Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

KMSU - to dobrze:) tez mysle ze rozmowa z prawdziwym specjalista pomoze w sumie jestem pewna :) a wlasnie co do czarnowidztwa dziewczyny, powiem wam ze co ma byc to bedzie jezeli ktos ma stracic dziecko to straci i zamartwianie sie czy strach nie pomoze trzeba sie CIESZYC kazdym dniem i myslec juz o porodzie :) jak sie balam w pierwszej ciazy to moja mama dala mi niezly ochrzan mowi, dziadkowie zdrowi, rodzice zdrowi to czemu dziecku ma cos byc! stres jest okropny! ja sama walcze bardzo ze stresem, mam nerwice, ktora na dodatek byla przyczyna powstania u mnie choroby zwanej brukizmem :/ poniewaz caly dzien to dla mnie walka z sama soba (ogolnie jestem uwazana w pracy za najbardziej szczesliwa i rozesmiana osobe ) musze miec specjalne momenty odstresowywania, musze miec bardzo poukladany zewnetrzny swiat a przede wszystkim walcze dla dzieci - zeby mialy usmiechnieta mame i pamietaly dziecinstwo jako cos najpiekniejszego.. ale do czego zmierzam poniewaz moj dzien to walka o spokoj i harmonie organizm odreagowuje nerwice w nocy spie w nocy ze specjalna szyna na zebach odciazajacych moja zuchwe i stawy skroniowo zuchwowe bo mam taki szczekoscisk ze dzwigem nie otworzysz buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klemenuna
Już znalazłam wsadzilam go do szafy razem z płaszczem :O Właśnie sie dowiedzialm ze moja koleżanka jest w 3 nieplanowanej ciazy i szczerze to mi sie smutno zrobiła prawie sie rozplakalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - wiem jake to uczucie pare dni temu dowiedzialam sie ze kolezanka z pracy jest w ciazy zaczeli sie starac i z pierwszym strzalem ehhh nota bede - laska w ogole nie dba o siebie na lunch je tabliczke czekolady albo frytki z mcdonalda ma spora nadwage, jest cala wysypana (twarz, dekold itd) itd.. czlowiek by sobie mogl pomyslec ze na bank ma problemy z hormonami a tu.. bang bang - pierwszy strzal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda nie poddawaj sie walcz do konca ja juz walcze kilka lat po nowym roku jesli wyniki m pozwola na to podchodzimy do kolejnych prób IUI idzie do kliniki tam sie wami zajma jak trzeba mozesz byc pewna trzeba isc do przodu a bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko strata jest większa jak się do czegoś bardzo przywiązujemy.Im mniej się czuje do kogoś uczuć tym łatwiej wszystko przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula 30 dzięki za słowo otuchy wiem że moje problemy z zajściem w ciąże przy twoich to błahostka tym bardziej dziękuje że napisałaś coś co podnosi człowieka na duchu :) jesteś takim dobrym duszkiem. Parę stron wcześniej wkleiłam wyniki badania nasienia mojego M patrzyłaś może na nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda kochana powiem tak idzcie do kliniki na wizyte on wam powie co i jak nie znam sie bardzo na tym szczerze bo moj m ma malo plemnikow bo tylko 2 ml mial wlasnie skonczyl kuracje witaminami i jeszcze takie specjalne mu kupilam do rozpuszczania w wodzie to jest to ze faceta trudniej wyleczyc niz kobiete czasem wynikow semigramu nie da sie poprawic lekarz moze zaproponowac tylko witaminy przez 3 m moze zmiana diety sposobu odzywiania przestac pic palic napewno zrobi twojemu m przeswietlnie jader i posiew bakteriologiczny byc moze jest cos co wplywu negatywnie bo z tego co widze twoj ma ma plemniki o nieprawidlowej budowie a ile ma ml plemnikow??? bo to tez jest bardzo wazne! my zeby podejsc do kolejnej IUI musi miec conajmniej ponad 10 jak nie 15 ml ale czasem z najlepszymi wynikami iui sie nie udaje to jest mal skutecznosc i nie wiem jakie wyniki bedzie mial moj m tym razem czy bedzie szansa kolejnych IUI ale co zostalo jeszcze troche powalcze do konca jesli bedzie nam dane to po nowym roku prubujemy dalej z IUI a jak nie to in vitro zostaje kazdy organizm jest inny jednemu pomaga leczenie witaminami innemu nie wszystko tez zalezy od organizmu a ty do jakies klniki jedziesz???? skad wogle