Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Mama ale ty testom nie wierzysz to idz na bete jednorazowo i sie przekonasz ze to ciaza :) albo zacznij w koncu im wierzyc.innego wyjscia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL jedni widzą inni nie i wraz wychodzi 50/50 ja zgłupieję xD hahaha może bez kitu dowiem się o tej ciąży jak już czas na porodówkę będzie jechać :D wykończe się xD Swoją drogą... taka pierdoła a powoduje, ze nie da się myśleć chociażby o tym co na obiad zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa dzieku pocieszylas mnie.. tez mam taki bialy sluz z mala iloscia nitek. tylko ze bardzo boli mnie na dole kregoslup... krzyze :( tak jakk przy zapaleniu jajnikow;( boje sie bo wlasnie przeczytalam gdzies w necie ze to sa zle objawy ;( leze w lozku mama6latki mysle ze jestes w ciazy :) zrob sobie bete i bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka ja jestem w domku nie chodze teraz do pracy i cale szczescie!! ale wlasnie na poczatku ciazy nie wiem czy sa normalne takie bole.. w glebi serca caly czas czuje ze bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobitki to jednak mamy przechlapane. Ale moj maz jak sie dowiedzial ,ze dostalam @ to poszedl drzewo rabac ze zlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ25 z jednej strony mamy przerąbane, ale z drugiej strony... faceci chyba szybciej się poddają i odnoszą niepowodzenia jako totalną porażkę- tak mi się wydaję, a my jednak wciąż żyjemy nadzieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja tez ale chodzilo mi o to ,ze niedajemy za wygrana, marudzimy ale dalej walczymy. Mie szlak trafia ,ze kolejny miesiac oczekiwan przedemna oby ostatni i zakonczyl sie dwiema kreskami:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz rozumiem twoja sytuacje ja tez pewnie uwierze , ze jestem mama jak pierwszy raz wezme dzidzie na rece a jak na tescie zobacze 2 kreski to penie nieraz go powtorze :),zeby uwierzyc , ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolek na poczatku mozna odczuwac bole jak na @ pozniej to pewnie tylko wiezadla bola. A ty czujesz stale ten bol czy tylko czasami? Bo jak.stale to lepiej zapytaj lekarza czy to normalne. Bole krzyzowe to sa przy porodzie ponoc mega bola. Ja ich na szczescie nie mialam. No ale przeciez my nie rodzimy to.to nie to. Moze od lezenia cie kregoslup boli. Mnie tez bolal jak duzo lezalam. Eh czemu nie mozemy sie cieszyc ciaza tak jak powinnysmy tylko musimy sie zamartwiac. Ja dzisiaj obiadu nie zjadlam nawet polowy bo nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lezalam.70% czasu w lozku to mnie tak kregoslup tylek i kosc ogonowa bolaly ze szok szczegolnie w nocy ta kosc mnie wybudzala tak bolalo. Odkad nie leze juz nic nie boli :) to jest swieta prawds ze od lezenia plackiem kregoslup nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez widze druga kreseczke u mamy- super :))))) a moj bol brzucha i bole krzyzowe mam tylko wtedy jak chodze. teraz leze i juz lepiej. skurcze mam mniejsze ale lykam nospe :) mysle ze bedzie ok, ja juz szaleje i glupieje bo sie martwie o dzidzi no ale my kobitki tak mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na kompa, mam dobry wzrok, jestem nawet dalekowidzem, ale kreski nadal nie widzę. Wina zdjęcia na 100% no i na żywo lepiej widać wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waris2011
Witam wszytkie starające się mamusie...ja po pól roku starania a nawet chyba wiecej ... zaszłam ... wrzesień to miesiac , który dał szanse na nowe zycie w czerwcu 2013 roku...Ciesze sie niezmiernie bo gdy zobaczyłam na tescie jedną mocna i drugą słabą kreseczke to wsiadłam do mojego autka i pognałam do mojego narzeczonego 50 km by pokazac mu ten cud o który sie tak staraliśmy... po paru dniach zrobiłam bete i okazało sie ze to 4 tydzień... byłam juz u lekarza - szłyszałam bicie serduszka , cieszyłam sie jak głupia - to nie moje pierwsze dziecko bo jestem po traumatycznym rozwodzie i ciezkich chwilach w zyciu, choc mineło już troche czasu to ciagle to co było gdzies tkwi ... ale teraz widze , ze zycie nabiera sensu... bo nosze w sobie nowe zycie o które walczyłam ...zycze innym mamusią by tez patrzać na tes ujrzału 2 a ni jedną kreskę , mnie ten widok męczył 4 mieisace - ale sie udało...nie zwatpiłam a raczej bardziej zmotywowałam i siebie i mojego kochanego do prób ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waris gratuluje!! Ktory to juz tydzien u ciebie? Mojemu dziecku coraz bardziej odbija.z dnia.na.dzien robi.sie.coraz.gorsza ;/ bunt 2latka coraz bardziej sie uwidacznia normalnie momentami mam dosyc tego wszystkiego. Nic sie nie slucha tlumacze krzycze zadnego skutku.nie moge sie doczekac az bedzie bardziej.rozumna. mama6l jak ty sobie dawalas rade z cora? Znalazlas jakis zloty srodek? Jak to przetrwac albo lepiej kiedy to minie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waris gratuluje! jak milo czyta sie takie wiadomosci... przeslij nam ciązowe fluidy... :) I absolutnie nie zgadzam sie ze Wrzesniowa jest zazdrosna, bo i o co? to raczej my mozemy jej zazdroscic ;) I w sumie dlaczego mamy pisac tylko miłe rzeczy, chyba lepsza jest prawda... skoro ona nie widzi kreseczki to po co ma słodzic i pisać jak pieknie ją widać... to by byla dopiero hipokryzja :O Jestemy po to by sie wspierać, dzielic doswiadczeniami, cieszyc z czyjegos szczescia, ale i współczuc gdy jest zle.. nie po to by na siłe kolorować świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest twoje zdanie i jak widac tylko twoje. Nie potrzebnie z toba o tym dyskutuje. Ja zupelnie inaczej odbieram Wrzesniową i tyle :). Nie potrzeba nam tu tworzyc bałaganu i nagonek. Kazda z nas ma swój rozum i swoje odczucia. Temat zakonczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Bożę chwile mnie nie było a tu znowu jakaś wredna pomarańcza rozwala mnie to zdanie czytam was prawię od początku to moje pytanie jest po co ktoś nas czyta skoro nas nie rozumie tylko krytykuj. Wrześniowa pamiętaj super z Ciebie babka :) i jak tylko masz ochotę to użalaj się nad sobą kiedy tylko chcesz :P mnie to w ogóle nie przeszkadza :) a wiesz dlaczego ??? bo wcale nie uważam że się nad sobą użalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×