Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalena2200

moja odchudzanie z lida

Polecane posty

Gość birdie1993
radę iść do najbliższego zielarskiego i zapytać się o ziołowe tabletki Lida. Może zapłacisz 10 zł więcej za 30 tabletek ale masz pewność, że są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lide mozna kupic w prawie kazdym zielarskim sklepie i nie z pod pólki tylko normalnie legalnie jest to środek ziołowy więc nie ma problemów z dostaniem jego ktos myli chbba z lindaksą .ja stosowałam juz dwa razy te tabletki żadnych specjalnych objawów nie było tylko brak apetytu ,niestety nie schudłam bo nalezy przy tych tabletkac pic dużo wody ,następnym razem jadłam je przed swietami i w trakcie ich bo wiadomo dużo dobrego jedzenia.nie schudłam i nie przytyłam .te tabletki działają na osoby otyłe które mają dużo do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapasojaka
Witajcie i uważajcie na ten adresik schudnij-szybko.otwarte24.pl/ zamówiłam tam miesiąc temu tam dwa opakowania lidy bo niby miała być tak super i problem w tym że gdy wpłaciłam na konto bo tak miało byc taniej bo pani mówiła że pojdzie kurierem to do tej pory towaru nie dostałam. Pani twierdzi że żadnej kasy nie dostała a ja sprawdzałam w banku i wszystko poszło ........ nie dajcie się tak naciąć. Ta osoba doskonale wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OszukanaOla
Uważajcie na ta osobę z adresiku dieta,321 to jedno oszustwo kupiłam dwa opakowania jedno dla siebie i jedno dla kumpeli i na żadną z nas nie podziałało. To tanie podróbki i nic wspólnego z oryginałem nie mają. Ta osoba podszywa się jeszcz pod innego sprzedawcę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna1985
Hej. Ja bralam m. zielony kupiony u ja2e3358@gmail.com, w miesiec spadlo mi prawie 5kg. Mysle ze to najlepszy wynik jaki osiagnelam od kilku dobrych miesiecy zamawiania lida i innym tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie na te prochy!!!! Brałam je przez 3 m-ce. Owszem, schudłam 15 kg, ale moja wątroba bardzo ucierpiała. Lida toksycznie uszkodziła mi ją. Nie wspomne też o efekcie jojo, bo to przy wątrobie pikuś. A tera biore tabletki na odbudowę wątroby. Nie było warto schudnąć za tą cenę. Dziewczyny nie popełniajcie mojego błędu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka345
Ja jestem w trakcie odchudzania i łykam dokładnie taki suplement http://nutrina.pl/1,hoodia-gordonii-plus.html . Na razie sporo schudłam – 16 kilo i nic mi nie jest. Nie odczuwam żadnych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia00
lida, meizitangi, hoodia u mnie masz pewnosc ja2e3358@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
kupilam adipex na stronie www.lida-inne.wizytowka.pl schudlam 9 kg polecam uczciwa pani i oryginalne preparaty ma takze lide adipex aibutril i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaghfkjj
girl-baby@wp.pl Witajcie dla chętnych mam do sprzedania kilka opakowań preparatu wspomagającego odchudzanie Lida- w razie pytań proszę o kontakt na maila lub tel.667703322 mail girl-baby@wp.pl Preparat oryginalny i sprowadzany prosto od producenta. Wysyłam pocztą, płatność przy odbiorze z możliwością sprawdzenia zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdechniesz na aids to zobaczysz co to pieklo ty sodomitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keksi
Witam Posiadam kilka opakowań środka na odchudzanie LiDa. Dla chętnych wysyłam przesyłki płatne przy odbiorze a także z możliwością sprawdzenia zawartości. Preparat przywiozłam dla siebie i kilka opakowań dla chętnych. Z efektów jestem bardzo zadowolona, schudłam 9 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe726
czesc kupilam lide na tych ogloszeniach 24 od Pani Barbary niestety nic niedalo zero jakich kolwiek efektow wiec po dwoch tygodniach odstawilam tabletki . Prosze podajcie mi jakies pewne zrodlo bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekr
Witam Dzisiaj moj pierwszy dzień z L....jak narazie nie ma żadnych zmian,zobaczymy za jakiś czas czy to działa czy nie,ja swój produkt zakupiłam w USA.chce schudnąć 5 kg,nic mi nie pomaga dieta,ćwiczenia,moja waga to 58kg,wzrost 164 i brzuch jak bym była w7 miesiącu ciąży,dlatego zdecydowałam sie na ten suplement,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111111
