Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kks

wytrysk do buzi.... Pomocy

Polecane posty

Gość kks

dziewczyny lubicie czuc sperme w ustach?jakie to uczucie? Ja bym chcial zeby mija kobieta zrobila mi loda z polykiem ale niewiem jak to zrobic by sie nie zrazila...moze poprostu w momencie gdy mi robi loda to jej strzelic niespodziewanie do buzi??? Czy moze pogadac o tym???? Niewiem poomozcie cippeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
ty lykaj s pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
no coz... sperma ma obrzydliwy smak i konsystencje ja polykam ale tylko wtedy kiedy mam ochote na pewno nie rob jej takiej niespodzianki, pogadaj z nia. ale zrozum jeslui nie bedzie chciala. zreszta, sprobuj swojej spermy tov zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
kawal idz zrob loda twojemu staremu wyliz mu starego ordzewialego zmarszczonego huja a pozniej liz zaropiala owlosiona nie myta i smierdzaca pizde swojej mamy ty jebany wiesniaku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
kawal idz zrob loda twojemu staremu wyliz mu starego ordzewialego zmarszczonego huja a pozniej liz zaropiala owlosiona nie myta i smierdzaca pizde swojej mamy ty jebany wiesniaku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxon
często tryskam mojej pani w ustach, potem zawsze całujemy się przez co znam smak swojej spermy i nie jest tak tragiczny jak piszą cnotki niewydymki, pozatym są sposoby na poprawę tego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
ale mi pojechales tej wiesniaku ruchaj psa w dupsko i wyliz mu rowa ty pierdolony smieciu bo jedziesz gownem kaszalocie i wiesz co? Ta moja szmata by nawet nie spojrzala na twojego kutasa a raczej kutaska bo to z2cm peewnie i co ci jeszcze powiem to mozesz sie umowic z jackiem g (tede) to takim sam pedal i burak jak ty widze i pewnie teeraz masz jakiegos huja w dupie i w ryju...zabawiasz siw ze zwierzetami zeofilu jebany takich wiesniakow to zamknac w zakladzie dla pedalow ale bys mial dobrze tyle kutasow bys lizal a ile rodzaji spermy bys skosztowal......jednym slowem huj ci w dupe cipo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawal whooya
dzieki za ppozdr ale niewiem czy wiesz ja jestem pedalem i ide wlasnie zrobic lodzika z polykiem kumplowi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawal whooya
tylko egoistyczne i niekumate w łóżku szmaty tak gadają!!!! prawdziwe sexci kobietki łykają sperme swojego faceta oblizując się przy tym jak nagrzana suczka i potem dziękując im za możliwość połyku!!!!! TYLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecio87
ja raz spróbowałem, wylizałem z cipki mojej kobiety i się od tego uzależniłem... Teraz często obciągam k***sy mojej żony a oni zalewają mi usta tą gęsta pyszną sperma... mniammm jak można tego nie lubić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×