Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak samo dlaczego wszystkie

dlaczego dla kobiet liczy sie TYLKO wzrost?

Polecane posty

Gość tylko 2 cechy?
mówiłem o przy kości i płaskich i z zębami jak u wiewiórki. o tych o których koledzy mówią "pasztety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Dla mnie najważniejsze jest żeby zarabiał więcej ode mnie 500pln i żeby w mieszkaniu był szybki internet. W zamian oferuję 40calowy telewizor i konsole. I musi mi sie podobac (mój facet nie jest ładny w mniemaniu innych, ale mi sie podoba) i być przynajmniej mojego wzrostu - 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bede klamac; ze nie lubie wysokich bo lubie ale jesli sie odeJrze na ulicy za przystojnym facetem to na pewno oprzykuwa moje oczy najpierw ladna twarz min 35 lat i miesnie :-) No i tattoos :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
wwiem, do kogo startowałem więc mi nie wciskaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię wysokich, bo wtedy mogę zakładac swoje megawysokie buciory :D No ale póki co takiego mam. Jeśli bym była brzydka lub stara to pewnie bym nie przebierała. Ważne by pociagał i był spoko człowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamimia
175 to sporo -jeden moj szkolny nauczyciel mial 160 wzrostu no chyba -ja mam 170 a on byl duzo nizszy ode mnie i niemal wszystkich uczniow-obrączke nosil -czyli babe znalazl-z ryja taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
nie, raczej wybrzydzałabyś jak każda baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
żaden problem. stwierdzam tylko, iż nawet najgorsze nie chcą niskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może problem nie tkwi we wzroscie? Bardzo cięzko jest poznać naprawdę fajego chłopaka. Inteligentnego, sympatycznego. Przystojniak zamaskuje swoją pustotę urodą, a brzydal nie może, więc od razu widąc. Może jesteś nudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
może . widac większosc niskich jest nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paren lat temu poznalam zajebistego (jedynie z wygladu) faceta. Gdybym nie byla wtedy mezatka zgwalcilabym go na pierwszym spotkaniu tak mi sie podobal- i mial 165 maz wzrostu :-) Moj ex tez nie byl Bog wiem jak wysoki-178 jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większośc facetów jest nudna, po prostu niscy nie mają nic w zamian :) Ale jak jestes fajny to na bank kogoś znajdziesz, tylko po prostu nieco później niz inni. Aż twoje rówieśniczki dojrzą pustaka w swoich przystojnych chłopakach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
chwile temu pisalas ze lubisz wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
czyli jak beda juz miały z tymi wysokimi bachory, a ja bede tylko od robienia na nie. dziękuję postoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s ten sam powódd
z tego samego powodu dla którego dla mężczyzn liczą się TYLKO piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ? Tak lubie wysokich ale jeszcze bardziej dobrze zbudowanych I dojrzalych. To ,ze lubie nie znaczy, ze to jedyna i najwazniejsza cecha u faceta. Moze laski wyrywajace facetow na 1 noc kieruja sie jedynie wzrostem ale ja nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
szkoda,że jednak deski maja facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
napisac i setka moze, co z tego skoro sie na real nie przekłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomboom
no niestety faceci poniżej 180 mają kompleksy, to normalne... I teraz świata prawda- jaki idzie dwóch facetów - przeciętny z twarzy, ale wysoki oraz przystojny niski, to jednak większość kobiet najpierw spojrzy na tego wysokiego, a dopiero potem na tego malutkiego. Podobnie jest z kobietami- jak średnia z twarzy, ale szczupła idzie z ładną,ale bardzo grubą kolezanką , to facet najpierw spojrzy na tą chudą, mimo, ze jest brzydsza, a dopiero potem na tą grubą (o ile w ogole zechce :D ) no niestety takie życie :D sama jestem dość wysoka- mam 1.75 i faceci poniżej 180 wygladają dla mnie jak dzieci, a sama przy nich czuję się jak "mamusia", a nie jak laska. to smutne, ale niestety niscy faceci mają szanse tylko u niskich kobiet. chociaz raz w metrze widzialam parę- ona ok. 170, a on max. 155 i sie tak pieknie calowali i obejmowali, czyli jednak mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet poniżej 170 cm jest kiepskim kochankiem i dlatego! Ale 175 cm to już w sumie ok.. choć w dzisiejszych czasach też nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 cechy?
szukam w srod roznych. większosc chce sie rozmnazac w wieku lat 35, ale tylko te co maja dziecko majac 20 moga byc zainteresowane niskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×