Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximus1983

Urwanie znajomości po 2 miesiącach

Polecane posty

Zawsze myślałem, że jak się pozna nową dziewczynę,to na samym początku znajomości np pierwsze 1 do 3 spotkań -dziewczyna określa,czy dany chłopak podoba jej się czy nie .I wtedy jeżeli nie bardzo podoba się to wiadomo nie kontynuuje takie znajomości a jeżeli się spodoba to przeradza się to w dłuższą historię.JA poznałem dziewczynę, było miło, spodobałem jej się ,spotykaliśmy się 2 miesiące i nagle zmieniła zdanie i całkowicie zerwała tę znajomość .Myślałem może ,że za szybko się "podpaliłem" i zakochałem do niej .Ale czy ja wiem , owszem już po 3 tygodniach prawilem jej duzo komplementów,ale bez zadnego wyznawania uczuć,te wyznalem mniej wiecej po 1.5 miesiaca i wtedy to juz posypalo sie bardzo szybko. Było też tak ,że np po wspaniale spędzonym dniu- film,wspolne leżenie przytulanie,spacer,pieszczoty,całowanie ,byla zadowolona szczesliwa bardzo mila a nastepnym spotkaniu była jaks podenerwowana ,nieswoja,smutna .Raz tak-raz tak. No aż w końcu sie rozpadło wszystko. Miał ktoś podobny przypadek i może mi to wytłumaczyć co tu sie stało? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×