Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena2200

moja odchudzanie z lida

Polecane posty

Gość gość
Ja uzywam Lida od dluzszego czasu.Problem polega na tym, ze dziewczyna ktora zalatwiala mi z Anglii, nie ma chyba tego numeru. A na maile nie odpowiada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam tabletki Slimcea. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, wprowadziąłm więc dietę i waga zaczeła diametralnie spadać. Przewróciłam mój jadłospis do góry nogami. Dzisiaj jestem jeszcze w trakcie odchudzania ale już jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam kiedyś jakiś inny środek. Nie pamietam nazwy. Nie byłam zadowolona. Na kilka miesięcy zrezygnowałam z tego typu sposobu na schudniecie. Zraziłąm się na jakiś czas. Po przeczytaniu wielu opinii jeszcze raz podeszłam do suplementacji. Tym razem ze Slimcea. Zaryzykowałam, zamówiłam. Po tygodniu już wiedziałam że nie wydałam pieniedzy w błoto. Zaczełam odczuwać pierwsze efekty hamowania łaknienia oraz niewielki spadek wagi. Po pełnej przebytej kuracji schudłam 11kg!! polecam. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre tabletki wspomagające odchudzanie to z peewnością Slimcea. Powodują hamowanie łaknienia i już po 2 tygodniach dały mi efekt w postaci 2kg. Spadek jest znacznie bardziej widoczny niż bez suplementu Slimcea przy takiej samej diecie. Test wykonany, teraz trzeba ukończyć kurację i cieszyć się z efektów. Jak coś będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.pl Koktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izollda
A orientujecie się czy w Krakowie dostane te tabletki bo byłam już w dwóch zielarskich i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iza123
Dziewczyny mam pytanie ponieważ też biorę lide i jutro mam imprezę i nie wiem czy mogę wypić alkohol jakiś czy lepiej jutro nie brać tabletki proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misika6546
Ja schudłam 8 kilo w miesiąc dzięki Lidzie kupuje z pewnego źródła mogę podać namiary shopping.time@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie rozwolnienie i bol brzucha po lidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie kupiłam od shopping.time@o2.pl i jestem mega zadowolna :) -5 kg w tydzień :) fajne sprawdzone źródło spowadzaja tabletki od producenta troche dluga wysylka okolo 10 dni bo wysylaja z zagranicy. Osoboscie nie polecam tabletek z olx bo juz sie wiele razy nacielam to podroby . Za mieiseczna kuracje zapłaciłam 140 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam też zamówiłam od shopping.time@o2.pl jednak czekałam od wpłaty prawie miesiąc, tabletek jest 24 plus plastry zobaczymy czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam też zamówiłam od shopping.time@o2.pl jednak czekałam od wpłaty prawie miesiąc, tabletek jest 24 plus plastry zobaczymy czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam jakiś czas temu i narazie super ! :) Lida działa ubyło mi juz 7 kg. Jestem zadowolona kupowałam tez poprzez email shopping.time@o2.pl co prawda na paczkę czekałam około 20 dni ponieważ przyszła z Azji tak jak zapewniał sprzedający tam niby jest produkowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla_m
Hej dziewczyny! kupiłam Lid'a . od piątku biorę. poinformuje o efektach! piszcie jak u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takazwyklajasobie
Hej ja też zaczęłam wczoraj ale nic się nie dzieje tzn chce mi się jeść jak zwykle jestem senna Jak wygląda twoja lida i jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz poczekac na efekty ja mam żelowa wersje lide wakame z emaila powyżej jest zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla_m
Hej. minęło już trochę czasu a ja ciągle nie dostałam lidy.. babka u której zamówiłam Li-de najpierw pomyliła adres przesylki, a teraz czekam aż wkońcu przyjdzie.... minęło już 2 tyg ;/// .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla_m
"TAKAZWYKŁAJASOBIE " - jak tam odchudzanie z Li-da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla_m
Minął pierwszy dzień odchudzania z Li-dą. Nie wypiłam jeszcze dostatecznie dużo wody. Przyjęłam ją po lekkim śniadaniu (mizeria na jogurcie ze szczypiorkiem) . Jeśli chodzi o tamowanie głodu to było tak sobie. Ale jeśli chodzi o dzisiejszy ranek... dziewczyny!! nie jestem wogóle głodna :) na przymus zjadłam trochę brokuła przed tabletką. hehe... pomyślałam o pizzy którą uwielbiam i nie mam na nią ochoty :) uwielbiam też czipsy i też mi się nie chce :):) Czuje się bardzo dobrze. Żadnych efektów ubocznych. Moja rada - nie oceniajcie preparatu po jednej pigułce. w organimie musi być odpowiednie stężenie składników. Będę pisać dalej o postępach 0,3 kg na wadze mniej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla_m
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja też kupiłam lidę biorę ją od trzech dni ale obawiam się, że to podróba ;/ nie odczuwam żadnych zmian, żadnych efektów ubocznych porażka. a jak tam wasze odchudzanie z lidą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupiłaś tabletki ja jestem zachwycona juz jestem ww polowie opakowaniaa i na wadze -5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej może odpowiedzieć ktoś kto zaczął brać tabletki w połowie maja czy są efekty bo u mnie jest słabo mimo diety i zwiększenia ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie super gdzie kupiłaś tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialam od shopping.time@o2.pl wczoraj skonczylam opakowanie dzis dopiero po 3 tyg weszłam na wage i 4 kg mniej bez szalu ale i to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×