Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena2200

moja odchudzanie z lida

Polecane posty

Gość gość
ja zamówiłam od shopping.time@o2.pl czekam już ponad miesiąc i ani widać paczki pisze na emaila to nikt nie odpowiada a jak zamawiałam to odpowiedz po 2 minutach od wysłania meila, mam nadzieje ze sprostuję ten komentarz o ile coś przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na twoje efekty, rozwazam kolejny zakup ale troche sie zastanawiam po moich 4 kg 2 juz wrocily zasmuca mnie to.Czlowiek sie pilnuje i co lipa,chyba sie jednak starzeje i poprostu trudniej utrzymać wagę.Pisz prosze na bieżąco o efektach jeszcze pare dni zostalo z tabletkami jestem ciekawa efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zamówiłam z shopping.time..... OSZUSTWO!!!! 2 miesiące czekam na zamówienie. Na @ oczywiście zero odpowiedzi....140 pln poszło ale cóż..... Resztę ostrzegam / szkoda nerw i kasy. Chciałam zwrotu kasy ale tak jak to było do przewidzenia nic nie odesłali . Mam @ tej PANI i dane osobowe , brat w policji więc zrobi porządek . Sprawę już zgłosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goanna05
Kupie tabletki lida. Proszę o kontakt goanna05@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 1981
Dziewczyny lida oraz la jiao shou shen i meizitanc czerwony szukacie oryginalow ja kupuje pod adresem ja2e3358@gmail.com W pol roku schudlam 30 kg bardzo mi to pomoglo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje od shopping.time@o2.pl i polecam w 100% :) udało mi się już troszkę zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też odchudzalam się Lida rok temu od shopping.time@o2.pl udało mi się schudnąć moje upragnione 25 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś kupował z was na ogłaszamy24 i mógł by mi powiedzieć jak wyglądają orginalne tabletki lida ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość i tak pewnie kupuje z chin i sprzedaje drożej bo przecież u nas jest nielegalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś zabiegi wyszczuplające? Dużo dobrych opinii słyszałam o zabiegach Redustim - można po nich schudnąć nawet trzy rozmiary. Wykonują je w Vici Clinic w Krakowie. Pakiet 8 zabiegów jest w cenie 1090zl, ale naprawdę dają super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię tabletki Lida. Tylko sprawdzeni sprzedawcy. Proszę o kontakt: goanna05@wp.pl Najlepiej odbiór osobisty na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj http://fitprojekt.pl Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola121
Witam pytanie dziewczyny czy bralyscie tabletki mając wkladke hormonalna czy to ma jakis wpływ na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola121
Dziewczyny nikt juz tutaj nie wchodzi.....bierze je ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krol17
Ja biore.wlasnie pierwsza dzis wzielam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krol gdzie dostałaś lide?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj moja druga tabletka na razie żadnych skutków ubocznych Ktoś jeszcze teraz zaczyna brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miszkam w chinach tutaj sa 3 wersje tych tabletek zielone pomaranczowe i zlote. one dzialaja rewelacyjnie a srodek tory jest podobny do siburtaminy to wyciag z rosliny ktora ma takie dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An anna
Witam poda mi ktoś sprawdzone namiary na Lide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna

kochane posiadam 2 opakowania Adipex 75 od ankafitness ( jedyna uczciwa osoba moim zdaniem), zostało mi po kuracji- po co ma leżeć jak może komuś pomóc? chętne zapraszam na maila

senna.jesienna@gmail.com

posiadam też 10 listków T3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
Dnia 30.08.2012 o 23:42, Gość martynkax26@onet.pl napisał:

Chętnie kupię Lide. Czy ktoś ma namiary na panią z adresu mailowego wyżej niestety nie ma możliwości wysłania maila ponieważ serwer nie odpowiada a pilnie potrzebuję się z nią skontaktować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Hej czy ktoś jeszcze w dzisiejszych czasach kupuje Lidę?!? Jeśli tak dajcie namiary na sprawdzoną oryginalną wersję. Kiedyś kupowałam od Martynki i byłam bardzo zadowolona ale obecnie nie mam z nią kontaktu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×