Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laleczkowo

jak pozbyć się wyrzutów ?

Polecane posty

Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
supcio, powodzenia jak cie men rzuci i wyzwie od szmat, kurde 18 lat i zdrada? niezle szmacisko z ciebie. a wyda sie i tak i tak, co ty myslisz ze 18 latek ci obiecal ze nikomu nie powie i jest ok? hahaha juz sie kolegom pochwalil jak jeczalas pod nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dupa z bobra
tez mysle ze sie wyda. zwlaszcza w takim wieku, taki chlopaczek bedzie trzymal jezykk za zebami? dobrze wam bylo w lozku? czemu to zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam to z czystej głupoty. byłam nietrzeźwa . On też. żałuję bardzo. i wiem że już takie coś się nigdy nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dupa z bobra
a jestes pewna ze jak na wakacjach zdala od chlopaka wypijesz? a warto bylo? dobry jest w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna ze juz nigdy go nie zdradzę, za nic w świecie. nie zadawaj takich pytań bo jak teraz o tym myślę to mi neidobrze .... po prostu chce szybko zapomnieć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki wieku???
ja w twoim wieku to bylam zakochana na zaboj. i chocbym wypila 10 litrow wodki to bym nie zdradzila chlopaka, twoj ojciec lub matka zdradza? takie cos musi siedziec w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata czuje koniec swiata
ja rozumiem autorke i wiem też, że życie jest zbyt krótkie, żeby się zadręczać. lepiej się do niczego nie przyznawać, po prostu żyć tak jak dawniej, bardziej uważać na innych facetów, może ograniczać alkohol na imprezach, ale nie mówić o zdradzie NIGDY. :) mówienie o zdradzie facetowi to milion kłopotów, same niekorzyści, zmartwienia, smutki, kłamstwa, potem może nawet obgadywanie, on miałby z tym problem, autorka też... a tak można na luzie po prostu uczyć sie na błędach bez konsekwencji i już. NIKT SIĘ NIE DOWIE. :) ja trzymam za to kciuki, o mojej pojedynczej zdradzie też się facet nie dowiedział i żyje sobie i wiem, że sie nie wyda. ;) z tym, że ja w ogóle nie miałam wyrzutów sumienia :P wiedziałam co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ! :/ raz mi się zdarzyło i bardzo żałuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak by sie dało to bym cofnęła czas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaa
ile masz lat ? a twoj chlopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mu nie mów, bo tylko kwasu narobisz. Za jakiś czas wyrzuty przejdą, może jednak się zdarzyć, że zechcesz czynność powtórzyć. Nie wahaj się, gdyż jeśli ujawnia się taka potrzeba, oznacza to niebezpieczeństwo dla Twego związku. Źródłem tego niebezpieczeństwa jest fakt, że partner Twój obecny (którego cenisz, wielbisz i na piedestał stawiasz) nie daje Ci tego, czego potrzebuje Twa pokrętna natura. Zatem jeśli tylko najdzie Cię ochota, puść się czym prędzej nacisk kładąc na bezpieczeństwo/dyskrecję/antykoncepcję. Wtedy Twój związek przetrwa wszelkie burze i będzie kwitł, gdyż im więcej będziesz swawolić na boku, tym słodsza będziesz dla swego rogacza. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki wieku???
z jednej strony dzieciarnia. z drugiej ja jestem ze swoim mezem od 16 roku zycia wiec nie oceniam. A czy sie nie dowie to czas pokaze, Wszystko zalezy od tego kolegi. Za 5 lata moze sie juz nie bac i zrobic ci opinie "kurwy" co to sie puszczala za mlodu z innymi. To jest brzemie do konca zycia. Wyda sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka lat jak by coś takiego powiedział nikt by mu nie wierzył :) i tak nikt by nie wierzył nawet jak by teraz coś takiego zrobił... ale nie zrobi ;) jeszcze jutro bede z nim rozmawiala na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki wieku???