kupilam na lida-inne.wizytowka.pl i chudne nie dajcie sie nabrac na te reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekr
U mnie tez zro jakichkolwiek rezultatów ,,,,,niestety tabletki niedziałają na mnie,,,moze spróbuje jeszcze kupić u kogoś innego ,,,jestem troche rozczarowana poniewaz naprawde wierzyłam ze mi pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamango
Witam, potrzebuje pilnie namiarów na SPRAWDZONA oryginalna lide. Bede bardzo wdzięczna! Pozdrawiam email: zalinskamagdalena@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fijonaa
Jeżeli tamtych sprzedawców leki nie działały co wcale mnie nie dziwi bo wiem kto to sprzedaje to wypróbujcie ten kontakt sylwia.wagzmung@gmail.com znalazłam ten namiar niedawno na innym portalu i na razie jest ok lida ma znaczki na kapsułkach i tabletkowy smak proszku. I oczywiście przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny zakupiony w czeskiej aptece (mieszkam niedaleko granicy). Wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuję namiary na oryginalną Lidę, pomóżcie proszę, bardzo mi zależy żeby schudnąć. Będę bardzo wdzięczna: justao@epf.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje namiaru na osobę z Wrocławia, ktora stosowała różnego rodzaju preparaty odchudzające typu lida, hoodia, meizitang, etc. Chciałabym pogadać o samopoczuciu po stosowaniu tych preparatów. Bardzo proszę o odpowedź na adres: mon-kwiecien@o2.pl Wszystko wyjaśnię bezpośrednio w korespondencji mailowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o drenafaście dostałam przy zakupach jako gratis . To jest żel a buszując po forach doczytałam że jest też płyn. Czy to warto kupić .żel jest ok nie jest tłusty ładnie pachnie stosuję go 2 dzień zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również szukam namiarów na oryginalną lidę. Proszę o pomoc. ada6254@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Lidę 4 lata temu. Bardzo schudłam, nie miałam apetytu, byłam pobudzona, ale dobrze się czułam (brałam cały czas po pół tabletki dziennie). Taka wolna od jedzenia, pamiętam to uczucie :) Niestety wydaje mi się, że rozwaliło mi to metabolizm. Po skończeniu Lidy stosowałam zbilansowaną dietę, nie przekraczałam zalecanej ilości kalorii dla kobiety o moich parametrach, a i tak przytyłam sporo. I dużo gorzej idzie mi zrzucanie kilogramów sportem i dietą, niż zanim je łykałam. Niestety, jeżeli organizm nie dostaje kalorii przez jakiś czas, to wchodzi w tryb oszczędzania i nie wychodzi z niego później przez lata :( A nie da się z pewnością tych tabletek stosować długo (czy wręcz non stop) bez zdrowotnych reperkusji. To tylko tak dla przemyślenia. Mnie nikt nie ostrzegł o tym konkretnym fakcie, spotykałam się tylko z ostrzeżeniami nt nerek, wątroby itp. Badałam się więc pod tym kątem, tu mi nic nie zaszkodziło, ale metabolizm mi padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość - trzeba rozważnie bilansować swoją dietę o ile mamy o tym pojęcie lub w innym przypadku skorzystać z pomocy dietetyka. brałam do tego slimcea i nie miałam skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brooks
Ja spróbowałam tabletek Foreverslim.W ciągu trzech miesięcy schudłam 14 kg ale tabletki połączyłam z dietą i aerobikiem.Efektu jo-jo po nich nie ma do dnia dzisiejszego nie wrócił żaden kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka5656
Witam! Czy wie ktoś może czy w Lublinie znajdę jakiś sklep z lidą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam porzebuje sprawdzone namiary na oryginalną lidę. Albo informacje czy jest w krakowie jakis sklep zielarski w korym ja dostane :( alamanthe0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka850
Ja stosowałam tabletki slimcea,i przniosły mi bardzoprzyzwoity efekt :) schudłam 11 kilogramów podczaspełnej 3 miesięcznej kuracji :)jest onaw 100% z naturalnych składników bo to sprawdziłam, dodam jeszcze że już 2 miesiące temuskończyłam kuracje inie mam żadnychefektów ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×