Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bea666

Uprowadzenie dziecka do UK

Polecane posty

onalina7909 Nie chcę cię obrażać , ok rozumiem młoda dorosła osoba powinna na siebie zarabiać ale dlaczego czepisz się matki dzieci twojego faceta, niech ona tam sobie życie układa, być może kogoś znajdzie w wy będzicie mieć problem z głowy i czas na zajęcie się własnym życiem. Co do mnie to nikt nie nie zostawił bo to ja zostawiłam ale nie żałuje, bo lepsze teraźniejsze życie, które mam niż poprzednie. powiedz, czemu Ty czytasz między wierszami coś, co nie jest napisane? w czym się czepiam?, że zabraniała mu dzieci widywać a on szalał z niepokoju, że małej się coś stanie? (jego żona daaawno temu została sama z dwójką dzieci w domu on poszedł do pracy a jego syn wyleciał przez okno z 8 piętra i zmarł), dlatego chcaił wiedziec, że jest wszystko ok a nikt od niego nie odbierał telefonu? dlatego że paliła prsy 3 dzieci w domu?, dlatego w końcu, że uciekła z mała 3 letnią dziewczynką do UK a dwoje starszych porzuciła nic mu nie mówiąc? dlatego że używała szantażu emocjonalnego w stosunku do dzieci? za chwilę skończę wypowiedź - muszę popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
bea666 napiszcie w formie wniosku-wiecie,że ważnośc dowodu się skonczyła więc liczycie na powrót matki i córki do kraju bo wobec powyzszego mała przebywa nielegalnie poza granicami kraju-to tak jak uprowadzenie. uzasadnijcie,ze wyjazda był bez zgody,ojciec nie ma zamiaru nie łożyć na dziecko ale chciałby uregulować sprawe kontaktów.Zaproponujcie składanie alimentów do depozytu. A jak matka odbiera alimenty? Musi je jakos pobierać,może ma tam konto. Mój sasiad dał zgode na wyjazd syna do Włoch-nie chciał dziecka odrywac od matki-nie uregulował sprwy kontaktów i do dziś się z nią męczy. Wy mozecie żadać aby matka ja przywoziła (przywoziła na własny koszt gdyz mała jest polką i tu sie urodziła!!!!!) na świeta i miesiąc wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do foska: dzięki za porady - spróbujemy - nic nam to nie szkodzi. a nuż widelec coś wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kani vel swan
jesli matka przebywa obecnie w anglii, to zmienila sie jej sytaucja finansowa i to moze byc podstawa do ponownego rozpatrzenia wniosku o obnizenie alimentow...w koncu ona musi w sadzie powiedziec z czego zyje...jesli z benefitow, w co watpie, bo teraz benefitow nie dostaje sie za sam przyjazd do anglii...jesli pracuje, to jest podstawa do obnizenia alimentow... a odnosnie rozpraw o alimenty, to jest jedna wilka ruletka...zalezy na jakiego sedziego sie trafi...jak na sedzine, ktora sama jest ropzwiedziona i ma problemy z ex..to nie bedzie ja interesowala sytuacja finansowa ojca, tylko dowali wysokie alimenty, jesli znowu bedzie miala syna, ktory ma zolzowata ex zone, to matka dostanie smiesznie niskie...sad to jest panstwo w panstwie...wiem z autopsii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
Z tego belkotu zrozumialam jedno - patologia.. chcesz corke bo wyjezdzasz do uk a ze mala ma dopiero 6 lat wiec benefity do 18 dostaniesz bo ja bedziesz wychowywac;)) no sorry matka byla pierwsza.. aha ja tez pale papierosy ... dowod dziecko ma to moze przekroczyc granice ,kontakt z prokuratura i sadem ma to jej nic nie zrobicie.. jak przelicza jej dochody i wasze to wam dzieciaki odbiora;)) a ze dorosla corka ma alimenty? i ze jej ex partner pomaga to chyba dobrze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
ona pobira alimenty z polski doczytalm i dobrze bo jakby angielski sad wam zasadzil alimenty to by byly wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beszczelna arogancka
