Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka_27

Mój mąż chyba mnie zdradza, jestem załamana ;(

Polecane posty

Gość takasobiejestembabka
co za szczyty chamstwa :))) dziewczyno, teraz mysl o dzieciach. jego nowa piiiiizddddda pewnie zrobi wszystko,zeby dostaly jak najmniej!!! moge Ci to gwarantowac. Z kasa teraz nie jest zle, ale kto wie,co bedzie, lepiej sie zabezpieczyc !!!!!! nie martw sie, troche ogarniesz sie z maluszkami, zaczniesz sie wysypiac, pojdziesz do kosmetyczki, do fryzjera i szczena mu opadnie!!! bedzie zalowal gnoooooooooj...wiem,ze na razie o tym nie myslisz, ale uweirz, dobrze ze to sie stalo w tak mlodym wieku, po co Ci taki balastr..wyobraz sobie ze z nim jestes jak konik garbusek, zmeczony, styrany, a on Ci jeszcze siada na grzbiecie...nie lepiej go zrzucic i sie wyprostowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolo bolo
ooooooooojaaaaa: "się okazało, że ona go nie chce - ot przewrotność losu" Kobieta widocznie chciała tylko sexa, a nie faceta do żywienia i opierania. Niektórych spraw nie da się połączyć, zwłaszcza, jak babsko leniwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdgfhfgj
wspolczuje, a swoja droga to skad wy bierzecie tych ruchaczy? poznalas go na dyskotece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaWidz
Też miałam podejrzenia, że mąż mnie zdradza...zaczął dziwnie się zachowywać,zostawać w pracy po godzinach,przestał się mną interesować...wtedy trafiłam na stronę i-mobi pl.Sprawdziłam historię smsów i połączeń no i okazało się, że ma kochankę....jesteśmy rok po rozwodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu też dzieci.....moment wróci.....miej jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×