Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos taki maki

sex z 40 latka hmm ? warto ?

Polecane posty

Gość gość
Też będziecie po 40, po 50, po 60 też. Ja przekroczyłam tą ostatnią cyfrę. Nie jestem pomarszczona Mam ciągle jędrne ciało, świetną figurę, młody wygląd i cudowny sex do woli. Cipka w normie, żadna "rozwalonej". Nie potrzebuje żadnych zabiegów, liftingow. Natura jest dla mnie szczodra pod tym względem, jak długo, nie wiem, ale czerpie dokąd się da. Acha, partner jest o 14 lat młodszy. Tego wam też życzę, zamiast bezustannego biadolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam, że poza analem, uprawiany wszelkie możliwe konfiguracje, a moja drobna figura temu sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jeszcze prawiki gimmzie napiszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być i mlodsza Rafał348018@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem (49lat) z dużym doświadczeniem w seksie i wszystkie te wpisy to są wypociny marzyciela i marzenia facetów o nimfomance takich kobiet nie ma, a po 40stce to kobiety mają nasz seks w nosie. mają słabe nawilżoną pochwę i z tego po stosunkach więcej otarć, grzybic, upławów etc. No i w nosie mają seks, przynajmniej częsty i z tym samym facetem, więc zapomnijcie o pisanych tu bzdurach. Najlepsze są kobiety w wieku 18-28 lat, reszta to mit i marzenia rękodzielców przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś mieć duże doświadczenie w seksie, a tak naprawdę guzik wiesz. Twój post świadczy, że jesteś co najwyżej kiepskim teoretykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to 40-ki nie lubią dobrego seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz teorię, nie praktykę, skoro sięgasz po nastolatki. Jest to równoznaczne, że nie wychodzi Ci z żoną i pewnie stąd twoje wywody. Jestem tą po 60 - ce i zapewniam cię, że mamy sex tak cudowny, jak za czasów młodości mimo zmiany partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są gusta i guściki, jedni lubią nastolatki bo ciasne i niedoświadczone, inni lubią dojrzałe bo pewne siebie i otwarte w łóżku. Ja generalnie mam takie doświadczenie, że wolę starsze. Odkąd miałem pierwszą erekcją kręciły mnie STARSZE. Najpierw były rzecz jasna nauczycielki, sąsiadki. Później swój pierwszy raz miałem ze starszą. A najlepszy seks w życiu miałem z 40 latką. Mam 26 lat i wg mnie każdy młody chłopak w moim wieku powinien choć raz zaliczyć dużo starszą kobietę. Według mnie rówieśniczki są bardziej bierne, oczekują dawania w łóżku i lubią być rżnięte. Ze starszą jest przeciwieństwo - są zdecydowanie bardziej aktywne i z nimi się kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.21 chyba żartujesz z tym,że mlodsze są ciasniejsze :D :D Miałeś młodą? Maja c****a rozr****ne jak wiadra.Mialem cztery czterdziestki i kilka mlodszych. Wszystkie 40 ciasne. Mlode :O Żal pisać, luzy nie do opisania. Bierze się to stąd, że 40 gdy mialy lat 20 szanowaly się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeeeeeeee tam cicho być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:46 Piszę jakie są przekonania bo jak inaczej wytlumaczyc, ze faceci zwlaszcza starsi uganiaja sie za malolatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wytłumaczyć to, że malolaci uganiaja sie za czterdziestkami. Dla przykladu zalozylam gg dalam w profilu swoje zdjęcie aktualne twarzy. Mam 45 lat. W ciagu jednego dnia 76 wiadomosci. Najstarszy mezczyzna 33 lata. Najmłodszy 19. Żaden nie wierzył,że mam tyle la co podalam w profilu. Prawda, jestem atrakcyjna i na swoje lata nie wygladam,ale mam dosyć uganiania się za mną malolatow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 48 lat, powiem tak szczerze, starsi faceci potrafią docenić 40-latkę, natomiast młodzi chłopcy chcą nauki od starszej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cie pogięło . Dla mnie najlepsze są od 30 do 35 , na 40 tkach zawiodłem sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuklebedaswedzialy128
Szukam 60 latki za 50 zł W tym zasyfialym internecie to tylko jakieś lafiryndy za 70 zł wogóle seks z człowiekiem jest chiba nie możliwy do 26 można być gejem za darmo Pisać mi na face Übert Urbanski i się umawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×