Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos taki maki

sex z 40 latka hmm ? warto ?

Polecane posty

Gość gość
Jak mniemam należysz do tejże młodzieży.I nie przeszkadza ci że nasze ciało już nie jest takie jędrne jak przed laty....i wtedy powiedział : jesteś czarująca i nie liczy sie wiek tylko to jaka jesteś osobą .Odrobinę szaleństwa chciałby przeżyć nieden i niejedna z nas .Tylko większośc nie chce sie do tego przyznac nawet przed samym sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest dojrzała, doświadczona, świadoma swoich potrzeb i swojego ciała, ja natomiast mam wybujała fantazję, jestem kreatywny, lubię dawać i mam dobrą kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kondycją przyznam różnie bywa bo człowiek raz ma lepsze raz gorsze dni zwlaszcza po cięzkim dniu .Dlatego tez uwielbiam sex z rana (jak śmietana)... ;-) Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi i uczuć bo sam sex bez tego nie wchodzi w grę.Mam ochotkę sprobować z młodzieńcem ktory mi imponuje .Choć wiem źe flirtem.zaczynają sie piękne romanse i głebsze uczucia ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek nie ma nic do rzeczy równie dobrze można zapytać czy warto w ogóle sexić sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem chetny i czekam na takie zadban ePanie okolo 50 sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvaro234144
pewnie że warto :D Ja mam 25l i 40 stki mnie najbardziej kręcą, miałem co prawda tylko dwie 40stki ale był to seks mojego życia aż ledwo chodziłem ;) , tylko najczęściej jak spotykam jakiegoś milfa to się stresuje i odpuszczam (potem sobie mówie jaki ja k.wa głupi jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alwaro jestes dowcipny a to kobiety lubią .Wy sobie chwalicie...jak druga strona jest tak samo zadowolona to sie skuszę ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dojrzale kobiety też boją się pozytywnie zareagować na podryw dużo młodszego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakaś pani chętna z okolic Wrocławia? Ja 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerang666
warto a co z meszczyznami po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto? Trzeba! Nie da sie opisac slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z mezczyznami po 40 to jest tak ze wola telewizor i pilota w reku zamiast kochanki .Przekwitaja i caly swiat musi o tym wiedziec .Zamiast wziasc sie za siebie i wyjsc na silownie lub do lasu sie wyciszyc to sie wku*wiaja przed kwadratem w ktorym nic ciekawego nie ma.Sport i kobieta otwiera zmysly i nadaje zyciu sens.Teatr itp.jest dla ludzi .Trzeba tylko wyjsc z domu i poprostu gdzies bywac .Mam takiego zapyzialca w domu ktorego probuje ukulturalnic * i wciaz ciezko .Nie rozumiem facetow zwlaszcza mojego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bierz mlodego w czym problem?.? bo przeciez nie w tym ze na kazde pytanie odpowiada inteligetnie ...noooo to chyba raczej o twoj masochizm chodzi ze sie meczysz z debilem starym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewajestem
Do Adamjestem. Masz rację. Jestem po 40stce i choć zawsze widziałam że dzialam na facetów to teraz odczuwam to najmocniej. Młody mężczyzna jest dla mnie jak kuracja odmładzająca. Jego energia kreatywność i radość z sexu jest dla mnie super. A dodatkowo kiedy widzę jak bardzo dużo przyjemności czerpie ze spotkań ze mną i nigdy nie ma dość to chce się żyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof .Zamierzam .i zycz mi powodzenia .Kiedyś go znajdę i bedzie dla mnie jak piling i jak to wczesniej bylo napisane kuracja odmładzająca .....Potrzebujemy takiej w naszym.wieku :-) .Praca i sport to nie wszystko czego pragniemy poza domem .Czy mam rację kobietki .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już niedługo odwiedzę moją wilczycę. Aż mnie dreszcze przechodzą jak pomyślę o tych namiętnych, głębokich pocałunkach. Robię się twardy jak stal. I ten wilgotny gorąc cipki z kędziorkami, których nie znajdę w majtkach rówieśniczek. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szuka kobietki 40+, ja 37 mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko 40+ i żadne małolaty !!! te kobitki są nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczylo sie . Jaka szkoda . Fantazja znalem setki kobiet I nie spotkalem ani jednej napalonej na faceta . Podejrzewam ze kobieta chetnie sie onanizuje i nie lubi facetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sl 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy tu opowiadania fantastyczne piszecie . Nie są one zbyt wiarygodne . Ja wole poczytać Lema albo film Machulskiego obejrzeć ,wiecej jest tam realizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na zboczeńca! Wkurzyłam się wczoraj ostro. Mam 36 lat i lubię się pobawić, ale to przechodzi wszelkie pojęcie. Facet o nicku milutki5555-jego mail też taki jest, pisał że zdradza żonę z koleżanką i mi proponował trójkąt z nimi. W sumie jesteśmy dorośli więc czemu nie. Ale w********m się jak zapronował, żeby dołączyła moja młodsza siostra, która jest mocno ponad 10 lat młodsza ode mnie. Bezczelne zachowanie! Jeszcze powiedział, że moze zapłacić. Nie polecam go! I niech inne młode dziewczyny tu uważają! Napisał: No swoje latam w sumie mam ale ponoć jak na swój wiek mam z******te ciałko :) Spytaj ile chce za lizanie :D Ja lize i płace. Nic nie traci :D W sumie to wolałbym aby się zakochała :D Wyszło by taniej :D Powiedz jej, że ja już ją kocham to może się ulituje ;) Dla jednej jechać taki kawał na chwilę to trochę nie ekonomiczne... Uwaga na debili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie mendy powinno się kastrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce wiedzieć coś więcej na temat Pani konwersacji z tym milutki5555 mozliwe ze jestem jego znajoma. Zapraszam: cristina.s@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy pedały udajecie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy niż klasyczny zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z http://seks-telefon24.pl/ fajne dziewczyny maja, wiem z kim rozmawiam i są to naprawdę piękne dziewcyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×