Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Kawa - ja tez nie mierze temp bo nie mam mozliwosci :) natomiast testy hmm.. jezeli maja pomoc lekarzowi i pacjentce.. to czemu nie :) ja moze tez sie skusze na testy w nastepnym cyklu skoro w tym takue hece sie porobily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzę.............
Nie wiem jaka jest twoja siostra ale widze ze ty jestes niesamowicie rozzalona. co nie dziwi po tylu latach staran. Sprobuj nie doszukiwac sie tych zlych cech i zamiarow u ludzi a swiat bedzie dla ciebie bardziej przyjemnym miejscem. Naprawde nie kazdy chce ci dowalic a kobiety nie zachodza w ciaze tobie na zlosc :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę.............ja to doskonale wiem :)A swoje juz przeszlam i wycierpialam i nauczylam sie duzej pokory i dystansu do tego :)i nikogo nie obwiniam o to ze jedna czy druga ,jest w ciazy bo kazdy ma do tego prawo i nie jest to niczyja wina ze tak jest ja sie nie poddaje i wiem ze mnie ten cud spotka w koncu a mojej sisotrze zycze zeby miala jeszcze trzecie na pocieche im nikomu nigdy zle nie zycze ale tez chcialbym zeby ten ktos byl fer wobec mnie .mnie nie trzeba pocieszac itd po takim czasie czlowiek ma inne podejscie a ze czasem jest przykro itd kazdy jest tlyko czlowiekiem i niema serca z kamienia ma uczucia i maprawo do chwil slabosci takze to co ja przechodze to wiedza tylko te osoby ktore doswiadczyly tego co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzę.............
Paula jestem tego pewna ze nikt inny nie ma pojecia jak sie czujesz. Jesli siostra powiedziala to specjalnie zeby zrobic ci na zlosc to zachowala sie podle. ale moze wcale nie miala takiego zamiaru i chciala sie z toba po siostrzanemu radoscia podzielic albo stwierdzila ze lepiej jak sie od niej dowiesz niz od dalszej rodziny. zycze ci zebys tak starala sie na to patrzec bo naprawde przykro czyta sie ze siostra siostrze moze chciec robic na zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę.............no to ja ci powiem ze ja zawsze staralam sie z nia miec dobry kontakt lecz ona jest w stosunku do mnie strasznie zawistna mieszka daleko od domu rodzinnego nawet nie zadzwoni do ojca swojego i nie zapyta jak sie czuje tato jak sie czuje babcia nie obchodzi ja to ale jak ktos sie tak podle zachowuje wobec mnie to juz nie na to nie poradze ona jest zawistna w stosunku do mnie nie ja do niej i tyle pol roku temu mialam wypadek samochodowy ale na szczescie ni sie nie az tak powaznego nie stalo myslisz ze zadzwonila jak sie czuje? po tym jak sie dowiedziala o tym w dupie to miala i takich sytacji jest wiecej wiec jak pisalam nie znasz jej i jaka potrafi byc ale nie bede tu sie wdawac w szczeglowy mykam juz serio pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko moze skontaktuj sie z tamta firma i dowiedz sie kto skladal zamowienie myslisz, ze to ta babka chciala naciagnac was na 150 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys Może powiedz mi wy idziecie do tej kliniki na NFZ czy prywatnie? bo Jest w katowicach klinika leczenia niepłodności i na stronie jest napisane "W ramach podpisanej umowy z NFZ na operacje i zabiegi wchodzące w zakres diagnostyki leczenia niepłodności, w znacznym stopniu redukujemy koszty leczenia." Z bielska masz niedaleko do katowic -może warto zadzwonic i się dopytać jak to jest i co wchodzi w grę jakby coś :) podam Ci linka jakbys była zainteresowana http://klinikanieplodnosci.pl/ POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak takkk
VEG tak ale tlyko hsh nic wiecej koszty leczenia ponosi pacjent IUI badania IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak takkk
ale tylko hsg czy jak to sie tam nazywa wiem bo mojej znajomej przyjaciolka sie tam leczy i niestety slono placi za wizyty i wszelkiego rodzaju badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
