Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........27.11............... 3.................25.12 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ..........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................10.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 kawa_z_mlekiem.....23.........26.11................2..... ............24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 milla1982........................30.................2.... ...........29.07.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_popraweczka
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ..........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................10.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 kawa_z_mlekiem.....23.........26.11................2..... ............24.12 DZ25...................25..........27.11............... 3.................25.12 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 milla1982........................30.................2.... ...........29.07.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waris wyobrazam.sobie jak tesknisz za maluszkiem ja sie na razie do swojej ciazy nie przyzwyczajam tak sie boje. Wierszyk lapie za serce chyba nawet za bardzo :(jak bedziesz chciala popisac czy od nowa rozpoczniecie starania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka na pewno pewniej się poczujemy jak będziemy czuły ruchy :) a dopóki tego nie ma to są takie nerwy, że nie wiem. Ja dalej sobie wkręcam puknięcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Mnie od kilku dni boli brzuch i nie wiem czy te bóle sa normalne czy może jakieś niebezpieczne. Ciężko to stwierdzić zwłaszcza jeśli się jest w pierwszej ciąży. W sobota tak mnie bolał brzuch, że nie mogłam az chodzić ale wzięłam 2 nospy i przeszło. a wczoraj bolało mnie w dolnej części brzucha i odczuwałam takie jakby skurcze. Jak to sie powtórzy to pójdę do lekarza. Tylko mój ginekolog pewnie powie, że przesadzam z tymi bólami i to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Może wrzesniowa coś mi poradzisz, bo masz większe doświadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura moja koleżanka teraz w 16tyg. miała silne bóle brzucha takie przypominające lekkie skurcze, albo coś podobnego, bo ciężko jej było to dokładnie sprecyzować i lekarka kazała jej brać nospę i dużo leżeć. Takie bóle mogą być niebezpiecznie, więc jeśli nie ustąpią to wybierz się do lekarza i o tym powiedz. Ja znalazłam coś takiego: Skontaktuj się natychmiast z lekarzem: gdy bólom towarzyszy plamienie lub krwawienie z dróg rodnych może to świadczyć o odklejaniu się łożyska, być objawem rozpoczynającego się poronienia albo przedwczesnego porodu; bóle stają się wtedy silniejsze, niejednokrotnie występują regularnie co kilkakilkanaście minut jeśli bóle mają charakter skurczowy, czyli następują rytmicznie, towarzyszy im twardnienie brzucha, a taka sytuacja powtarza się więcej niż 10 razy w ciągu doby może to być sygnałem rozpoczynającego się porodu o czasie lub przedwczesnego gdy bólom brzucha towarzyszą wymioty, biegunka lub gorączka to może świadczyć o zatruciu pokarmowym, zapaleniu wyrostka robaczkowego lub pęcherza moczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Wrzesniowa no co ty czytasz. Już sie nie dziwie ze sie boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Dz25 teraz to niewiem czy sie cieszyły czy smucisz? Patrzę na tabele i same świąteczne daty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Kmsu daj nac co tam wam powiedzieli w poradni, ale ja myśle ze sie poszukują w głowę ze wam kazała przyjść ta bańka :D Smile a jak u ciebie? Truj pewnie umiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Dzisiaj już jest lepiej czuje kłucie po bokach brzucha, jest to spowodowane rozciąganiem. Czytam w internecie na ten temat i sama nie wiem co myśleć. Byłam dzisiaj u ginekologa, ale akurat miał urlop. Pogadałam z pielęgniarką i mówiła, że jak mnie coś niepokoi to lepiej jechac do szpitala na izbę przyjęć i tam sprawdzą czy wszystko w porządku. Jeśli się gorzej poczuje to chyba pojadę tak dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
To spójrz wyżej na stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Laura słuszna decyzja , lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! :] @ poki ci nie mam :) ale najpozniej moge ja dostac jutro wiec sie jeszcze nie nakrecam :) nie bylo mnie kilka dni na forum ale postaram sie nadrobic i poczytac co mnie ominelo :) ale to nie dzis bo obowiazki wzywaja ;| miłego dnia życze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Magda ostanie 100 stron mozna pominąć :) albo czytać wyrywkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam wyjatkowego dola :/ chcialabym juz dostac te @ jesli cykle utrzymaja sie na tej samej dlugosci to w przyszlym roku bede miala tylko 5 razy szanse 😭 dodatkowo, jestem rozkojarzona, wszystko mnie wkurza i najchetniej wrocilabym do odmu i zaszyla sie pod kolderke hlip hlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Blue dziś nie jestes sama, ja tez bym już chciała być w domu, w łóżku. Paskudna dziś dzien i tyle Ale coraz bliżej weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś czuję się już trochę lepiej mam do tego wszystkiego nieco lepsze nastawienie ale i tak bardzo się boję wizyty w piątek w poradni mam jednak nadzieje że wszystko okaże się w lepszych barwach ,mam też nadzieję że zrobią nam wszystkie potrzebne badania i że wszystko będzie dobrze i że już niedługo będę mogła cieszyć się z mojej upragnionej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
No mówię ci ze za chwile będziesz tu pisać ze zamieszkalas w toalecie a potem ze spisz na stojąco bo male ma kolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Zreszta mam koleżankę która starała sie o dziecko, plemników u męża zdrowych 3% więc ich do kliniki wysłali, przeszła 2 inyminacje i sie poddała. Zaczęła myśleć o adopcji a tu nagle bach zaszła w ciazy o której dowiedziała sie dopiero w 12 tyg urodziła. 2 slicznych chłopców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna 🌼 ano podly ten dzien.. i paskudny ;) KMSU - zmienilabym na KNSU - kiedys na pewno sie uda :) bardzo dobrze, ze zmienilas nastawienie a jak twoj maz sie odnajduje w tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Ha i kto to mówi :D bez czarnowidztwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sami nie wiem co myśleć wydaję mi się że faceci w tych sprawach mają większy dystans niż my kobiety mój M mówi że wszystko będzie dobrze że pójdziemy do tej kliniki że wszystkiego się dowiemy i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Ja bym zmieniła na NNSU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Zgubilam bochenek chleba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×