Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość no nie wierze.........
ale co to kogo jakie mam IP i czy korzystam z proxy czy nie? w sherlocka sie bawisz czy w watsona :D? kilka osob ci pisze ze cos z oba nie halo :D podaj ich na policje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu dobra dobra przyznaj się, że jesteś pomarańczą :D Hana co tam słychać ciekawego ? :) ja miałam niedawno urojenia, że czuję ruchy :P takie delikatnie pukania, ale to niemożliwe.. to pozostają jedynie jelita, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa bardzo chętnie bym się przyznała gdybym to była ja ale muszę was rozczarować to nie ja nie do śmiechu mi :( jak ty się w ogóle czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dziewczyny po co te nerwy? Arbuzek nie rozumiem dlaczego uwazasz ze te dziewczyny które pisza na pomaranczowo to któres z nas :O serio dziwne... przeciez jest duzo kobitek które sobie poprostu czytaja i nie potrzebuje zaczerniać swojego nicku... nie mozna wszystkich wsadzac do jednego wora... niektóre są owszem wredne i z nudów albo z niedowartościowania nam chcą dopiec i poobrażac, ale jak widać są i takie które przeczytawszy o czymś i mając na ten temat jakąś wiedze coś poradzą, wesprzą... Jakos ciezko mi uwierzyc by któras z nas miala powody do ukrywania się i dopiekania. Nie warto wiec obrażać sie i wyzywać. Nikt nikogo nie wyrzuca, my tylko chcemy by został zachowany taki poziom i atmosfera jaką od początku tu stworzyłyśmy. Co do sluzu to ja w tym cyklu mialam go od owulacji caly czas, z tym ze niewiele... dopiero od 3 dni mam duzo... ale to pewnie dzięki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa A może to byly ruchy??? a u mnie ok, czuje się lepiej, zastanawiam się ciągle nad zmianą lekarza. I myślę często o porodzie :P Gdzie planujesz rodzić, w państowym szpitalu czy prywatnej klinice? ja ciągle myślę... :) mój mąż wyjechał na 4 dni i nudzę się jak mops :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu dobrze się czuję dziękuję, że pytasz :) a wy po prostu musicie uzbroić się w cierpliwość, bo nie wiemy kto ma rację, wszystko wam wyjaśnią i wtedy można się martwić albo cieszyć :) Firanka jak wyniki gaaaadaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanko dziekuje ci bardzo naprawde za kazda rade jaka mi dalas a jak masz jakiegos priva to ci po prostu powiem kto jest tak laskawy ze kilka dni temu smial sie z dz ze robi bledy ze mnie nie wazne ja jakos poradze sobie sama stracilam ochote na radzenie sie skoro kazde moje slowo jest komentowane czym mam doeadzac jak ja nic nie wiem o ciazy i o staraniach niestety alewam dziewczyny ktore bardzo polubilam dzieki za kazda pomoc i niech wam sie ukalda jak najlepiej kazdej pozdrawiam wam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
arbuz sie tu juz nie pojawi bo jest obrazona ze nikt nie przejal sie jej brakiem bolow brzucha :D tylko wszyscy wspolczuja ksmu bo ma prawdziwy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ja napisalma zmineilam nik zeby pomaranczowe nie gadaly znowu ze odzywam sie do was jeszcze raz dzieki za wszytko arbuzek 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
arbuz sie tu juz nie pojawi bo jest obrazona ze nikt nie przejal sie jej brakiem bolow brzucha :D tylko wszyscy wspolczuja ksmu bo ma prawdziwy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W państwowym szpitalu, znajomi byli w prywatnym i bardzo polecali, ale wydać 5tyś., za sam poród hmm jakoś mi się to nie widzi, od czegoś w końcu jest ten nfz.. chodzę prywatnie na wizyty to niech chociaż zapłacą za poród i opiekę.. a nie że wszystko będą mieli za darmochę. Ja o porodzie staram się nie myśleć, po co psuć sobie nerwy :D chciałabym żeby to były ruchy, ale mało prawdopodobne, choć na pewno teraz będę uważniej leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie rozumiem tej klotni, ja arbuzka rozumiem ja terz mam 1000 dla nie ktorych glopich pytan ale kazda z nas ktora swiadomie podjela decyzje o dzidziusiu i okazalo sie ze nie jest to jak sie wydaje wcale proste powina to zrozumiec .Kazda z nas ma inne swoje problemy ktore sie ciagle zmieniaja w zaleznosci od tego jak dlogo sie stara itd. Dla mnie rano problemem byl 1 w zyciu test ciazowy i nieobchodzi mnie czy to kogos smieszy czy nie jak mnie zrozumie to odpisze. A co do pomaranczowych to szkoda slow , moze sa to kobiety ktore nie wiedza jak to jest starac sie o dziecko bo same wpadly i nie towarzyszyla temu pewnie radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko super :) ciesz się juz upragnioną ciążą :) Wrześniowa 5tys za poród?? szok, u mnie 1tys naturalny, 1,8tyś cesarka, i chyba jednak na to się zdecyduję, mój szpital państwowy ma tragiczne opinie o porodówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
oj arbuz cos ty taka nerwowa mnie trudno podekscytowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagusiaGusia
Firanka Gratulację!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przestancie dziewczyny juz sie kłócic. I po to jest takie forum by mozna bylo podpytac o wszystko związane z tym tematem i nie tylko. Kazda z nas na pcozatku starań byla "zielona". Wiec jak dla mnie luuuuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dz 25 ja nie chcialam z tymi szczerymi dziewczynami zadnej klotni wieledziewczyn mi bardzo pomoglo i apelowalam do dziecwzyn ktore sa w tej gr a obbrazaja smiejac sie z innym ze robia bbledy ze inne rzeczy jako pomaranczowe jesli ktoes nalezy do takiej gr to chyba zeby pomoc a nie sie smiac i akurat sie skalda firaneczko ze wiem kto jest taki super madry z tej gr ale nie wiem po co tu jest zeby smiac sie z ic=nnych czy naprawde stara sie o dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Z Radomskiego
no nie wierze dokładnie arbuz sie zmył bo nikt nie zastanawiał co jest z jej śluzem. Kurczę mogłaby foto dać to może było by zwiekszeyła zainteresowanie, jak myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja się nie udzielam, ale czytam, staram się być na bieżąco :) nie piszę aktywnie, bo nie chcę za bardzo się wkręcać ;) wtedy to czekanie jest bardziej nerwowe! a tak po pracy przeczytam co naskrobałyście i później staram się nie myśleć o staraniach (chociaż to trudne) teraz w weekend była u mnie koleżanka, robiłyśmy pierniki i jej właśnie udało się zajść w ciąże w 4 cyklu, teraz jest w ok 10 tyg.. widziałam zdjęcia.. super :) Firanko gratulacje i dziękuję za to co dziś na początku dnia napisałaś! ja czekam do testowania- jeszcze jakieś 5 dni.. i objawów nie widzę, albo przynajmniej staram się ich sobie nie wmawiać! więc nic więcej na ten temat :) a plan mam taki! czekam na okres , na weekend jadę do rodziców- wtedy mam termin @! jak się nie pojawi to chciałabym testować ok 4-5-6 grudnia- zobaczymy ile wytrzymam ;) i jak się udało to wtedy będę miała prezent na Mikołajki dla mojego partnera :) KMSU- myślę że musisz być dobrej myśli! jesteś młodziutka, trzymam kciuki! pozdrawiam DZIEWCZYNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Z Radomskiego
patyczek29 wyjaw nam prawde, odsłoń karty KTO TO TAKI??? KTO SIE ŚMIEJE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, no teraz najwazniejszy przysrost bety i piątkowa wizyta u gina. KMSUL jak widzisz sa pewne rozbierznosci w interpretacji waszych wyników... moze faktycznie w tej klinice okaze sie ze nie jest AZ tak zle. Mam ogromna nadzieje ze tak bedzie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka Z Radomskiego
patyczek29 wyjaw nam prawde, odsłoń karty KTO TO TAKI??? KTO SIE ŚMIEJE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×