Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość WHO twierdzi
ze prawidlowy wynik to powyzej 4% a oni maja az 8% to dwa razy wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrulka87
Hej kochane witam was Firanka gratulacje i trzymam kciuki za wyniki. Kmsul nie zalamuj sie bedzie dobrze .przykro mi ale wiesz ze ty nie jestes sama sa inne pary z takim problenem. Tule cie i sciskam cue mocno Dzis bylam u gina -endo bad horm ktore robilam do tej pory sa ok ale dala mi skierowanie na bad prl i to jest najwazbiejsze. I bedzie mnie leczyc niereg okresy twierdzi ze prawdopodobnie mam cykle bezowulacyjne. Bylam dzis u mojej babci i mowi tak martulka snilo mi sie przedwczoraj ze jestes w 2m-cu ciazy. Mi snilo sie kilka tyg temu a teraz babci.. Heh. Pobolew mi brzuch chyba owulacja sie zbliza. Dzis 16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka zostalo mi 5 dni do okresu teraz juz nie mam tego sluzu tak duzo jak mialam ale brzuch boli bardzo u dolu jak nie ma sluzu to zle?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trawa dałaś mi nadzieję że może nie wszystko stracone pójdę do tej kliniki i zobaczę co mi tam powiedzą może faktycznie wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrulka87
Arbuzek mialam podobnie duzo sluzu a potem dzien gora dwa dni przed okresem sucho ale kazda kobieta przwchodzi inaczej....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem zla tym czekaniem martulka a w pierwszym cyklu wiedzialas dokladnei kiedy masz owulacje?robilas testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawa...
Bo nie wszyscy tu piszą, chcieli dodać otuchy koleżance. :O Niebuj sie tobie nie będę współczuć ani radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce twojego wspolczucia jak jestes na tyle pusta zeby sie od razu wyburzac i pisalam do stalych osob a nie do ciebie wiec naucz sie czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i do dziecwzyn ktore sa tu na stale i pisza jako pomaranczowe zeby dosrac chcialabym zauwazyc ze jak ktos sie zna to po ip kompa mozna poznac ze to ta sama osoba pisze posrwaiam te dziewczyny ktore lubia dogryzac:) widac jak mozna otrzymac wspracie i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i do tej dziecwzyny ktora taknamietnie sie wczoraj smiala ze mnie ze pisze caly czas "hahahahha" takze dziekuje bardzo dziewczyna do ktorej pisze doskonale wie do kogo to jest zastanow sie po co tu jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawa...
Ip to ty możesz najwyżej zobaczyć serwera przez który sie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Z Radomskiego
Arbuzku pomyśl co piszesz kretynko. Chcesz wsparcia i porady, i co myslisz że cały topic bedzie od 2 tyg rozstrząsał jaki masz śluz, czy już go nie masz i tak dalej i czy moze jestes w ciazy ble ble ble, pisałam Ci wczoraj nuuudna jesteś. A przede wszystkim widzisz tylko swój czubek nosa oj przepraszam tylko swój biały śluz. Dziewczyna piszę tu o poważnym prosblemie a ty nie raczysz dac jej tego wsparcia no bo cie juz brzuch nie boli. Jesteś taka denna że aż mi Ciebie żal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zabolalo pisz ze swojego nika a nie z pomaranczowego nie masz odwagii nie obrazaj mnie bo kretynka jestes ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek zaczynasz przeginac i to zdrowo.. tak to ja pisze jako pomaracza zeby wszystkim dopieprzyc zadowolona? No i nie mozna zapomniec o klementynie bo ona stale pisze jako pomarancza i rzadko pod czarnym nickiem ;) martulka ty pewnie wpadlas jako trawa ;) rozszyfrowalam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie sobie pod jakimi chcecie nikami ale jak cos wam nie psauje ze ktos przynudza aln=bo cos to jasno pod swoim nikiem powiedzcie moze byloby latwiej a nie nasmiwac sie z kogos jako pomaranczowa to taka odwaga ok mozecie mnie wypisac bo widze ze tylko przynudzam...i na niczym sie nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Z Radomskiego
Ja akurat nie pisze tu na stałe, zaglądam od czasu do czasu. Oczekujesz czegoś od dziewczyn a sama nic z siebie nie dajesz. Ciagle tylko TY i Twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
arbuz szczegolnie poznasz kto jest kto przy ustawionym zmiennym IP. wez sie nie osmieszaj. a kazdy moze miec tu i 10000 pomaranczowych i czarnych podpisow nic ci do tego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUda
halo kochane co się z wami dzieję ? dajcie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz jakie kto ma djscia nie wierzysz ty ktora pisalas przed chwilka i wczesniej z tego samego kompa tak sie skalda IPV6e:0902:0012:0000:0000:0000:0000:0000/49 sprawdz sobie jaki masz ip i zobacz czy to nie twoj i teraz zobaczymy kto sie osmiesza w tym momencie ty sie nie osmieszajpozdrawiam a wszytskim szczerym dziewczynom zycze naprawde jak najlepiej i dzikuje firanko za pomoc bo nie orientowalam sie w tych tematach pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×