Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość K.klementyna...
Ja uciekam, jakoś cholernie mi sie przykro zrobiło ze koleżanka jest w kolejnej ciazy. Zreszta ja wiedzialm ze tak będzie, zawsze trzeba dostać kopa od życia, a ze to życie kopie zawsze mnie to chyba powinnam sie już dawno przyzwyczaić, poprostu nie powinnam mieć dzieci. I tyle. Ja już uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaano niezle:D dobre dobre a co do twoich wynikow hmm ciezko cos stwierdzic na moj rzut ok jest wszystko dobrze a byliscie z wynikami u lekarza? KiedyśMożeSięUda mam nadzieje ze ty nie bedziesz musiala przechodzic przez to wszystko czego ja doswidczylam jaki to jest ból psychiczny i cierpienie i klinika badania klinika i badania i czekanie na kolejne wyniki dobrze ze mam prace o hobby chodze na zumbe ja joge itd ale tak naprawde ciezko jest skupic sie na innych rzeczach gdy od lat sie lecza zeby wkoncu sie udalo trzymam kciuki za wizyte bedzie dobrze zobaczysz tylko trzeba czasem czasu....wazne to podjac kroki zrobic pierwszy maly krok a z kazdym kolejnym malym krokiem bedzie coraz lepiej a ty ile masz lat? mi niestety zegar powoli tyka 31 mi idzie i jesli chodzi o plodnosci to z takim problemami jest potem coraz gorzej ja o kolejnych dziecach nie mysle chcialbym zeby bóg dal mi tylko to jedno upragniony i wyczeiwany CUDmoj CUD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda ja juz mam tak od 5 lat:O a to troche lat minelo pytaja ale jkuz mniej na szczescie ja czasem siej uz nie odzywam bo zal i przykro sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jak bylam na roczku w sierpniu u mojej chrzesnicy moja sisotra z mezem oni mieszkaja w nowym targu na przyjeciu z okazji roczku wyjechali z tekstem ze julia czyli moja chrzesnica bedzie miala rodzenstwo a ja nie wiedzialam gdzie mam uciekac i gdzie sie schowac lzymi naplynely i wyszlam i plaklam w lazenice nie miala ochty tam dluzej byc rozumie mieli prawo sie cieszyc bo to nie jest ich wina ale ja na ich miejscu staralabym sie nie urazic tym bardziej ze moja siostra wie ze mamy problemy ze tyle lat czekamy ci przezywamy nie ale musiala dowalic przykre to naprawde:(nie wiem czy na kolejny tym razem chrzest pojade za duzo mnie to kosztuje bólu szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja mam tak samo moje 2 znajome są w ciąży jedna już w 8 miesiącu a druga w 16 tygodniu ostatnio z moim M spotkaliśmy się z tą co właśnie jest w 8 miesiącu samo spotkanie z nią było już dla mnie bardzo ciężkie a ona mi pokazuję zdjęcie usg swojego maluszka już takie gdzie wszystko widać chciało mi się płakać kiedy na nią patrzyłam jak dotyka brzuch jak mówi że kopię miałam ochotę wyjść i się rozpłakać bo było mi smutno i zazdrościłam jej tego wszystkiego i tym bardziej było mi głupio bo to przecież nie jest jej wina że nie mogę zajść w ciąże :( parę wpisów wcześniej pytałam cię ile u ciebie w klinice kosztuje badanie jajowodów nie wiem czy miałaś robione i jaka jest cena badania na wrogi śluz i zabiegu IUI ? Ale chyba nie widziałaś że pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula pewnie będziesz się śmiać ale ja w styczniu skończę 23 lata mój M skończy w kwietniu 31 lat zawsze myślałam że skoro jestem młoda to uda mi się szybko zajść w ciąże ale jak widać to nie zawsze idzie w parze ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda to pomysl sobie ze ja juz czekam cale 5 lat???nawet nie zdawalam sobie sprawy ze to tak dlugo juz to trwa moja cierpliwosc sie konczy:O nadzieja tez w sumie, mnie tam nie boli ze znajome sa w ciazy gorzej z rodzina z nimi sie utrzymuje kontakt itd chodz ja mam ten plus ze siostra mieszka 360km odemnie a druga siostra w UK , wtedy kiedy moja siostra byla w 1 ciazy, 3 mc po niej zaszla szwagierka i tez bylo ciezko podobnie jak teraz gdy dowiedzialam sie o kolejnych ciazach ,ja mialam hsg robione na NFZ pod narkoza ale to bylo 2,5 lata temu mam jajowody drozne a za badanie na wrogi sluz placilam 80 zl i drugiem razem tez 80zl a zkrwi badanie placilam 60 zl na przeciwciala + do tego wizyte 120 zl:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedyśMożeSięUda ale 8mc to nie jest jeszcze dlugo pomysl sobie jak bys musiala czekac np2 lub 3 lata?wiec sien ie martw bedzie dobrze jelsi nie uda sie naturanie jest IUI jest IVF medyxyna poszla do przodu chodz na IVF nie kazdego stac a szczerze ci powiem ze mlodosc niema tu nic do rzeczy mozna miec 20 lat zajsc a mozna miec problemy mozna miec tak jak ja mam 30 mozna zajsc w mozna miec probmemy chodz my zaczelismy sie starac w wieku 26 lat i nie uwazam ze to pozno a tak sie zycie potoczylo ze we i pozno siebie znalezlismy wiek i tak jest na twoja korzysc jestes mloda mozesz walczyc ja juz tego czasu nie mam 31 lat bede miec wzystko jeszcze przed toba najpierw zacznij kochna walczyc bo to poczatek twojej drogi i nie mozesz sie zalamywac a co do IUI to ja placilam 850 zl u mnie z monitoringiem z lekami i z przegotwaniem nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja boję się tego że na razie jest 8 miesięcy kiedy nie zachodzę w ciąże a boje się że potem może być rok 2 ,3 itd tego się boję najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka co do refundacji to dowiem się dopiero w piątek ale obyś miała rację w końcu po coś to NFZ jest prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa tylko w niektorych szpitalach ale tak w pelni platne samemu!!!wiem bo sie dowiadywalam i wiem jak moje znajome tez placily tutaj na forumn to samo na IUIplaca kiedys bylo ale terz nie jest w szpitalu na polej mozna ale w poznaniu i tam sie trzeba leczyc ja tez sie dowiadywalam ale czy w gabinetach czy w klinikach pelno platne samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula to mnie zdziwilas jakos w zeszlym tygodniu mowili w radiu ze jest bezplatne :D kawa z mlekiem ja tez je mam :) moze wklejaj je sobie na kartke i opisuj ? ja tak robie zawsze bo jest bardziej czytelne nawet dla lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzę.............
