Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laleczkowo

jak pozbyć się wyrzutów ?

Polecane posty

Gość wojtek00000o
PS. albo odrazu odejdz od niego bo go zdradzilas. to bedzie najsprawiedliwsze. jestes kurwa wiesz? a jak sie nie przyznasz to bedziesz zaklamana kurwa wiesz? zdecyduj co gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek00000o
a zreszta jak sie kogos kocha to sie nie zdradza! jestes mlodym szmaciskiem i bedziesz to robic jeszcze wielokrotnie z wieloma osobami. teraz twierdzisz inaczej ale masz tepy mozg zdziro. a kurwa zawsze pozostaje kurwa. NIe twierdze moze bedziesz dobra matka i zona ale jestes szmata ale poki co lubisz ten sport... to smutne ze kobiety to njagorsza trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie powiem mu o tym. Myślałam nad tym całą noc... nic nie spałam. Nic mu nie powiem, nie mogę, ponieważ mnie zostawi i będzie bardzo cierpiał. Nie mam pewności, że on mnie nigdy nie zdradził...(miałam raz podejrzenia i chyba słusznie-nie przyznał się :) ) . Ta głupia zdrada dała mi bardzo do myślenia... pokazała jak strasznie kocham mojego chłopaka, i jak bardzo mi na nim zależy. Wiem, że już nigdy nie popełnie tego błędu. Dobrze, że stało się to teraz a nie za kilka lat :) Pozdrawiam, dzięki za miłe słowa :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×