Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja mam dość ciekawą pracę, lubię ją, ale wychodzę z założenia, że skoro zdecydowałam się świadomie na dziecko i uważam, że dobre dla dziecka jest pozostawanie przy matce w pierwszych latach życia, to muszę poświęcić moją "karierę" i odwiesić ją na kołku na tych kilka lat. Nic wielkiego się nie stanie - ani mi, ani światu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj pffff to co z Ciebie za kura jak domowego makaronu nie robisz ;P;P;P Firanko My nie mamy jakichś wyjątkowo wygórowanych potrzeb :D nam na wszystko starcza (mimo, ze mąż nie zarabia kafeteryjnych 10tysięcy ;P) Mamy też oszczędności 9ale te są na czarną godzinę). Ogólnie jesteśmy zadowoleni z takiego spokojnego rodzinnego zycia :D No i ja jestem mniej wredna i nerwowa odkąd nie pracuję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kim ja jestem? Chomikiem :D? Jakieś zapasy i przetwory w końcu robię :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile wg mnie prędzej plamienie implantacyjne niż głupi progesteron, który zazwyczaj nie daje objawów :D Słuchajcie... ja wam coś powiem... już była tu taka jedna, co sobie wmawiała niedrożność jajowodów, zrosty macicy, problemy hormonalne, bezowulacyjne cykle i... zaszła za pierwszym razem ;P- to ja :D Dlatego przestańcie szukać sobie chorób typu za niski progesteron czy inne dziwne historie jak Słupek z tą spermą ( za to masz kopa) bo tylko oszalejecie i się nerwów na darmo najecie Truj jak dla mnie to mozesz być i chomikiem :D ale kura z Ciebie zadna BO KLUSKÓW NIE ROBISZ!!! :D:D:D nooo... chyab, ze Cię mąż leje... to ejszcze by można było Cię do tych kur zaliczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj Bo podobno przy drugiej ciąży bardziej się wszystko przeżywa bo jesteś bardziej świadoma jakie zagrożenia są związane z ciążą, porodem i wychowaniem. To będzie moje pierwsze dziecko ale jestem uświadamiana z każdej strony, więc też się boję,najbardziej tych chorób. Żeby tylko wszystko dobrze było, zdrowie najważniejsze. No i tym pierwszym USG też się denerwuje, bo nie mam pojęcia czy mój dzidziuś dobrze się rozwija, ale ten strach pozostanie chyba do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - oddałam Szklaną Kulę do naprawy :(. To może być objaw obydwu wymienionych przez Ciebie zjawisk :). Ale jako że dopatrujemy się tu objawów ciąży, to przyjmijmy, że to dobry znak :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to tak jak ja na pewno niedługo się uda, dużo wiary, dużo staranek i będzie dzidzia ;) i oczywiście pozytywne myślenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słyszę, że PRAWDZIWE kury robią kluski. Znoszą jajka, grzebią w ziemi, jedzą ziarna, robią "kokokoko" - tak. Ale kluski?? Muszę powiedzieć o tym mojej Babci, może jakieś wybrakowane egzemplarze trafiła :D. No a Szklaną Kulę musiałam oddać - pokazywała już tylko TVN :D. Hana - dla mnie to kompletnie nieznane uczucie, więc niepokoi mnie sam fakt, że się pojawiło. Choć ja z tych "nieintuicyjnych". Smile - ostrożnie ze słowem "skarcony" :D, nie Klementyna :D? Poza tym niczego nie zazdrość - niedługo sama z radością będziesz ściągała majtki przed lekarzem :D. Uciekam spać, dobrej nocy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana a mnie rusza ;P ja się powinnam facetem urodzić, bo dla mnie wszystko co związane z ginekologiem, porodowką jest bardzo poniżające... tak mi się we łbie zakodowało i koniec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana ja i tak będę miała cc ;) ale dla mnie karmienie przy wszystkich, cewnikowanie, badanie to jeden istny koszmar :D dobrze, ze to tylko parę dni i finito :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smile chyba zaskoczyłaś skoro masz plamienie :) ja dzisiaj jestem już w 19dc czyli teoretycznie już po wszystkim ... :) i mi raczej się nie udało... ponieważ chyba nie miałam w ogóle jajeczkowania - testy owu wychodziły negatywne lub z drugą bladą kreseczką ale wskazująca że tez nie płodne - no i brak podstawego objawu owulacji... czyli nie bolały Mnie piersi... dziś 19 dc a ja sie czuję jakbym miała @ dostać - nie wspomnę że zaczynają mi się objawy "poowulacyjne" czyli Mnie muli :/ leże - niedobrze- siedze nie dobrze- pale fajkę niedobrze ... czyli wszystko mi mówi że @ nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×