u mnie dzisiaj termin @, ale jeszcze się nie pojawiła. to pewnie przez tą torbiel mi się coś przesuwa, więc nawet nie mam zamiaru testować. jak @ zawita, to przynajmniej będę mogła rozpocząć nowy cykl i monitoring. więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzisiaj moja koleżanka urodziła śliczną córeczkę :) Rodziła naturalnie, i stwierdziła że nie bylo tak tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana widzisz nie jest tak zle :) moje dziecko od kilku dni jest mega nieznosne ciagle ryczy krzyczy probuje wszystko wymuszac :/ ciekawe kiedy osiagnie apogeum. Nic mi sie dzisiaj nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Mnie nie wywiało. Czekam sobie spokojnie na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
No teoretycznie dzisiaj... ostatnio gin powiedział, że z niepękniętego pęcherzyka zrobiła się torbiel, więc ten cykl i tak stracony. powiedział, że samo się wchłonie i nie dał mi żadnych leków :/ Mam nadzieję tylko, że szybko zacznę nowy cykl, bo mam mieć tym razem monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasila86
Popytaj dobrze o ceny tej IUI. Być może uda się zrobic na nfz. Niekiedy za IUI się nie płaci a za przygotowanie do niej (leki, nasienie, monitoring itd). Duzo zależy od szpitala Paula chyba o tym pisała (i a Poznaniu) i się zgadza - ja miałam IUI za darmo! Hsg za darmo i laparoskopie za darmo! Przygotowanie i monitoring też. Chodziłam tylko do gina nieraz prywatnie z tym, że on pracował w tym szpitalu (w Poznaniu na Polnej). Zresztą zawet jeśli już trzeba by placic za IUI to może "tylko" za sam zabieg? Zależy jakie beda wskazania np leki (hormony) itd są mega drogie z tego co pamietam, w zastrzykach się je dostaje a może u was nie trzeba bedzie dodatkowej symulacji? U mnie nie trzeba było - śluzu wrogiego nie było, "tylko" armia za słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spać od czasu mojej małej tragedii lub chyba duzej , mam problemy ze snem .. czytam to co piszecie , teraz doceniam to ze mam juz 2 dzieci ,,, jak trudno zostać mamą przekonałam sie dopiero teraz po raz 3 ... dziekuje ze moge sie juz cieszyc z bycia mamą , i chciałabym wspierac was , te które podazaja w te strone , że wiary i nadziei nigdy za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ja nie rodziłam w prywatnej klinice a wspominam ten okres dobrze, więc to naprawdę nie ma znaczenia gdzie się rodzi, jedynie gdzie się leży "po" trzeba znaleźć pod tym względem szpital :) bo rodzisz kilka-kilkanaście godzin, a leżeć będziesz kilka dni i to jest większy horror. Waris dokładnie, ja też to doceniłam mając córkę, dla mnie ona jest najważniejsza na świecie choć momentami miałabym ochotę ją podrzucić komuś, ale śmiejemy się z mężem, że szybko by ją oddali i jeszcze byśmy musieli dopłacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Cześć dziewczyny:) Byłam wczoraj w szpitalu na izbie przyjęć z tymi moimi bólami brzucha. Dyżur miał akurat mój ginekolog do którego chodzę. Zbadał mnie i stwierdził, że wszystko w porządku, maleństwo ma już 72mm. Widziałam je na monitorze i machało sobie rączkami, fajny widok:) Powiedział, że mam się oszczędzać i jeść lekkie potrawy a jak będzie mnie bolało to wziąć nospę. Przynajmniej jestem juz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... dzis jest ostatni dzien kiedy prawdopodobnie powinnam dostac @... zawsze cykl mialam 27 dni... ostatnio trwal 30 nie wiem dlaczego... poki co @ nie ma ale szczerze mowiac jestem prawie pewna, ze w tym cyklu nic nie bedzie :( mąż był rzadko w domu bo ten miesiac byl miesiacem delegacji... do tego ja co 2 tyg na weekendy na uczelnie.... dlatego czekam dzis @... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda0013 musisz być dobrej myśli :) trzymam kciuki żeby jednak @ się nie pojawiła a zamiast @ || kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×