jestes moze ci którąś polece !!!idzcie z wynikiami wszystkiego sie dowiesz nie ma co sie martwic na zapas ale napewno przez 3 mc bedzie bral witaminy potem ponowy semiogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to tylko m ma mala ilosc plemnikow mojego m i badzo slabe w polaczeniu w zmoim wrogim sluzem sa zabijane naturalnie bo poza tym morfologie i budowa ma wporzadku zadnych wad nic a nie wiem jak u ciebie z ruchliowscia i iloscia plemników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja nie miałam jeszcze żadnych badań ale chce żeby lekarz zlecił mi drożność jajowodów i badanie na wrogość śluzu. Miałam tylko robione podstawowe badania hormonalne prolaktyne estradilo a także usg itd ale nic po za tym a powiedz mi jak leczy się wrogi śluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda najlepiej jak udacie sie do kliniki u mnie w katowicach tez jest ta sama klinika co u ciebie a i wizyty tez sa drogie badania itd:O ja bym ci proponowala zrobic sobie jeszcze badanie na wrogi sluz i hsg bo zapewne skoro tam pojedziecie od ciebie tez beda zaczynac a przynajmniej na poczatek monitornig i badania hormonale my juz troche wydalismy z na to wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, bardzo dlugo mnei nei bylo, przepraszam Was ale jakos nie mialam czasu zeby usiasc. KMSU dacie rade, patrze na wyniki, nie sa zadowalajace, na pewno dostanie jakies tabletki :) a tak w ogole jak to zniosl ? gdzie oddal nasiene ? bo moj to powiedzial ze w domu i tyle :D kochane ja jestme pelna nadziei, dzis jest moj 5 dc i od dzis przez 5 dni bede brac clostylbegyt, mam nadzieje ze sie uda i na swieta bedzie prezent :) wrzensiowa jak sie czujesz ? i co u was reszto ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUdao widze ze napisalas to co ja z badaniami wrogi sluz sie nie leczy na to nie ma leków jesli ma sie wrogi sluz w sluzie a czasem i we krwi to tylko inseminacja bo to omija to chodz i nie do konca czasem i in vitro kobiety robia spotkalam sie juz z tym ja mialam robiony test PTC 2 razy i w nasieniu mojego m plemniki sie nie ruszaly itd,i moj sluz jest wlasnie wrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula kochana wierze ci że wydaliście już kupę kasy też mnie to przeraża sama pierwsza wizyta wraz z usg 220zł 150 zł wizyta i 70 zł USG :( słyszałam że tam jest drogo ale tu gdzie mieszkam to jedyna taka klinika mam tylko nadzieję że nam pomogą. A powiedz mi jak ty sobie radzisz ? jeżeli w ogóle mogę ci o to pytać ? :( masz wsparcie ze strony M staraczka dzięki spróbuje ze spacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu tak teraz obejrzalam wszystkie fotki i masz rozpoznanie normozospermia czyli jest w normie wszystko, tak ? ale masz szczegolowo wszyskto opisane ! moj tak nie mial !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę dlaczego to wszystko jest tak niesprawiedliwe ludzie którzy pragną dziecka nie mogą lub maja problemy żeby je mieć natomiast ludzie którzy nie chcą dzieci maja je dobija mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do badan nasienia moj nie mial oporów poszedl tyle i juz mial kilka badan nasienia u nas w klinice jest osobny pokoj wchodz tam oddaje co ma oddac do kubeczka i po sprawie ale widze ze jest mu ciezko strasznie to przezyl bym zalamany ale tak naprawde on mnie caly czas podtrzymuje na duchu ze sie wkoncu uda ze jeszcze troche ale ale ile tez wkoncu mozna czekac i wirzyc jak nadzieja zawodzi terz za tydzien zas jedzie oddac nasienie do badania teraz juz na luzie i strasznie sie bojje ze nie znaczna poprawa ilosci nie pozwoli nam prubowac dalszysz prób iui chodz widze ze nasienia ma wiecej niz zawsze ale nie wiedomo jak przelozy sie to wlasnie na wyniki staraczkaa badanie robi sie w okresie okoloowulcyjnym i spozyje na 10h przed badanie do 10 h musi byc mniej wiecej i wtedy pobiera sluz wraz z plemnikami i patrzy pod mikroskopem jak sie zachowuja plemniki ja mialam jescze przeciw ciala plemnikowe z krwi bo takie tez trzeba