Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilnie szukam

płya Ewy Chodakowskiej

Polecane posty

Gość pilnie szukam

Ma ktoś może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
Dzięki już sobie zamówiłam tą pierwszą z kwietnia a Ty ćwiczysz?? Albo jest tu ktoś kto ćwiczy bo chętnie bym poznała Wasze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do odsprzedania
wszystkie 3, ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ile
ile za nie chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ile
ja jestem chętna tylko daj jakieś namiary na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popcia sropcia890
ja kupialm z shap'em i zaluje nie mam az tak dobrej kondycji ale wymiekam na tych jej cwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak już poćwiczycie sobie z Ewą, to zachęcam zajrzeć tutaj: http://lionfitness.pl/fitness.html :) To stosunkowo nowy portal, w dużej mierze poświęcony właśnie tematyce fitnessu, a redaktorką jest tam Ewa Janczak-Cwil, w przeszłości również wieloletnia dziennikarka Shape'a:) Dużo dobrych artykułów i programów treningowych, układanych specjalnie pod użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
ja już kupiłam właśnie 3 płytę z shapem ale jeszcze nie zaczełam ćwiczyć może ktoś chętny żeby ćwiczyć razem i dzielić się osiągnieciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
jeju nie wierzę, że nikt z nią nie ćwiczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
No to dawaj znać o efektach jak tylko zaczniesz a którą płytkę bedziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
Czy ja dobrze czytam Twoją stopkę?? od 18 sierpnia w tali ubyło Ci 18cm???? Jak to zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
od 8 sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby zrzucać ćwiczę niemal codziennie, robię 1 dzień przerwy żeby mięśnie odpoczęły. Robię ćwiczenia takie aerobikowe, spalające tkankę tłuszczową, ćwiczenia z hantlami, sporo rozciągania, brzuchy, a do ego rower interwałowo i bieganie 2 razy w tyg+ tzw zdrowe odżywianie i dużo sexu ;) Teraz dochodzi mi też basen. Dziś się zapomniałam i ćwiczyłam nie 2h jak miałam w planie, ale ponad 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
No ja się właśnie przymierzam do ćwiczeń hihi no już długo się przymierzam ale nie mam motywacji 9kg które do tej pory schudłam to tylko dzięki dietą a teraz mam zamiar jakąs zdrowa dietkę i ćwiczenia ewy do tego, ale mam tylko ta 3 płytę najnowsza wrześniową i tam jest napisane że to można tylko 3 razy w tyg wiesz może dlaczego?? czy oprócz tego mogę coś innego w inne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
Ale w ciągu niecałego miesiąca 18 cm w talii??? Szacun naprawde ale to chyba musisz festttt dużo ćwiczyć i prawie w ogóle nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego, że mięśnie potrzebują czasu na regeneracje :) A ćwiczę nie mało ;) Ale coraz więcej, kondycja mi się polepsza, no i mam z czego zrzucać, naprawdę ;) Na mnie dieta za bardzo nie działa, bo zdrowo odżywiam się od lat i mój oraganizm chyba już przyzyczajony (słodycze, cukry proste, tłuste i smażone potrawy jem raz na miesiąc od kilku lat, do picia tylko woda w hurtowych ilościach ;) i herbaty zielone zwłaszcza, owocowe i kawa raz dziennie co 2-3 dni) no i mam problem z tarczycą- to pewnie też nie pomaga, ale jest dobrze, będzie lepiej! ;) a co do jedzenia- Wbrew pozorom jak zaczęłam więcej i regularnie jeść zaczęłam chudnąć ;) Kiedyś nie jadłam prawie nic, długio okres czasu i nic nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnie szukam
Czyli rozumie ze 3 razy w tyg wystarcza cwiczenia ewy i nic wiecej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos potrzebuje skalpel 2 prosze napisac na meila karolinamalina111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×