Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młody2345

W końcu zadecydowałem jednak idę do agencji

Polecane posty

Gość młody2345

Chciałem być ok wobec dziewczyny ale dość, zadecydowałem już z moim prawictwem się żegnam, dziewczyna powiedziała mi że dopiero po trzech miesiącach chodzenia coś dostanę, a jajka bolą, ręce też już opadają i bolą ileż można tak się katować. Trochę się dygam, jak ktoś w temacie to niech podpowie parę drobiazgów, ceny znam, ale jak przekroczę ten czas 30 minut to płacę dużo więcej ??? no i czy płaci się przed czy po akcji ? a poza tym czy faktycznie lepiej na wszelki wypadek ubrać dwie prezerwatywy bo wydaje mi się że to jednak będzie dyskomfort, podpowiedzcie młodemu, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadłam dwa ketonale
idz na impreze wyrwij panienke, jest wiele chetnych,po co bedziesz placil.Ila masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody92
hej a ty jestes chetna ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody2345
No już po wszystkim, było całkiem spoko tylko nie wiem po co brałem godzinę jak po 25 min ledwo żywy byłem, no i 150 zeta poszło.... aha ta Pani miała nie 22 lata jak się przedstawiała a chyba ze 38 , ja mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody2345
Ale wyglądam na 38 więc wszystko się wyrównało. Jedyne co mnie niepokoi to fakt, że odkąd wyszedłem to swędzi mnie penis pod napletkiem. Na szczęscie była taka miła, że za dopłatą pozwoliła mi włożyć bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony_00
a ile razy w ciagu tej godziny mogles sie schlapac ? ssala ci worek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×