Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość rój :)
bo testy owulacyjne wykrywają PIK LH potrzebny do owulacji, a nie samą owulację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka dzieki za pamiec :) czuje sie w miare dobrze ale.wiadomo co jakis czas mam bole brzucha jajnikow sluz mam skapy takie biale strzepki w tym tez sa. Zastanawiam sie czy nie isc w srode prywatnie do swissmedu na badanie minie wtedy tydzien to powinno byc cos juz widac oni jako placowka musza miec lepszy sprzet.co nie niz zwykly gin? Bo mi to.spokoju nie daje moze byc poprawa ale tez i pogorszenie musze wiedziec na czym stoje. Tak patrze na tabelke i przykro.sie robi ale i tak wierze ze jedna z was jest w ciazy.:) wolalabym zeby wiecej bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa a ty który tydzień ? Może już to pisałaś ale napisz mi - ile przed /po okresesie robilaśtest ciążowy i czy miałaś jakieś dolegliwości przed testem. Wybacz upierdliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem w 7t5d a test robilam 4 dni przed okresem. Brzuch mnie tylko bolal jak.na @ nic wiecej po terminie dopiero piersi.zaczely.bolec. wiec nie da sie wyczuc ze kobieta jest w ciazy. Mdlosci przyszly w 5tyg. A w 1 ciazy ok 7/8tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa mam do ciebie pytanko czy ty zanim dowiedzialas sie ze jestes w ciazy to mialas bialy sluz? Bo ja od 7-12.10 mialam przezroczysty sluz a od15.10 do dzis msm bialy sluz brzuch mnie boli a pieesi wcale. Dodam ze to moj 34dc a @ brsk i niereg @ mam. Cos mi nie pasuje nie przypominam sobie zebym miala dlugo slyz a tym bardziej przed ojresrm mialam suche dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co spojrzałam na moje zapiski z ovufriend to jeszcze dzień przed zrobieniem testu miałam śluz biały mocno rozciągliwy jak na dni płodne. Generalnie on się utrzymywał z przerwami od owulki, jak dla mnie był dziwny. Tyle, że co czytałam to każda dziewczyna miała inaczej, jedna taki śluz jak ja , inna biały, gęsty bez cech rozciągania, jeszcze inne wodnisty. Po śluzie niestety też ciężko wypatrzyć ciąże lub jej brak. Jedynie test to może pokazać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera,nigdzie nie mogłam znaleźć u mnie w mieście testu o czułości 10 ;/, no i znowu kupiłam te 25, lipa, myślałam że dzisiaj sprobuje ale wygląda na to że znowu muszę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się ciągle tak samo, od tygodnia prawie bóle w podbrzuszu, piersi duże i bolą, troche białego śluzu, ale nie dużo. Od dzisiaj chodzę jak na bombie, tak się denerwuje i boję że @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ha tez kupilam rest25 a chcialam10 to aptekarja byla zdziwiona ze tajie cos hest. Czuje w srodku podbrzucha jakby byla kulka nala. Ale bol piersi brak. Maz chce zebym teraz testowala ale wole hutro boje sie rozczarowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ha tez kupilam rest25 a chcialam10 to aptekarja byla zdziwiona ze tajie cos hest. Czuje w srodku podbrzucha jakby byla kulka nala. Ale bol piersi brak. Maz chce zebym teraz testowala ale wole hutro boje sie rozczarowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Co słychać??:) Wrześniowa z tego co pobieżnie czytam, to plamień już nie masz :> Super :)))) A jak Firanka? testowała już czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka.sie nie odzywala :( mama6l plamien nie ma ale i tak mam przez to schizy dlatego musze isc na kolejne usg mam nadzieje ze jest lepiej bo rady juz nie daje. Mama6l a co tam u ciebie ? