Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksi23

ślub

Polecane posty

Gość Roksi23

Witam ;) chciałam Was poprosic o radę mój narzeczony jest starszy ode mnie o 14lat jesteśmy razem od 5lat i właśnie planujemy ślub . On jest rozwodnikiem pierwszy ślub miał w urzędzie i w kościele więc teraz ślub kościelny odpada (nie przeszkadza mi to wkońcu od początku wiedziałam w co wchodzę) moje pytanie dotyczy sukni, ponieważ ślub bedzie tylko cywilny a ja marzę o białej sukni welonie itd. jak myślicie czy powinnam się przejomowac opiniami że biała wielka suknia jest tylko do kościoła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi23
właśnie sama nie wiem chciałabym z jednej strony miec taka suknie a z drugiej właśnie boje sie jak bd sie czuła myślałam teżo załozeniu tej sukni dopiero na przyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Welon na cywilny? Przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sima
slub bierzesz z nim a nie z ludzmi....prawda? welon ok ale malenki aby glowe przyslonic..moze jednak tiara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi23
ok zrezygnuje z welonu, ale mam jeszcze takie pytanie: czy jak juz urzednik udzieli nam slubu to wypada dac klapsa mojemu mężczyznie na szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sima
hehe..pierwsze slysze n ale skoro na szczescie?to daj..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam w polsce na zdanym slubie cywilnym na ktorym panna mloda nie mialaby na sobie bialej sukni slubnej - moze to Ci pomoze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×