Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzialen

Prezent dla młodszej siostry

Polecane posty

Gość Madzialen

Witam, mam taki mały problem. Młodsza siostra idzie właśnie do liceum i wpadliśmy na pomysł żeby dać jej coś w prezencie z tej okazji. Tak żeby leniwca zmotywować. Myślicie że taki budzik http://4gift.pl/clocky-uciekajacy-budzik.html będzie dobrym pomysłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówka
Świetny:) mogły być takie jak ja chodziłam do szkoły, może wtedy nawet by mi się udawało dotrzeć przed 10 :D Ale poważnie, jak dla mnie fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie drogie jak na budzik... a dziewczyna jak idzie do nowej szkoły to na pewno chce się pokazać od jak najlepszej strony, no i w fajnych ciuchach, może lepiej iść tym tropem i sprawić jej fajną sukienkę? na izzynoteasy są ciekawe kiecki, oryginalne a niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialen
nieschudnięta_jeszcze Wiesz takie zwykłe, ładne budziki jak patrzyliśmy to są od 50 złotych ale nie mają żadnych funkcji. Po prostu dzwoni i tyle. W sumie już go dostała w niedzielę żeby mogła sobie potestować. Najlepsze było ze co chwile budzić podjeżdżał do psa rodziców - trauma dla czworonoga:) A siostrze się podobał, podobno nawet używa więc chyba OK :D Co do ciuchów to jakoś mówiąc niedrogie chyba nie masz na myśli średniej ceny 200 złotych za coś w czym mi byłoby głupio wyjść? Małolaty mają modę w małym palcu a z tego co wiem w H&M czy innych berszkach są co i rusz fajne ciuchy, sama sobie pójdzie i kupi. Może w akcie siostrzanej miłości weźmie mnie ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialen
Cóż... jak już napisałam, młodsza juz została obdarowana i z tego co wiem jest zadowolona. W sumie pomysłowy ten "Pani" budzik ale jakoś nie pasuje mni do nastoletniej dziewczyny... taki trochę zbyt... ostry i tandetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorośli tak juz maja :P
Hehee kup jej kołdre! http://karnisz.net/do/item/BED3609X/Koldra-Tradycyjna-Soft Już mowię dlaczego! :D Bo w liceum to juz ostatni dzwonek by moc sie wysypiac w miare... Potem juz tylko studia i robota za grosze do konca zycia... potem rodzina dzieci do utrzymania i kolejne wstawanie rano by dzieci do szkoly pryzgotowac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialen
Dorośli tak juz maja :P - ahehhehe już ja widzę jak się chwali kumpeli: - O jaka fajna kołdra, jaka milutka i ciepła! - Dbająca o mnie starsza siostra kupiła. Dobre. Może sobie kupię, w końcu mi też coś się z życia należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozka9076
Bardzo fajny pomysł. Jeżeli jednak nie jesteś przekonana poszukaj czegoś innego, może jakiś notatnik czy torebka. Ostatnio widziałam fajną dwustronną torebkę. Naprawdę fajna, licealistce na pewno by się spodobała. Jak się nie mylę widziałam ją na stronie sklepu Sagana. Poszukaj tam, jeżeli jesteś zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najładniejszy to on nie jest, ale w sumie budzik jest od tego, żeby budzić, a nie żeby wyglądać, a tę funkcję na pewno będzie spełniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina Marina Maja...... :D
Dziewczynę możesz zabrać do spa, same spędzicie czas, zrelaksujecie się... napewno będzie miły masaż i inne drobne zabiegi relaksujące :) http://miedzyzdrojespa.pl/pl/pakiety_pobytowe/cat/all takie tam fajne pakiety, z ktorych sama korzystam przesłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×