szmata nawet nie wie co oznacza 666 śmiąc mi się chce z tych pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
samotna matka po 3 miesiacach zamieszkania w UK ma prawo do zasilkow wszystkich ,kiedys to byl rok. takze moze dostac mieszkanie ,dofinansowanie do czynszu, i pomoc finansowa na siebie i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
aha to nie jest uprowadzenie dziecka ..to walka o kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. nie każda matka jest dobra tak jak nie każda zła. są takie i takie. ona akurat dostatecznie pokazała o co jej chodzi. jej życie prywatne nas nie ochcodzi - zrozum - niech się zakocha itd - tego jej życzę ale separowanie ojca od dzieci nie jest w porządku. tym bardziej, jak się robi to metodami bardzo chamskimi. dzieci to nie jest jej PRYWATNA sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kani vel swan
skoro dostanie wszytskie benefity, dofinansowania i mieszkanie, to zmienila sie jej sytuacja finansowa...wiec juz samo to jest podstawa do zmiany wysokosci alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
nie do konca w uk tak jest w Anglii kazde dziecka ma prawo do alimentow no chyba ze matka jest milionerka..takze nikt jej alimentow nie cofnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
inaczej jest w Polsce tam sie podsumowuje dochody tutaj tez ale przelicznik jej pieniedzy z polski w porownanie z funtem wyjdzie blado..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
tak sie zastanawiam co z jej synem skoro nie chce u was byc ? pislas ze was nie cierpi ..biedne dziecko ten ma chyba strasznie psychicznie pod gore ,najpierw matka mu wode z mozgu zrobila a teraz wy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaSzatańskie
A co ty się tak, córko szatana, martwisz o nie swoje dziecko? Chcesz je przeciągnąć NA CIEMNĄ STRONĘ MOCY? W NOCY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farelok78
Dajcie spokój tej dyskusji bo to chore babsko zasadza się na nie swoje dzieci, a swoją drogą wzięłaś faceta z czwórką dzieci, na co więc liczyłaś? Że zrobisz matkę tych dzieci niedorajdę życiową, i ta nieprzystosowana do życia kobieta odda ci wszystkie swoje dzieci a ty i ten twój niezbyt rozgarnięty kochaś będziecie żyć w dobrobycie z alimentów. Kogo ty chcesz zwodzić, gdyby ten twój kochaś był normalny to by siedział przy swoich dzieciach bo ma ich aż czworo a tak ma w dupie odpowiedzialność za nie bo, co bo się zakochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
a co ma 666 do tego topiku ? kazxdy slucha muzy jakiej chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kani vel swan
to ze w uk kazde dziecko ma prawo do alimetow to fajnie, ale polski sad to nie interesuje...a tak na marginesie w polsce rowniez kazde dziecko ma prawo do alimetow. sprawa odbedzie sie w polsce i nikt nie bedzie jej alimentow na funty przeliczal..a jezeli juz by sie tak stalo, to rowniez pomoc panstwa typu benefity i inna pomoc finansowa bedzie brana pod uwage...to funkcjonuje wiec w dwie strony... ona zuk kkoi- ..takie sprawy maja tez druga strone, matka chce pieniadze, ale nie umozliwia dziecku widzenia z ojcem. czy to jest w porzadku? w takich sprawach trudno jest zachowac objektywonisc..i nawet sad ma czasem z tym problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] ona zuk kkoi- Z tego belkotu zrozumialam jedno - patologia.. chcesz corke bo wyjezdzasz do uk a ze mala ma dopiero 6 lat wiec benefity do 18 dostaniesz bo ja bedziesz wychowywac no sorry matka byla pierwsza.. aha ja tez pale papierosy ... dowod dziecko ma to moze przekroczyc granice ,kontakt z prokuratura i sadem ma to jej nic nie zrobicie.. jak przelicza jej dochody i wasze to wam dzieciaki odbiora a ze dorosla corka ma alimenty? i ze jej ex partner pomaga to chyba dobrze co? 12:10 [zgłoś do usunięcia] ona zuk kkoi- ona pobira alimenty z polski doczytalm i dobrze bo jakby angielski sad wam zasadzil alimenty to by byly wieksze. 