Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak samo dlaczego wszystkie

dlaczego dla kobiet liczy sie TYLKO wzrost?

Polecane posty

Gość tak samo dlaczego wszystkie

Nie piszcie mi ze tak nie jest bo widze ze tak jest . Ale dlaczego tak jest. dlaczego facet z dobra budowa cial szerokimi barkami klata i waskimi biodrami i przystojnym ryjem ale wzrostem 175 jest uwazany w pl za gowno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
[pewnie jak zwykle dryblasa i "poznalas go przypadkiem" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyś ostatni prawdziwy jacarz
a ja chciałbym mieć te liche 175 cm prz=estaliby mnie się czepiać kurduple i inna drobnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
chcialbym zeby chociaz jedna kobieta na forum napisala ze woli facetow ok 175 a nie tylko 185 190 non stop itp przeciez to sie zyc odechciewa. jak mam zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
A to Ty żyjesz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
Skad to pytanie? Nie o to chodzi , to tak jakby ktorejs z was powtarzano ze cecha waszej budowy ciala ktora akurat posiadacie to jest totalne gowno ktore dyskwalifikuje was jako kobiety. Wez wlacz mozg i wyobraz sobie taka sytuacje (wiem ze to wam ciezko przychodzi) . Chcialbym wtedy zobaczyc jak wy byscie sie czuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Olej to człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
Studiuje na am i tylko dlatego mam MOZE szanse zeby jakas panna zabujala sie w moim zawodzie albo kasie. Ale co to za zycie? CChcialbym zeby mnie kochala za to jaki jestem bez tego a nie kurwa musze "nadrabiac" sam kurwa nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Sugerujesz się zdaniem wkurwionych, niedoruchanych i niedocenionych kobit, które w złości zakładają takie tematy wlicząć, że właśnie TY na nie wejdziesz i zaczniesz biadolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
skad wiesz ze tylko niedocenionych i niedoruchanych. Tzn ze wszystkie takimi sa tutaj skoro gadaja jednoglosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Oczywiście że pierdoli o supermenie 2m z iq 2000 i stanem nonta 20000000000...Ale spojrzyj na ulice. Kobiety to dzieci...taka ich natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak
dla facetów wygląd, ja lubię niskich i chudych, bo sama też jestem niska-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Mąż kurdupel idzie na piwo z kumplami bo ma juz dosy marudzenia pizdy a Ta wchodzi i sie produkuje żeby kogoś wkurwić bo chłopa nie może w obawie przed odcięciem źródełka z drobniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
No nie wiem , mnie wlasnie dobija to ze wszystkie pary naokolo to takie gdzie facet ma po 180 i wiecej. Mieszkam w duzym miescie, chyba stad spierdalam, bo tu jest taka selekcja ze sie rzygac chce. Gowniana przecietna laska ma wybierac jakiego cudaka to by chciala. Moj kumpel 180 zostal rzucony dla typa 190 a pozniej jeszcze ta jego byla gadala ze miala dosc "karla" czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Słuchaj... Jak sie tak będziesz przejmował to Ci sie zrobi wytrzeszcz oczu połączony z zezem i tym samym potwierdzisz streotypy o karłach. Wyjeb wora na to i wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
no chyba masz racje, i tak juz zaczynam miec to wszystko w dupie. Wypalilem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
A to ze widzisz tylko wysokie pary to dlatego, ze się rzucają w oczy...i to jest jedyny cel ich istnienia:) Nie panikuj, młody jesteś i zacznij szukać wśród kobiet a nie blahar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak
eee troszkę przesadzasz, weź pod uwagę, że jest dużo niskich dziewczyn, 160np, gorzej ma dziewczyna mająca np 1.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Do pani róży: Szukam poczucia bezpieczeństwa""" Znaczy że czue się zagrożona tak, Nie jest pewna siebie tak? A co Ty policja jesteś żeby jej bezpieczeństwo zapewniać;) Pierdol pizde aż sie zesika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
te 160 wlasnie chca koszykarzy, wysokie tez "chca wyzszego". Dajcie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Jak usłyszysz taki tekst to spiedalaj czym prędzej bo znaczy to, że biorą Cię pod włos. Bezpieczeństwo wiąże się ze wzrostem, bezpiecznym domem dużym najlepiej, bezpiecznym samochodem też j.w bezpiecznym seksem...💤 Na chuj mi taka roztrzęsiona pizda? A jeszcze jak dzieci dojdą to już w ogóle urwanie dupy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak
eee nie prawda, ja jestem niska i lubię też nie za wysokich, i większośc takich koło mnie się kręciło, a jak był 1 dośc wysoki, to, aż się dziwnie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
to dlaczego w kazdym temacie co najwazniejsze u faceta jako pierwsze wymieniacie wzrost? Jestescie zaklamane i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Ale ameryke odkryłeś...Pewnie jeszcze na wybory chodzisz w smokingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak
eee nie prawda, masz jakąś obsesje, pewno Cię zostawiła dla wysokiego co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo dlaczego wszystkie
nabralem obrzydzenia do kobiet i tyle. Spadam. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
hehe...Ty sie trzymaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antybaby Ala
Olej to:D One mają takie kryterium i cóż im poradzisz? Ja zważam tylko na zielonookie, bo to najrzadsze oczy. Ot moje kryterium. Inne gonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antybaby Ala
Samemu mi trochę brakuję do 180 i wiem jak jest, ale jak zacząłem wybierać po zielonych oczach to stary ja nawet je rozumiem. To jest preferencja. Dość powszechna stety-niestety. Ja mam swoją rzadką i też jak one spisują gości poniżej 185 to ja spisuję wszystkie o innych barwie tęczówki niż zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×