Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość roksaaa
nie nie miałam :) jak po długich staraniach nie wyjdzie wybiore sie z moim. Dlaczego kurde niektórym dziewczynom odrazu wychodzi? :( Ja zależy kiedy ide robić ciap ciap :) jeśli stosunek w nocy to rano tzn .nie od razu z rana, jak sie już tak naprawde "obudze" :) a jeśli w dzień to pod wieczór bo wiem, że dzień sie jeszcze nie skończył i bedzie jeszcze małe co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni mówią że po tabsach ciężko a ani że szybciej się zachodzi - nie wiadomo kogo słuchać - trzeba przekonać się na własnej skórze . Ach.. to z tym chodzeniem do łazienki trzeba poczekać trochę po stosunku - bo ja to 5-10 minut i zaraz biegnę się umyć :/ więc robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musicie byc silne !!! nie jest to latwo ja zmagam sie juz tyle lat duzo przeszlam ale wciaz sie nie poddaje naprawde warto czekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksaaa
a macie tak, że nieraz boli Was przy stosunku i nie czujecie żadnej przyjemności? Bo ja tak mam przeważnie dzień przed miesiączką ale nie tylko. i nie wiem dlaczego tak może być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawiłam tabsy na początku października i w listopadzie staraliśmy się ale nic z tego. To ja teraz będę leżała chyba parę godzin z nogami do góry opartymi na ścianie hihi :) A jaki śluz jest najlepszy ten przezroczysty czy biały ? Mi się wydaje że ten pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz u gina jeszcze jedna osoba przede mna.. takze poczekam sobie.bo ona dlugo przyjmuje kazdego. W dodatku malzenstwo przyszlo razem ;p u mnie tak pada ze brak slow samochody ochlapaly mnie z 3razy ;) stresa mam nieziemskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z reguly facet i tak nie wchodzi. Z tego co zauwazylam i zajmuja tylko miejsce bo rozsiedli sie oboje na kanapie kurtki tez :o to juz nikt nie usiadzie sam sobie mogl usiasc na krzesle. Zreszta nie wiem czy ta kobieta jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem zadowolona i troche uspokojona. Jest bardzo dobrze widoczny pecherzyk ciążowy w macicy, ma prawie 3 cm. I lekarz powiedzial ze juz za 2 dni powinien sie tam znalesc zarodek :) Wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Firanka gratuluje a ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg mialam z maluchem wszystko ok :) widzialam malutkie stopki :) lekarka bada bada i nagle niespodziewanie mowi ze widzi synka i pokazala mniej wiecej co widac ale pewnosci nie ma bo drugi raz juz sie tak nie ulozylo :) probowala jeszcze raz potem. Ja nawet nie pytalam o plec. Mialam robiona tez cytologie i nawet badanie piersi. Ta lekarka jest zupelnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu o kurde zapomnialam zapytac który tydzien.. powiedzial ze wielkosc pecherzyka zgadza sie z tygodniem ciazy i betą. Cholibka. Nastepnym razem dopytam :P no ale wedlug mnie to 5tydzien 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa to super! a który to tydzień że juz płeć można rozpoznać?? Firanka super że wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) widzę że dzisiaj dzień ginekologów bo ja też mykam na 20 :) Firanka gratulacje :) widzisz wszystko jest super :) Wrześniowa to który to tydzień u ciebie?bo wiesz jak coś to dziewczynki nad swoją płcią pracują dopiero po 15tc :P wcześniej dziewczynka jest chłopcem :P Odezwę się jeszcze potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg może trochę i racji w tym jest, ale dobry lekarz taki jakiego miała moja koleżanka jest w stanie przewidzieć płeć mówił jej w 13tyg. najpierw miała 2 chłopców, a przy dziewczynce w 13tyg. powiedział, że obstawia na 80% bo nie ma nic widać. Tej gin nie znam, więc na razie trzeźwo podchodzę do sprawy :) ale ja też to widziałam co ona pokazywała. Może to kawałek pępowiny był haha :D u mnie jest 13t1d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa no cudnie! ach jakze ja juz bym chciala byc na twoim etapie :) juz masz bezpieczniejszy czas :) Ja mam zakaz seksu i wogole orgazmów na najblizsze kilka tygodni! Dwa razy dziennie duphaston I szczególnie mam uwazac w dni kiedy wypadalaby mi miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No robiła badanie na przezierność karkową itd. , ale z córą to ja byłam normalnie u specjalisty, bo tak terminy mi fajnie pasowały, że nie robiłam usg co tydzień. Teraz to miałam w 10tyg. do niej musiałam pójść w 13 to w 12 bym musiała robić u specjalisty.. trochę dużo tego. Postanowiłam, że rozłożę sobie jakoś badanie połówkowe :) i przejdę się już do kliniki na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej powyzej chyba mamy prawo byc poekscytowane w dniu wizytu u ginekologa? a jak tobie sie nie podoba to idz i poczytuj gdzieś indziej. Rozmawiamy tu na wszystkie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka żenada naprawdę :) tak to od razu proponuję, że jak ktoś zajdzie w ciąże to niech się wynosi. Pisać ze sobą też niewolno, bo inne mieś. terminy, więc trzeba przerwać znajomość, bo tak ktoś sobie życzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka mi ta gin nic nie mówiła, więc chyba mogę, ale i tak się boję. Jak plamiłam to ta pierwsza lekarka też nie mówiła o zakazie seksu, wiem, że to dla niej było oczywiste, ale ludzie są różni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nb kbjkjnjknm
Jak tylko będzie więcej ciążówek zaraz topik zepsuje wam Monisia Staraczka która msci się za to że sama nie może zajść w ciunże. Wieśniaczka jedna uprawia seks ze strzykawką raz w miesiącu błahahahaaa:D:D dobrze jej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątałam dzisiaj w szafce- znalazłam ostatni test owulacyjny jaki miałam w domu :P z racji takiej że w zeszłym cyklu w ogóle nie miałam, a wiem że dzisiaj jestem w trakcie dni płodnych robie test a tam? 5 kresek - hahahaha - jaka szkoda że mój partner miał wyrywanego zęba i ma założone szwy :D i po przytulaniach dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×