12:10 [zgłoś do usunięcia] beszczelna arogancka szmata nawet nie wie co oznacza 666 śmiąc mi się chce z tych pustaków 12:12 [zgłoś do usunięcia] ona zuk kkoi- samotna matka po 3 miesiacach zamieszkania w UK ma prawo do zasilkow wszystkich ,kiedys to byl rok. takze moze dostac mieszkanie ,dofinansowanie do czynszu, i pomoc finansowa na siebie i dziecko. 12:14 [zgłoś do usunięcia] ona zuk kkoi- aha to nie jest uprowadzenie dziecka ..to walka o kase.. do powyższych wypowiedzi: po co piszecie bez sensu jak nawet nie przeczytaliście dokładnie o co chodzi? rzuciliście okiem i już wam się wydaje, że wiecie o co chodzi. nie będę się nawet do tego bełkotu odnosić. Ci którzy przeczytali dokładnie wypowiadają się sensownie. możecie sobie trolować do woli mi to szczerze mówiąc - wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kani vel swan jesli matka przebywa obecnie w anglii, to zmienila sie jej sytaucja finansowa i to moze byc podstawa do ponownego rozpatrzenia wniosku o obnizenie alimentow...w koncu ona musi w sadzie powiedziec z czego zyje...jesli z benefitow, w co watpie, bo teraz benefitow nie dostaje sie za sam przyjazd do anglii...jesli pracuje, to jest podstawa do obnizenia alimentow... a odnosnie rozpraw o alimenty, to jest jedna wilka ruletka...zalezy na jakiego sedziego sie trafi...jak na sedzine, ktora sama jest ropzwiedziona i ma problemy z ex..to nie bedzie ja interesowala sytuacja finansowa ojca, tylko dowali wysokie alimenty, jesli znowu bedzie miala syna, ktory ma zolzowata ex zone, to matka dostanie smiesznie niskie...sad to jest panstwo w panstwie...wiem z autopsii tak, wiem, masz rację tylko, że ona tu nie przyjedzie na sprawę a w sądzie jest problem jak podajemy jej angielski adres. tak naprawdę to nikt jej nie chce obnżać ani zabierać alimentów - chodzi tylko o to, żeby on mógł widywać córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
matka chce pieniadze, ale nie umozliwia dziecku widzenia z ojcem. czy to jest w porzadku? w takich sprawach trudno jest zachowac objektywonisc..i nawet sad ma czasem z tym problemy.. Wiem o tym ale takie sprawy zalatwia sie przed wyjazdem ..w tym wypadku nie bylo rozmowy ,i nie wiemy jakimi motywami kierowla sie matka skoro w takiej desperacji wyjechala... ale skoro pisze pisma so sadu wydaje mi sie ze ma jakies motywy..i nie ukrywa sie . A ze nie da dziecka na wakacje ,to proste juz by tej dziewczynki nie dostala z powotem ,tak mysle . A exa boli ze musi placic, wina po dwoch stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farelok78
Przeczytaliśmy bardzo uważnie, to nie bełkot przeczytaj jeszcze raz kilka pierwszych swoich postów, czy ty masz tu wszystkich za idiotów a szczególnie tych, którzy nie stoją po twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farelok78 Dajcie spokój tej dyskusji bo to chore babsko zasadza się na nie swoje dzieci, a swoją drogą wzięłaś faceta z czwórką dzieci, na co więc liczyłaś? Że zrobisz matkę tych dzieci niedorajdę życiową, i ta nieprzystosowana do życia kobieta odda ci wszystkie swoje dzieci a ty i ten twój niezbyt rozgarnięty kochaś będziecie żyć w dobrobycie z alimentów. Kogo ty chcesz zwodzić, gdyby ten twój kochaś był normalny to by siedział przy swoich dzieciach bo ma ich aż czworo a tak ma w dupie odpowiedzialność za nie bo, co bo się zakochał? no ten to przebił wszystkich:) wyczytał nawet to co nie jest napisane: o CZWÓRCE DZIECI. tak właśnie czytają ci co są tu z doskoku i trolują. polecam okularki ewentualnie naukę czytania ze zrozumieniem bo z tym widzę bardzo ciężko:) i każdy jest tu anonimowy - nawet konta nie macie to można pleśc co ślina na język przyniesie i drugiego z błotem zmieszczać chociaż nie ma się o niczym pojęcia. ŻYCZĘ MIŁEGO TROLOWANIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farelok78
