Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta1989

Schudłam 10 kg

Polecane posty

Gość Alicja Serafi
Drogie dziewczyny! Zapewne wszystkie zdajemy sobie sprawę jak ważny przy odchudzaniu jest wysiłek fizyczny. Zdajemy sobie również sprawę z tego jak ciężko jest się do ćwiczeń zmotywować... :) Uważam, że świetnym sposobem jest film. Ćwiczenia są pokazane krok po kroku i raźniej ćwiczyć "w towarzystwie". Czyż nie jest tak? :) Polecam nowy numer magazynu Shape, do którego dołączony jest film z ćwiczeniami od elavia.pl. Od 26 sierpnia można biec do kiosków i wraz z Elavią rozpocząć efektywne ćwiczenia :) Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazcieszyna
wegetarianka i je tunczyka haha. sie dziewczyno nie osmieszaj ryba to zwierze jest a wegetarianin je same roslinne rzeczy. az mi zal ze takie rzeczy wypisujesz i osmieszasz prawdziwych wege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okfdodjf
Boze jak mozna propagowac glodowke 500 kcal jezu...powodzenia kiedys w odbudowaniu masy miesniowej jaka teraz stracilas myslisz ze to tluszcz heh niedlugo sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhfsfj
Sa rozne odmiany wegetetarian jedni jedza jaja nabial inni nie piczytaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhfsfj
Sa tacy co jedza ryby i biale mieso tylko a sa tacy co jedza ryby a miesa wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka127
Odmiany wegetarianizmu Laktoowowegetarianizm (owolaktarianizm) najbardziej rozpowszechniona odmiana wegetarianizmu. Polega na rezygnacji z większości potraw mięsnych. Do jadłospisu dopuszczone są produkty pochodzenia zwierzęcego: nabiał, jajka, miód. Laktowegetarianizm popularna odmiana wegetarianizmu, polegająca na wyłączeniu z jadłospisu jajek. Laktowegetarianie dopuszczają jednak spożywanie mleka i jego przetworów. Owowegetarianizm dieta, która z produktów zwierzęcych dopuszcza jedynie spożywanie jajek. Weganizm polega na rezygnacji ze spożywania wszelkich pokarmów pochodzących od zwierząt. Poza mięsem nie spożywa się również mleka, serów, jaj. Niektórzy weganie uważają miód za produkt pochodzenia zwierzęcego i w związku z tym go nie jedzą, jednak jest to sprawa indywidualnych przekonań. Terminu weganizm używa się też do określenia proekologicznego stylu życia obejmującego niekorzystanie z produktów, w powstaniu których brały udział zwierzęta, takich jak skórzane ubrania, futra czy testowane na zwierzętach kosmetyki. Przy takim rozumieniu terminu weganizm samą dietę odrzucającą pokarm zwierzęcego pochodzenia nazywa się ścisłym wegetarianizmem. Witarianizm dieta polegająca na spożywaniu wyłącznie produktów świeżych (bardzo rzadko nie łączy się z wegetarianizmem). Odrzuca jakiekolwiek potrawy gotowane. Witarianie rezygnują również z wszelkich napojów typu kawa, herbata. Frutarianizm (lub fruktarianizm, fruitarianizm, fruktorianizm) najbardziej zaostrzona forma wegetarianizmu. Oprócz mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, fruktarianie nie jedzą żadnych owoców i warzyw, których zerwanie uśmierciłoby roślinę (np. sałaty). Ich pokarmem jest produkt naturalny, którego pozyskanie nie wymaga „zabicia rośliny, czyli owoce w znaczeniu botanicznym, do których zaliczają się: ogórki, kabaczki, pomidory, bakłażany, jak i owoce w znaczeniu kulinarnym, np.: jabłka, banany, pomarańcze, etc. Liquidarianizm dieta oparta na spożywaniu witariańskiego pokarmu pod postacią soku. Stosujący tę dietę uważają, że nie obciąża organizmu, jednocześnie dostarczając wszystkich potrzebnych do funkcjonowania składników mineralnych i witamin. Sprautarianizm dieta oparta na spożywaniu w większości kiełków (skiełkowane nasiona roślin-zbóż, warzyw, owoców, itd.). Za rodzaje wegetarianizmu niesłusznie uważa się diety będące wyborem pośrednim pomiędzy dietą obejmującą jedzenie potraw mięsnych a wegetarianizmem. Są to semiwegetarianizm (i jego rodzaje jak pollowegetarianizm oraz ichtiwegetarianizm zwany też pescowegetarianizmem). W 1847 roku, w czasie pierwszego spotkania Społeczeństwa Wegetarian w Anglii, ustalono, że wegetarianin to osoba, która odmawia jedzenia jakiegokolwiek rodzaju mięsa. Wcześniej wegetarianie byli często nazywani pitagorejczykami, ponieważ ci także nie spożywali mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka127
WEGETARIANIZM Odmiany Fruktarianizm najbardziej rygorystyczna forma wegetarianizmu. Fruktarianie nie tylko nie jedzą mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, ale także żadnych owoców i warzyw, które musieliby zerwać. Laktoowowegetarianizm polega na jedzeniu wszystkiego poza mięsem. Dopuszcza produkty pochodzenia zwierzęcego, jak nabiał, jajka, czy miód. Laktowegetarianizm również polega na wykluczeniu mięsa, ale także jajek. Dopuszcza spożywanie mleka i jego przetworów. Owowegetarianizm dieta ta dopuszcza spożywanie jajek jako jedynych produktów zwierzęcych. Weganizm polega na rezygnacji z mięsa i wszelkich pokarmów pochodzenia zwierzęcego (np. jajek, mleka, sera, miodu). Witarianizm odrzuca jakiekolwiek potrawy gotowane oraz napoje typu kawa, herbata. Dopuszcza jedzenie wyłącznie świeżych warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co wam chodzi..Przeciez wegetariani jedzą ryby..jak sie nie znacie to sie lepiej nie wypowiadajcie. A co do mojej diety 500 kcal to po pierwsze nie byla to głodówka(nigdy nie byłam glodna a do tego robiłam badania i mam perfekcyjne wyniki) Trzeba umiec wybrac odpowiednie jedzenie a nie jest 20 sucharków na dzien... Nie promuje tej diety , tylko mówie jak JA schudłam. Jak ktos nie chce to nie musi tego stosowac..Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqa289
Sporo schudłaś 10 kg fiufiu :) Ja schudłam w dwa miesiące dzięki http://nplink.net/Jhfxq1v4 oraz ćwiczeniom na rowerku i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaL

Ja jyż 12,  12.5 kg jest fajnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Kolanko

Ja tylko 8kg ale jeszcze mam diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek89

tylko 8 ? to i tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka Hoss

Ładnie 10kg a ja nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbiMacz

Ja jestem na planie żywieniowym Wrzoska i bez  ćwiczeń w 2.5 miesiąca -10 kg. Bardzo smaczna ta dieta personalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazazu

Mi się udało dopiero 3 kg 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Mi się udało schudnąć 20kg 🙂 Jak to zrobiłam ? Dzięki blogu który jest poniżej:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loloy

Super 10 sporo ja dopiero 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Schudłam 5kg nie pijąć COLI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Super zazdroszczę tych 10kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yemm

Ja juz 5kg 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×