zrobic ale we krwi nie mam przeciw cial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka bo mój M robił komputerowe badanie nasienia a nie spermiogram dlatego badanie jest takie dokładne. Pytasz jak mój M na wynik ? Jest mu przykro ale wierzy że doczekamy się naszej małej kruszynki i jeszcze jedno mój chyba ty o to pytałaś my oddawaliśmy nasienie na miejscu w laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie radze :(:( bylo mi ciezko strasznie ciezko co ja przezylam przecierpialam o mlao mi sie malzenstwo nie rozpadlo milismy ciezki czas naprawde ale udalo asie przetrwalismy próbe zwiazku jestem 4 latapo sobie a staramy sie 5 rok bedzie juz teraz z uplywem lat i czekania jest mi lzej nabralam wicej pokory i dystansu do tego pamietam jak mialam w maju IUI potem czekanie i dostalam okres w DNIU MATKI:(:( blyo mi tak ciezko cholernie KiedyśMożeSięUda jak bedziesz mialam wiecje pytan pytaj smialo sluze rade i pomoca a wiem jakie wsparcie jest wazne jak bardzo wiecie co jest najgorsze? moja mlodsza siostra ma 18 lat na 23 grudnia ma termin bedzie miala synka moja druga mlodsza sisotra tez jest w ciazy w kwietniu rodzi ma juz 16 mc corke a ja wcaz nic i nic przezylam bardzo te ich ciaze oj bardzo:(:( i nie wiem na jak dlugo mi jeszcze starczy tej sily tej wiary staram sie wierzyc ale juz mi brakuje cierpliwosci bo starac sien ie staramy od 1,5 roku tlyko seks kiedy jest ochota mam inne podjscie do tego ale i tak jest ciezko iel mozna wkoncu sorry ze sie tak rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula dobrze że Twój M cię wspiera to ważne :) a powiedz mi czy ty miałaś robioną drożność jajowodów ? jak tak to ile w twojej klinice kosztuje to badanie ? i ile kosztuję badanie na wrogi śluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiaty we włosach ...
Najgorsze są te pytania a wy kiedy sie zaczniecie starać o dziecko? Czasem mam ochotę powiedzieć ze ja sie stara ale ńic ńie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu tak to niestety juz jest.. moze za bardzo chcemy ? nie wiem. paula dzieki za info, a gdzie sie wgl takie badanie wykonuje ? a co sadziecie kobitki o wynikach mojego M http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9a9ec90880a5d51.html ? a tak w ogole to na poprawe humoru opowiem wam historyjke :) wczoraj zadzwonil kuzyn i spytal czy do niego wpadniemy na piwko no mowimy ze ok, on na to ze za 15 minut po nas bedzie, ok schodzimy na dol i mowie do niego " marcin wez tu sie zatrzymaj ja skoncze do sklepu po piwko i slodycze dla dziewczynek" on na to ze ok moj poszedl ze mna kupujemy i mowie ze ja zaplace karta a on ma isc juz do auta zapakowac. no wiec wychodze ze sklepu patrze nie stoi marcina auto mysle sobie no jaja sobie robia :D nagle zapala sie swiatlo w aucie wiec mowie sobie w myslach " o sa" no i sluchajcie otwieram drzwi auta patrze a tam jakies dziecko macha nozkmi ( marcin na foteliku zamiast dziecka mial zakupy stad moje zdziwienie) i wyjezdzam z tekstem " skad macie to dziecko" a tam sie odwraca zupelnie obcy facet i mowi " pani chyba pomylila auta !!" myslalam ze zjade ze wstydu, z wrazenia zostawilam chrupki kukurydziane mu w aucie , a chlopacy ryli ze smiechu ze mnie myslalam ze sie osukaja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie od paru lat sa pytania takie: a wy kiedy się weźmiecie?? kazde świeta to życzymy wam dzidziusia! no dalej, do roboty! jak mąż nie może to sąsiad pomoże! a wy nie chcecie mieć dzieci?? nie zachwycajcie się naszym tylko róbcie swojego. już tyle po ślubie i wciąż nic? ludzie sa bezczelni nawet rodzina potrafi byc przykra i tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula chciało mi się płakać jak to czytałam :( współczuję ci niesamowicie ale też podziwiam za to że masz takie podejście do tego za to że po mimo upływu czasu masz cierpliwość i wiarę czego wielu kobieta brakuję jesteś bardzo dzielna i będę trzymać za ciebie bardzo mocno kciuki :) jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×