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Cześć dziewczyny:) Rzadko tu zaglądam, bo mam mało czasu. Albo jestem w pracy albo sprzątam, bo mamy w domu remont. W środe idę do ginekologa i zobaczę jak tam moje dzieciątko. Ogólnie czuje się dobrze, tylko czasami mam bóle brzucha no i zdarzają mi się mdłości. Jeszcze chciałam opowiedzieć jak my z mężem się staraliśmy o dziecko to kochaliśmy się codziennie podczas owulacji no i kilka razy po. Nie brałam żadnych suplementów, tylko oczywiście kwas foliowy. No i tak jak wy po seksie leżałam ok. 20 min, bo też miałam wrażenie, że wszystko ze mnie wyleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana dziekuje. Az lezka w oku mi poleciala. W goracej wodzie kapana. Mezowi przykro tez sie zrobilo z mojego powodu. Na szczescie ide w srode do lekarza zobaczymy. Wezme skier na prolaktyne i tarczyce. Wtedy bede spokojniejsza jak zrobie tbadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile nie testuje jeszcze, bo nie dość, ze źle policzyłam i jak już to @ powinnam mieć pojutrze nie dzisiaj ;P to jeszcze mi się raczej cykl przesunął po castagnusie... Wrześniowa a u mnie dupa... :D zbiłam ten nowy termometr co w nim w ustach mierzyłam temp :/ chyba zrobię jak Truj- kupię 10....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka Alutkaaa..............28........24.09..................2 ................21.10 Firankaa..............28........22.09..................2 ................22.10 mama6latki ..........24........26.09..................1.............ok.24.10 hana...................26........25.09..................1 ... ............24.10 Truj....................28........24.09................. 4.................25.10 aneczka28............28........28.09..................2.. ... ..........26.10 klementynka..........28........03.10..................6.. . ............28.10 rybalopika............29.........29.09..................2 . ..............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10..................2.. ..............03.11 smile .................28.........07.10..................1....... . ........07.11 Frezjunia.............25.........09.10..................2 ................08.11 KMSUL.................22.........21.10..................7 ........... 18-23.11 kasiula86.............26.........21.10.................. 3.................19.11 joannaasia...........27.........21.10..................2. ... ............20.11 Staraczkaa...........20.........20.10..................2 ..................? ambaje83.............29.........03.09..................16 . ................? 2x20...................40..........???................... ..??..................? Majka88...............24.........19.10..................4 .. ................? martulka87...........24.........19.10..................1. . .................? x Firanka albo pije piccolo z radości, albo myśli nad na-lewką :). U mnie choroba rozkręciła się na maxa, jestem na antybiotykach :o. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Mama - a nie mówiłam :D? W tym szaleństwie jest metoda :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka, wierze że się rozczarowaliście,co za podłe uczucie...my dopiero zaczliśmy się starać, ale tak sie nakręcilismy na dzidzke że jak się nie uda to będzie mega dół i strach że dlugo nie będzie się udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
A Ala co, tak na marginesie? testowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firanka pażdziernikowa ;)
Czesc... Tak jak pisalam wczoraj dostalam plamien 1 dzien przed @.... jednak bardzo slabe byly u ustaly na noc.... o 4 rano sie obudzialm bo bardzo chcialo mi sie siku, zmierzylam temperature nie spadla... podpaska czysta... z ciekawosci zrobilam test... Pink test 25 jednostek.... po chwili pokazala sie bardzo bardzo blada kreseczka, ktorą bylo widac pod żarówką w sumie tylko. Nie umialam juz usnąc. Wstalam i poszlam zrobic bete.... po wyniki mialam zadzownic dzisiaj o 20. Siedzialam caly dzien jak na szpilkach. Dzisiaj mam wiecej juz plamien, jednak to nie normalna @... brzuch boli mnie okresowo bardzo mocno i miednica i plecy, no jak na okres. Zrobilam drugi test w pracy, co lepsze ten najczulszy 10..... i praktycznie nic nie zobaczylam. jakis cien cienia, ale tez widoczny tylko pod lampką. Zadzwonilam do laboratorium. Moj wynik bety HCG- 26.... Powiedziano mi ze to ciąza, lecz bardzo wczesna. Za 48 godzin mam powtórzyc bete.... boje sie ale i ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Firanka nie no ja Ci z całego serducha GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, ze Ci się uda!!!!!!!! :D:D:D Ściskam Cię jak tylko się mocno da!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×