Paula zastanow sie co ty piszesz o wlasnej siostrze bo az sie to przykro czyta :(. Jestes jej rodzina plodna czy nie i chce zebys brala udzial w jej zyciu to normalne. a nie Ci dowalac. Kiedy bylby ten wlasciwy moment wedlug Ciebie na powiedzenie Ci ze jest w ciazy? Jak ty zajdziesz? A jak sie bedziesz starac kolejne lata czego Ci nie zycze to co? 'Wiecie chcielismy Wam powiedziec wczesniej ale nie znalezlismy wlasciwego momentu. Julka ma 2letniego brata' absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu hehe juz myslalam ze tylko ja taka swirnieta jestem :D a od kiedy wszyskto opisujesz ? ja od konca @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę.............ale ja niczego takie nie napisalam gdzie ja to napisalam? napisalam tylko tyle co ja czuje ja nie pisze ze to jej wina ze ja nie moge czytaj ze zrozumieniem i ma prawo mi byc przykro jestem tylko czlowiekiem , mam do tego prawo a po drugie mnie nie znasz wiec nie oceniaj ok i mojej siostry tez nie znasz nie wiesz jaka potrafi byc czasem dla mnie nie dobra i ile mi slowami sprawia przykrosci ,a ciebie o zdanie nie pytalam nie przyszlam tu sie z nikim kłocic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim założyłam konto na ovufriend miałam zeszyt i zaczynałam od wpisania daty ostatniej @ później datę kiedy się skończyła @ następnie miałam wpisany cały miesiąc oczywiście od skończonej @ i wpisywałam tam temperaturę codziennie o tej samej porze na drugiej stronie miałam wklejane testy owulacyjne i wypisane wizyty lekarskie kiedy były i kiedy będzie następna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekiem jak ty to napisałaś pasek moczony w siuśkach po kilku minutach robi się całkiem suchy bez zapachu i wygląda jak nowy tyle ze zawiera wynik lekarz sam zalecił mi właśnie wklejanie co miesiąc testów owulacyjnych do zeszytu i na wizytach zawsze na to patrzy i porównuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzę.............
'ja na ich miejscu staralabym sie nie urazic' 'ale musiala dowalic przykre to naprawde' post z 14.25 twoje slowa :/. zrozum ze swiat sie nie kreci wokol twojego braku dziecka. jak i kiedy niby miala to powiedziec zeby bylo ci mniej przykro? za miesiac czy trzy lata? Poza tym nigdzie cie nie oceniam czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...podziwiam was że wy znajdujecie na to czas :) ja mogę jedynie wkleić gdzieś te testy owulacyjne albo opisać je datą i zostawić bo nie miałabym czasu na badanie temp i innych rzeczy które wy robicie :/ wszystko przez dwuzmianową pracę (raz wstaję po 5 a innym razem śpię do 8-9 ) a z tego co tu czytałam to wypada mierzyć temp o tej samej porze dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wklejam normalnie i pisze np ze kluja mnie jajniki, albo boli podbrzusze, rozne objawy dolegliwosci. a tak w ogole dziewczyny powiedzcie mi co byscie zrobily na moim miejscu : dzis przyjechala do mnie babeczka z jednej hurtowni i pyta sie mnie kiedy zamierzam uregulowac platnosc, fakture ktor byla na kwote 140 zl na termin, mialam ja zpalacic do 22,11 a ja oczy i mowie ze nigdy takiej faktury nie bralam na termin u nich, ze ostatnio kupowalam w lipcu.. no i sluchajcie ona do mnei ze zaszla chyba pomylka i ze przeprasza. przyjechalam do domu i dzwoni do mnie i sie mnei pyta czy ja zrobilam taki przelew na te kwote dzis a ja ze nie ani ja ani mama ( pracuje z mama ) a ona do mnei czy moze ksiegowa czy ktos a ja ze sama wszystko robie. no i sluchajcie ona do mnei ze przesle mi skan tej faktury i co sie okazuje ? to nie jest w ogole moj podpis !! ja nie wiem co zrobic ta babka wlasnie dzwonila i mowila ze ja zwolnili, ale ja sie obje ze bedzie uzywac moich danych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę.............tak dokladnie moja siostra zawsze byla bardzo wredna do mnie napisalam nie wiesz jaka jest, to ja wiem doskonale najlepiej jaka ona jest ,a poza tym nie bede sie przed toba tlumaczyc bo ta dyskusja do niczego madrego nie prowadzi i nie ma co sie przekomarzać wzajemnie wyrazilas swoje opinie ok nie ma sprawy i na tym koncze z toba ten dialog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×