać mniej na wyprzedaży,a w ciucholandzie to ciuchy są sprzed 2-4 lat. Jednak podobają mi się bardziej ubrania z angielskich sieciówek, jak również rozmiarowo pasują na mnie :) Nie pytaj się o ceny, ponieważ każdy powie co innego... jedna osoba powie, że kupi max. za 2-3zł (z metką oczywiście), a druga, że jest w stanie zapłacić więcej. Mentalność ludzi jest taka, że w Galerii jesteśmy w stanie zapłacić 100zł za bluzkę ale na ciuchach już nie, mimo, iż bluzka kosztuje 20-25zł, jest nowa z metką z cena 70 funtów. Mało tego, ludzie będą chcieli taniej "bo ja? to jest ciucholand a nie sklep z nowymi ubraniami?!" Jeżeli chodzi o lokalizację, ogólnie nie ma to znaczenia, do dobrego sklepu, który cieszy się dobą opinią wśród klientów można podjechać autobusem czy samochodem. Jednak każdy będzie stawiał na centrum, bo bliżej, lepiej ale zapewne też droższy wynajem. Mam nadzieję, że chociaż w małym procencie pomogłam. Czekam na Wasze komentarze. Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina0
Niunia 1214 Dziekuje ci bardzo za odpowiedz. Masz sporo racji i podoba mi sie twoja szczerosc. Roznica taka, ze ja nie chce sie brac za ubrania dla doroslych, bo zwyczajnie nie mam serca. Nie bylo mi dane posiadania coreczki a kupowanie kolorowych sukienek zwyczajnie sprawia mi radosc :) Dzis dzidziusia nie masz ale za kilka lat kto wie :) i wtedy zawitasz i do mnie mam nadzieje. Jesli moge tylko spytac, co takiego odpycha w Galganku-nie wiem czy dobrze zrozumialam... Chciala bym nie powielac bledow. Moim zamyslem jest piekne male pomieszczenie z kolorowymi wieszaczkami ktore juz nawet mam, przyjazne dla oka :) Tak na marginesie jesli wszystko sie uda chce rowniez organizowac zamowienia na ubrania z Primarka, nawet i dla doroslych jak bedzie taka potrzeba, na pewno dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć .Mam dwie córki w wieku 7 i 5 lat .Bardzo podoba mi się pomysł z takim sklepem dla dzieci . Często kupuje coś dziewczynką dla dziewczyn w takich sklepach . Co do obecnych sklepów w Radomiu ,rzeczywiście jakość się popsuła .Nad Biedronką dawno nie byłam ale dawny "szwajcar" przy dworcu popsuł się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam pracę w Radomiu i szukałam ciucholandów żeby móc do nich wskoczyć przed lub po pracy, ale niestety z marnym skutkiem.. moje ulubione ciucholandy znajdują się w Pionkach (szafiarka i dyskont koło galerii przy stacji benzynowej za biedronką) oraz w Zwoelniu (Szafiarka i Badpol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 75
Fajny ciucholand w Radomiu jest na Kościuszki .Waga i wycena na wycenie dużo ubrań z metkami .niskie ceny .Duży wybór ubranek dla dzieci .Miła obsługa .polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

SPRZEDAM WOREK UBRAŃ FIRMOWYCH WSZYSTKO Z METKA NIE UŻYWANE W CAŁOŚCI LUB NA SZTUKI KONTAKT POD NR TEL 721550171

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×