Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta1989

Schudłam 10 kg

Polecane posty

Musiałam się gdzieś tym pochwalic, a wiec schudłam 10kg :) jesli macie jakies pytania to chętnie na nie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miokkka
jak? i w jakim CZASIE ? GRATULUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE WAM ...
odpowiedziała, pewnie sobie zrobiła hece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc juz tłumacze. :) Mam 166cm wzrostu, na początku diety ważyłam tak 64 kg. Może nie jest to tak bardzo dużo ale czułam się okropnie! uda zawsze miałam bardzo duże, a brzuch płaski jak deska, a do tego zero piersi. Ogolnie chciałam schudnąc właśnie z dolych parti ciała (dupa, uda itp). Kiedys stosowalam różne diety typu Dukana, Kapuściana, głodówka.. Ale tak szczerze to żadna nie przynosiła fajnych efetkow. Na dukanie schudłam jakies 3 kilo może przez 2 miesiące ( a po diecie bylo jojo od razu chociaz stosowałam sie do reguł). A wiec 7miesiący temu wkurzyłam się i zaczełam się odchudzac; głownie dlatego że moja siostra brała ślub i na tą okazje chciałam wygladac w miare 'normalnie'. Do tej wagi nosiłam rozmiar 38 ( czasami 36 bluzki ..czego do dzisiaj nie rozumiem). Może wiem że to głupie ale zaczęłam jeśc tak 500 kcal-800kcal dziennie + 2L wody i zero węglowodanów..(moze czasami). Efekty zobaczyłam po ok 3 tygodniach gdy ubyło mi 3,5 kg. W 2 miesiące schudlam 7 kg, a w 3 10kg.. : ) Do tego zaczęłam chodzic na Balet i cwiczylam pilates na youtube -5 dni w tygodniu ( po tygodniu cwiczen pilates widziałam ogromną różnice ..i to jaką..Bardzo polecam:)) Do tego codziennie chodziłam na spacery z psem, czasami na jakies dłuższe trasy się wybierałam.. Dodam do tego ze jestem osobą dosc leniwą, ale po 2 tygodniach wpadłam w taką rutynę:) Dzisiaj jem tak ok 1000-1200 kcal i cwicze regularnie.. Waże 53-54 kg. Chudłam stopniowo więc nie mam rozstępów ani obwisłej skóry.. : ) Mam wyrzeźbione nogi i brzuch:) Wcześniej miałam straszne kompleksy na punkcie swojego ciała., czułam się brzydka , nie dbałam o siebie. Dzięki determinacjii zmieniłam swój podgląd na zycie i wrescie czuje się dobrze we własnej skórze :) A.. i jadłam 5 razy dziennie małe posiłki (zato w niedziele pozwalałam sobie na coś co bardzi lubie..w moim przypadku bylo to spaghettii albo lody czekoladowe ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też przerażało bo wiem że to bardzo mało ( ale chciałam dosc szybko schudnąc). Ale czułam się bardzo lekko, nie byłam zmęczona itp W przeciwnym razie jadłabym więcej kalorii. Diete zakończyłam 4 miesiące temu i ani grama nie utyłam.. Trzeba się kontrolowac i ruszac i nie wracac do starych nawyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
GRATULUJE CI SERDECZNIE, JA CHCE TYLKO 5 KG I 1 DNIA NIE MOGE NA DIEXIE WYTRZYAMC PODZIWIAM CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl tyle o tej diecie , ani o jedzeniu.. Mi tez było na początku ciężko:) Wymyśl sobie jakieś zajęcie np.prasowanie, czytanie, cwiczenia, odkurzaj, rób na drutach itp.. Żebyś o tym nie myślała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
JA MAM tak ,z epotrafie nie jesc do 14 apotem juz wielkie zarcie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo bardzo tez polecam oglądanie dziewczyn które schudly albo gwiazd ( dla mnie była to modelka Miranda Kerr i Miley Cyrus bo ostatnio dosc dużo schudła i ciało ma zajebiste) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
a na ilu kaloriach te 5 kg zrzucic ? nie spiesze je ze juz choc wiadomo ze szybciej bym wolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie źle..Lepiej jedz co 2-3 godziny małe posiłki ..Mówie ci że efekty są szybkie i do tego czujesz się o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że jakys ograniczyła się do 800 kcal dziennie + 2 L wody to bys widziała efekty . Możesz też spróbowac 500 kcal tak jak ja tylko wtedy trzeba jesc REGULARNIE i dostarczac duzo witamin i minerałów organizmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
okey sprobuje tak 600- 800 kcal i zobacze jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppOla
WOW ! Gratulacje. Ja właśnie od jutra planuje przejść na dietę i zrzucić z 10-15 kg. A mogłabyś podać linka do ćwiczeń pilates z których korzystałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
ppola a ty ma jakiej diecie bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppOla
Ja już na dietach się przejechałam i całkowicie z nich rezygnuje. Teraz zamierzam się zdrowo odżywiać, oczywiście trochę ograniczyć kalorie ale bez przesady. Myślę, że 1600-1800 kcal włączenie do diety otrębów, grejfrutów, zielonej i czerwonej herbaty itd + jakieś lekkie ćwiczonka, joga, rolki i inne. Rok temu udało mi się w taki sposób schudnąć 8 kg niestety potem miałam zawał pracy i się troszkę zaniedbałam no i skutki są jakie są :( Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że do końca listopada osiągnę upragnione 52 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppOla
Wielkie dzięki aneta1989 ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
ale sie pzrestraszylam jak zaczelam zcytac ze mialas zawal uf a to zawał pracy ;0 no ja tez mam dosc zakazow na dieice i monotonii i wolałabym jesc mniej a prawie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowe jedzenie..to jest właśnie to. :) Przez studia to jadłam same śmieci.. Teraz juz jest o wiele lepiej, powiem wam że egzaminy i nauka mi lepiej idą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
ja miałam dzis zaczac kopenhaska albo norweska ale postanowilam jeszcze cos poszukac i sien zastanowic zeby od jutra zaczac , a chyba bedzie to mż liczenie kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppOla
dorkaaaq, literówka, miało być nawał ;p Ja już teraz wiem, że wszelakie diety cud nie mają sensu. Przez wszystkie głupie diety niepotrzebnie zwolniłam sobie metabolizm, no cóż czasu nie cofnę ale może przynajmniej tym razem uda mi się zdrowo zrzucić kilka kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientaa
adipex retard 20 tabl sprzedam mint76@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie diety to są beznadzieje..szkoda czasu i organizmu.. A po diecie co zrobisz? wrócisz do normalnego jedzenia i pyk... Jojo na 100% Sama to przerabiałam wiec nawet nie zaczynaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
no fakt powinno byc nawał a ja to dopiero robie literówki w kazdym zdaniu , spiesze sie piszac i tak jakos wychodzi, apotem rzadko sprawdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaq
to co zaczynamy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×