Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak samo dlaczego wszystkie

dlaczego dla kobiet liczy sie TYLKO wzrost?

Polecane posty

Gość Antybaby Ala
*innej. Powiem Ci,że to machinalnie idzie. Patrzę, fajna dziewczyna, może nawet miła i wszystko by grało, miłe towarzystwo, ale jak nie ma zielonych oczu to nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
To się nazywa przerzucanie odpowiedzialności za niepowodzenia;) Zarówno w twoim przypadku jak i wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antybaby Ala
Musisz to olać. Tak to już jest z babami,że są nieczułe i dziwne. Jak babka ma 155 cm to sięga po 190 cm mena i są szczęśliwą parą - różnica wzrostu nie gra roli, a Ty chłopie spróbuj do 190 cm dziewczyny to zostaniesz wyśmiany. Tak jest i tego nie przeskoczysz. Wzrostu się nie wybiera,a szkoda... Wolałbym ważyć 200 kg, a mieć 186, bo bym sobie zbijał z 10 lat, ale zbiłbym, a wzrostu nie podniesiesz za Chiny Ludowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antybaby Ala
Takie są realia. Niejedna babka mi mówiła, żem do rzeczy, ale byłbym lepszy, gdybym był wyższy. Taki sam z wyższym wzrostem ponad 185 to mialbym inne pole w kontaktach damsko-męskich. Paradoksalnie nadrabiam wieloma innymi rzeczami, bo nie raz wygrywałem konfrontację na względy kobiet zwyższymi dużo od siebie. Jedna mnie ściemniała tak, że woli wyższych,a ja się nie dałem nabrać, za 6 mc Ją widziałem z 200 cm gościem. W sumie to jej przysługę zrobiłem, bo mogła się pochwalić Koleżankom, ze ma ciacho. Ja tam nie zrobię wow na Koleżankach i moja pozycja jest niższa, ale radzę sobie jak chcę z kobietami zwłaszcza odkąd stałem się fetyszystą zieloonokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antybaby Ala
*woli niższych, idę spać, bo rozum jedno, a palce drugie już. Dobranoc:) A po za tym zdradzę Wam sekret - możecie mieć nawet 250 cm, ale jak macie slabą psychikę to nic Wam to nie da. Trzeba psychikę hartować, a Ci niżsi mają pod górkę to są psychicznie zaprawieni w bojach, byle być pogodnym i wesołym. Czasem można ponarzekać jak tu na kafe:D Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam 1,60 wzrostu, wysocy faceci mnie nie kręcą... zaufaj, takich dziewczyn jak ja jest na prawdę sporo;-) tylko faceci wolą wyższe... można tak narzekać bez końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjumkjum1
dlaczego TYLKO wzrost? a pieniadze? Moj facet poznal mnie na sympatii. To on do mnie napisal. Ma 187cm wzrostu. Ja 173cm. To on mowi, ze lubi tylko wysokie dziewczyny. I ponizej 170 nawet nie szukal. No a mnie jest przy tym jego wzroscie wygodnie w sensie, ze ja chodze w butach na obcasach ok.8cm, a on wciaz jest wyzszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjumkjum1
Moi poprzedni faceci mierzyli: 1. 176cm 2. 184cm 3. 187cm 4. 174cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny sierpień
Pytanie zadane w temacie jest z fałszywą tezą. Dla kobiet liczy się iloczyn wzrostu i kwoty na rachunku bankowym faceta. Tak więc czym niższy facet, tym więcej musi mieć kasy, żeby być atrakcyjnym samcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze Cie bardzo, ja wole
facetow 175 niz 180cm, bo sama mam 175 i tak mi wygodnie. A moj obecny facet ma 170 i nikomu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny sierpień
"A moj obecny facet ma 170 i nikomu to nie przeszkadza.' A ile ma na rachunku bankowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemelebum
WOLĘ NISKICH ojciec mnie bił wysocy mężczyźni kojarzą mi się z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemelebum
mój chłopak też ma 170 :) a ja 166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kobiet liczy się przede
wszystkim aby był dobry i mądry, a wzrost nie ma z tym nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
dobry,mądry...i wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam biadolenie
mam koelzanke, ktora umawia sie tylko z takimi max 180. 175 to wg niej ideal, sama ma tyle wzrostu i nigdy nie byl to dla niej problem zeby popierniczac z takimi goscmi w wysokich szpilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja mam 1 84 wzrostu i oczywiscie że wolalabym partnera troche wyższego bo z takim niskim to bym wyglądała glupio a faceci którzy sa niscy nie umówia się z wyzsza laska z powodu wlasnych kompleksów wzrostu ! A co do niskich kobiet no to to jest strasznie nie fair bo wola wysokich i wtedy braknie ich dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwieście pięć
A co sądzicie o tych co mają powyżej 2 metrów? Bo wbrew pozorom jest problem znaleźć dziewczynę.Umówić się umówią jak zaproponuję ale na tym się kończy.Czy z takim wzrostem na poważny związek nie mam szans :( A koszykarzem nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwieście pięć: Powiem Ci tak, ja mam 165 , wiec dla mnie bycie z kimś kto ma ponad 2 metry byłoby niewygodne i Dla Ciebie zapewne też , Ale wiadomo nie przekreślałoby to związku :) Dla Ciebie idealna by była taka 180 :) są dziewczyny z takim wzrostem i na pewno marzą o wyzszym , a tak trudno im go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakijka
to szukaj niskiej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dla was się liczy jedynie wygląd to i dla waszych "lasek" również. Zacznij umawiac się z przeciętnymi dziewczynami, które mają podobną wadę jak i ty (może płaskie, albo przy kości), wtedy myślę, ze się dogadacie. Ładne dziewczyny wola przystojnych i już. Takich przy których po założeniu obcasów nie czują się jak Godzilla,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
przeciętne też sie niskimi nie zadowolą, bo przeciętnych jest większosc, podobnie jak wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze Cie bardzo, ja wole
A na rachunku bankowym ma jakies 5-7000, zas ja mam 4900 i mieszkanie wlasnosciowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze Cie bardzo, ja wole
Tylko zle wpisalam wzrost bo 165 mam - jestem wiec 5cm nizsza. O ile nie zaloze obcasow. A czasem zakladam :D Natomiast nie lubie facetow ktorzy nie maja pieknego usmiechu i zadbanego, lekko umiesnionego cialka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkIawe
Dla mnie mianem kobiety może poszczycić się tylko samiczka z iq powyżej 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneannaania
nie liczy się : -wzrost -długość penisa -ani wygląd liczy się tylko i wyłącznie charakter, Charakter , CHARAKTER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
+ wzrost, nie kłammy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam przeciętne, a nie uznawane przez ciebie za przeciętne. Polski chłopak ma deko za wysokie wymagania w stosunku do kobiet, dlatego uważa te całkiem ładne za przeciętne. Zabieraj sie za te przy kosci, albo te płaskie, albo mające inną widoczną wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×