Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja mam sniegowce, Kozaki na płaskim, Kozaki obrazie małym i trampki z ociepleniem ale całe czarne więc do jesiennego płaszcza ujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps w zwiazku z tym ze mam sniegowce nie spodziewajcie sie ze będzie w zimę śnieg :P Kupiłam w zeszłym roku i raz założyłam w tym roku będzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pojde na zakupy to kupie chocby byle co zeby bylo :) gorzej z cora.bo jej kupuje buty przez neta bo na miejscu nic ciekawego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kombinezon kupilam bez mierzenia o 2 rozmiary za duzy hehe :) bo pasuje na dziecko noszace rozmiar 92 a ona nosi 86/92 zalezy od rozmiaru rok temu byl.dla niej bardzo duzy.patrzylam tylko na metke i byla 86 ale h&m ma wielkie rozmiarowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta 1668, Czarna Kropka (nawet fasoli nie przypomina, to po prostu kulka - taka mała a już z nadwagą :D) ma 3,8mm. Następne USG za tydzień, może będzie więcej widać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martula, jak chcesz to wejdź sobie tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5398783&start=0 i poczytaj wypowiedź justy86, ona też napisała, że torbiel w żaden sposób jej nie przeszkodziła w ciąży. Nie chcę się tu między wódkę a zakąskę mieszać, ale może czarny scenariusz odłożenia starań na rok nie będzie konieczny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda :D. Taki Psuj, że nawet fasoli nie potrafi uformować :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyć można, ale za małe toto, żeby USG termin wyliczyło (nie wiem, co to za ustrojstwo, ale w poprzedniej ciąży też mi nie policzyło przy pierwszej wizycie) - ponoć liczy od 5mm :D, dlatego mam przyjść za tydzień. Nie spodziewałam się takiej wysokiej bety, tym bardziej że dokładnie tydzień temu wynosiła 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja nie mam dzieci więc ja na razie patrze na buty tylko pod względem wyglądu bo w innych kwestiach puki co to się nie znam :P więc pewnie mogą mieć wady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu to normalne, jak będziesz mieć to powoli wdrożysz się w temat, ja nawet nie wiedziałam co to są śpioszki, bodziaki itd. a jeśli mowa o wózkach to jestem zielona w tym temacie do dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci trujkh jestes aniolem. :-*:-* ;-) podnioslas mnie na duchu i lepiej sie z tym czuje. Hmm ale przytulanka nici z tego. Za bardzo brzuch boli. Czuje dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, Ty to wypluj :D. Dwie fasolki byłoby już widać, chociaż jak ja patrzę na to zdjęcie, to widzę co najmniej 3 mniejsze i większe Czarne Kropki niczym nie różniące się od TEJ CZARNIEJ KROPKI :D, więc chylę czoła przed lekarzem, że jest w stanie określić co jest ciążą a co jakimś tam cieniem :). Kurczę, ja też pierwszy raz będę kupowała zimowe buty dla dziecka i pierwsze dwie rzeczy, jakie przyszły mi na myśl to żeby nie przemakały i żeby były ciepłe. Nawet się nie zastanawiałam nad firmami czy znakami, bo ja też nie kupuję butów w Kazarze :( - może powinnam poczytać o obuwiu dziecięcym :o. Martula - tylko powtórzę, żadnym aniołem nie jestem, ja w ten sposób okazuję ludziom, że mam ich w poważaniu a ich problemy mnie nie obchodzą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj z własnego doświadczenia Ci powiem, że lepiej wydać trochę więcej kasy np. 100-150zł i mieć skórzane buciki dla dziecka z odpowiednimi atestami, usztywnianą piętą itd. niż kupić badziew, ostatnio się skusiłam na promocje, kupiłam b. tanie buciki i żałuję, krzywiło się dziadostwo, szybko zdrapało itd. cena jednak idzie w parze z jakością, a dzieci bardzo niszczą buty. Te co kupiłam skórzane, wyglądają jak nowe choć były używane. Symbol zdrowej stopy jest najważniejszy. Masz pewność, że obuwie jest prawidłowo zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy kupiłam nowe, a po 3mieś. używania nadal wyglądają jak nowe, a te co kupiłam b. tanie to po mieś. wyglądają jak szmaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×