Ja uważam również, że wina leży po obu stronach, bo gdyby się umieli po ludzku dogadać to matka nie musiała by nigdzie uciekać ale jak się ma za plecami knującą next to często nie ma się wyboru. Tak już jest że alimenty trzeba płacić a skoro ojciec dziecka nie widuje córki to jak ktoś wcześniej napisałam niech sądownie załatwi że będzie składał alimenty do depozytu. Tu jest chyba taki topik rozwód i tam w imieniu swojego męża wypowiada się ta pani zaczerpując rady jak obciąć alimenty dorosłej córce męża. Jego dzieci jego sprawa i nie powinnaś się wtrącać a swoją drogą ten twój kochaś nie mam jaj i to tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farelok78
Napisałaś że ma córkę 22 i dwoje 17 i 19 letnich dzieci i do tego córkę 6 letnią to chyba daje wynik 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farelok78 Przeczytaliśmy bardzo uważnie, to nie bełkot przeczytaj jeszcze raz kilka pierwszych swoich postów, czy ty masz tu wszystkich za idiotów a szczególnie tych, którzy nie stoją po twojej stronie. co bardzo uważnie przeczytałeś? że ma 4 dzieci? że alimenty chce zabrać wszystkim jak leci? mam ci skopiować swoje wpisy o alimentach? naprawdę przeczytaj UWAŻNIE to się dowiesz. nie mam za idiotów tych co są przeciw mnie tylko po argumentach ich widać,że nie czytali uczciwie co pisałam i w efekcie nie znają przedstawionych tu faktów ale się wypowiadają, nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaSzatańskie
"jesli matka przebywa obecnie w anglii, to zmienila sie jej sytaucja finansowa i to moze byc podstawa do ponownego rozpatrzenia wniosku o obnizenie alimentow..." Otóż mylisz się córko szatana, ladacznico belzebuba. Nie może. Wysokość alimentów zależy od: - uzasadnionych potrzeb alimentowanego - możliwości zarobkowych i majątkowych alimentującego. I właściwie to można by te alimenty podnieść - bo utrzymanie dziecka w Anglii kosztuje więcej.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Farelok78 Napisałaś że ma córkę 22 i dwoje 17 i 19 letnich dzieci i do tego córkę 6 letnią to chyba daje wynik 4 a skąd wziąłeś 17 letnie? córka ma 22, syn 19 i córka 6 nie wiem skąd wziąłeś to 17 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zuk kkoi-
Sprawa sądowa się kończy niczym - sądu nie interesuje, że matka zabrała dziecko bez zgody ojca. Złożone dwa zawaidomienia do prokuratury z podaniem jako podstawa prawna Konwencja Haska, którą Polska podpisała. Odmowa w obu przypadkach bez odniesienia się do Konwencji czyli matka musial uzyc wystarczajacych argumentow skoro taka byla decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JajaSzatańskie "jesli matka przebywa obecnie w anglii, to zmienila sie jej sytaucja finansowa i to moze byc podstawa do ponownego rozpatrzenia wniosku o obnizenie alimentow..." Otóż mylisz się córko szatana, ladacznico belzebuba. Nie może. Wysokość alimentów zależy od: - uzasadnionych potrzeb alimentowanego - możliwości zarobkowych i majątkowych alimentującego. I właściwie to można by te alimenty podnieść - bo utrzymanie dziecka w Anglii kosztuje więcej.... i to jest dowód na to co napisałam: czy napisałm to ja czy ktoś inny kogo zacytowałm odpisując mu? i co mu odpisałam? jak nie masz kultury to już nie moja wina, że cię twoja rodzinna patologia nie nauczyła ale ja cię nie wyzywam więc ty też bądź uprzejma zamknąć swoją buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×