Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos taki maki

sex z 40 latka hmm ? warto ?

Polecane posty

Gość gość
jest jakas chetna z lubelskiego na 18sto latka . w miare ladna i zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AtrakcyjnyWr
też lubię dojrzałe partnerki, chętnie poznam takowe z Wrocławia.. najlepiej 45+.. d30l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie napalone 40stki są obleśne, ogarnijcie sie trochę jak facet 40letni ugania się za 20 parolatką to oblech i działa to w obie strony. Nie interesują mnie takie związki jak pedałowanie czy różnica wieku ale to obrzydliwe w mojej skromnej ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reanimat
Autor zapytał czy warto, sam mam 28 lat, i uprawiam regularnie seks z kobietą w wieku 41 lat, a czy warto? Autorze jeżeli nie spróbujesz, nie przekonasz się, każdy jest inny i każdy ma inne zapotrzebowania. Zauważyłem, że z pytania zrobił się tutaj istny zamtuz a zewsząd widać tylko kurtyzany i ich podopiecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 40 i byłam dlugi czas byłam z mężczyzna młodszym o kilkanaście lat. I to on zabiegał o moje względy. Napalonym i oblesnym można być w każdym wieku. A obrzydliwe jest to,co ty piszesz gościu wulgaryzujac to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starym prukwom zachciewa się młodych kuta​sów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty znów z tymi starymi prukwami ? Nudny/a jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś żenujący mówiąc ciągle o prukwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy jesteście żenujące, niewyżyte podstarzałe babska z pipami jak wiadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien płytę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipy jak wiadro to ma większość dzisiejszych Małolat,bo p*****la sie jak d******,po kątach i z kazdm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to 40letnie dziwki łykają spermę jak kot śmietanę i pozwalają swoim żygolakom walić się w anusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A małolaty nie lykaja i d**y nie nadstawiaja???hehehe,zmien płytę,powtarzam .Żal d**e ci ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj niewyżyty prawiku, którego nawet 50+ nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reanimat
Podejrzewam, że za tymi komentarzami stoją chłopcy, którzy w niedalekiej przeszłości zostali w pewien sposób skrzywdzeni, otórz panowie kobieta nie może mieć waginy jak wiadro, gdyż wagina sama w sobie jest bardzo kurczliwa i zawsze nawet po Porodzie po pewnym czasie powraca do swojego pierwotnego kształtu, otóż każda kobieta jest fizycznie inna, jedne mają pochwy genetycznie większe inne mniejsze ale każda pochwa zadowoli każdego penisa, ktory przy stanie wzwodu wynosi minimum 10 cm.. tak więc reasumując nieładnie jest pisać takich plugawych zdań na temat kobiet i ich narządów bo równoznaczne jest to także o pewnym mniemaniu wobec swoich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reanimat
A odnosząc się do połykania nasienia czy stosunków analnych to każda kobieta, czasami nawet gdy tego nie lubi robi to by pokazać oddanie swojemu partnerowi. Wydaje mi się również, że jest to indywidualna sprawa par w których wiek nie odgrywa roli, bo i moja ex żona względem wiekowym moja rówieśniczka (dziś 28 lat) czy kobieta z ktora sypiam, starsza ode mnie o 13 lat robiły i robią praktycznie te same rzeczy ale różnice są zauważalne w jakości, młoda= zrobić cokolwiek szybko, dojrzała= wie czego chce i wie jak co oraz kiedy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośdarioć
40 latka ma wieksze potrzeby I jest wiecej doswiadczona w sex niz niejedna 20 czy 28 latka sex z pania po 40 to sama przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden mlody nie daje mi spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasd
Warto. Bez dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i spotykam sie z 40 letnia zgrabniutka blondyneczką jest poprostu cudowna kreci mnie bardziej niz 20 latki a c**eczke ma jak niejedna osiemnastka a wczesniej nigdy nie podejrzewalem ze moga mnie jarac duzo starsze laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że z taką 40-50 jest niezły sex. To są kobiety co wiedzą już jak i co, a często są zaniedbywane przez mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w anal ....lykac sperme ....ja pier..ei kto to pisze .? Pewnie jakis kutafon co jsk to robil z kobieta to byl lagodny jak baranek zeby tylko dostac to co chce .To wy faceci jestescie najgorszym co chodzi po ziemi samcami o mysla tylko o d.....u.Bo porzadny i kulturalny mezczyzna w zyciu by nie uzyl takich slow nawet jakby to robil z kobieta .ZAL.CIEBIE TY CO WYZEJ PISZESZ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kochankę w wieku 40 lat. A ja mam 25. Uwielbiam ją, nie powiem, że trochę się w niej kocham. Niby to tylko seks, ale każdy seks jest pełen pasji i uczucia. Pocałunki, pieszczoty, leżenie razem w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z nią za długo nie leż bo takie potem ledwo z wyra wstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połonka
Do17:04 wczoraj. To pisze ktoś kto tylko marzy o takim seksie. Albo miał go na wy iągnięcie ręki i zjebał wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie.Skoro cos tutaj napisal tzn.ze albo myslal o tym albo juz to przezyl.Wczesniej tez tutaj nie wchodzilam .Mam 45 lat i wcale nie wykluczam pieknego seksu z takim.szczawikiem 25 lat .Ale szacunek przede wszystkim obustronny .Osobiscie nic takiego nie przezylam co nie znaczy ze nie wchodzi to w grę Tez wkoncu weszlam na ta strone nie bez powodu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janekodsanek
Seks to magia, a przyznam się że wróżki w bajkach zawsze były piękne, dojrzałe i radosne :-), w odróżnieniu od księżniczek, które mimo niezwykłej urody kaprysiły ;-). Tylko wróżki są wspaniałymi kochankami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13 To fajnie, że tak myślisz droga kobieto. Seks z taką kobietą to uzależniające doświadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×