tylko nie przespij sie z nim znow przypadkiem. puszczalska 18-stko co tak koszasz swojego chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wieku ? nie martw się ;) zrobiłam to raz, żałuję i nigdy już tak nie zrobię, jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki wieku???
oj oj jeszcze sie zdziwisz. za kilka lat nikt by mu nie uwierzyl? ;) hahahahahahaha. ty chyba nie wiesz jak ludzie kochaja plotki, jak uwielbiaja komus dupe obrobic, zrobic z kogos kurwiszona, a ze to przy okazji prawda to tym bardziej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki wieku???
jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po sprawie. Czy Twoje wrażliwe sumienie już się uładziło? Powodzenia i umiaru w piciu Ci życzę:D O wiele ciekawiej by było, gdybyś nie podpierała się alkoholem jako wymówką. Podejrzewam, że po prostu stosunek był mało satysfakcjonujący. Bo właśnie takie okoliczności powodują najcięższe wyrzty sumienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalsfplizzz
chlopak sie kiedys dowie , bo to zawsze wychodzi , a pozniej ze faceci baby bija . Znienawidzi Ciebie jak ostatni szmate . Jak jestes kurwa to chociaz miej na tyle odawagi aby mu to powiedziec , bo tak jestes zaklamana kurwa . I bedziesz musiala zyc z ta swiadomoscia , a ze jestes zaklamana kurwa to nie powinno Ci to przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tam wyżej, nie przesadzaj:D Pożartować można, ale Tyś jest prosty cham. Święty cham, zapomniałam dodać. Ot, zdarzyło się. Nad czym tu boleć? Czego oko nie widzi, tego sercu nie żal. Trywialne i prawdziwe. Ma dziewczyna dziś rozterkę, czegoś się o sobie dowiedziała. I to jest bardzo dobre, pozwala uniknąć przyszłych błędów. Stało się, teraz należy zniwelować skutki. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arya
nie zadreczaj sie bo od tego mozna nabawic sie nerwicy , bolow glowy migren, mowie powaznie, trzeba wybaczyc sobie i zyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki wieku???
i co autorko juz zapomnialas? a za 3 lata zapomnisz? to moze za 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzaaa sie
coz zdarza sie. najgorsze to zycie z ta mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-) asika
E tam za duzo filmow ogladacie .. w filmie zawsze zdrada wychodzi a w zyciu nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niesamowite po prostu
Czytam wpisy i prosze, większość: "olej to, było minęło" :D, wspaniałomyślne kobiety mamy w dzisiejszych czasach po prostu, nie chcą ranić swoich misiów więc się nie przyznają do zdrad :D Ja CI życzę tylko jednego, żebyś porządnie dostała wpierdol od życia za to co zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otrzeźwiacz
Pani "Lady Chatterley" pisze: "Ot, zdarzyło się" Super! Brawo! Osiemnastoletnia dziewczyna zdradza osiemnastoletniego chłopaka, który wyraźnie mówi, że nie toleruje zdrady i kwitujemy to jednym krótkim: "Ot, zdarzyło się". Ja perdzielę, nie jestem chyba normalny. Przecież to świństwo jakiego nikomu nie życzę i to na początku wspólnej życiowej drogi. Autorko: jeżeli masz choć odrobinę honoru (deficytowy dzisiaj towar) to odejdź od tego chłopaka, spróbuj nie podawać powodu, cierpienie po Twoim odejściu będzie mniejsze niż po tym jak dowie się, że się puszczasz w tak młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
laleczkowo ja ci poroponuje powiedziec odrazu. jesli wyda sie pozniej bedzie tylko gorzej a wtedy juz na wybaczenie nie licz! Jezeli zrobisz to teraz to bedzie wiedzial ze masz wyrzuty sumienia i musialas mu to powiedziec bo zalujesz i nie mozesz tak zyc. Jak ci wybaczy to bedzie dobrze jak nie to nie! ma do tego swiete prawo! ja mialem tkaa sama sytuace bo mnie zdradzila kobieta i dowiedzialem sie pozniej. nie ma opcji. a zreszta dziewczyny apeluje : NIE SZMACCIE SIE TAK BO JAK WY SIE NIE SZNUJECIE TO NIKT WAS NIE BEDZIE SZANOWAL. A TYM BARDZIEJ NIE ZNJADZIECIE MILOSCI I BEDZIECIE KURWA MIALY PO 2 KOTY. POZDRO SZMATY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×