Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nattttka

zbyt częste wizyty u byłej

Polecane posty

Gość Soooooooooonia
Moja sis była w identyczniej sytuacji. W koncu on wrocił do ex zony i ponownie wzieli ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ex
milky to ze ty mialas taka sytuacje to nie znaczy ,ze zawsze tak jest . Weż nie dołuj niepotrzebnie autorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaDługie
A jak z tymi wymiarami? Może bym sie łapał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
"... ale chyba czas najwyższy, żeby do niego dotarło, że to już zamknięty rozdział i prowadzą osobne życia....." On i ex prowadza na pewno odrebne zycie, ale nie ma i NIGDY nie bedzie zamknietego rozdzialu z dzieckiem. I musisz to sobie bardzo wyraznie uswiadomnic. On jest ojcem i zawsze nim bedzie. A ty nie masz prawa odrywac go od dziecka, tym bardziej, ze on chce je widywac codziennie. Albo decydujesz sie na takie zycie, albo nie. Ale nie mieszaj w ukladach ojciec - syn, bo to nie twoja 'dzialka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piszę że tak mają wszyscy ale może tak być,autorka musi być świadoma.. trochę to dziwne że odwiedza dzieciaka codziennie,wiecie rok po rozstaniu to jeszcze wszystko świeże,miłość nie przechodzi z dnia na dzień mi to zajęło jakieś 1,5 roku (zawsze będzie gdzieś tam w sercu)... a wymiary mam w normie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×