Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niania_dobra321

Jaką elektroniczną nianię (sprawdzoną) polecicie???

Polecane posty

Gość gość
Angel care z monitorem oddechu. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam, poszukuję niani el. do mieszkania w bloku wiec nie musi miec km zasięgu, ważne żeby było czysto i bez szumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnaaa1a
Ja używałam takiej http://www.ceneo.pl/39497259#mh=c0y5YDH915000dGk0VfhpCsEXd9ITNUvmtyEkyhOQpTqyhF8MsvbU21k_JyLexqnH6IaydvS2ZtyJyq-gGge2dINSBsNiWxwAjbFazXZio9YazG_tDQYU0SEzRSqc87J1r7-906fUyfa1O3uKwVenEbkeTSw7WFoTngWIWAcb6skp4xNA0lLGoy2Tul5ajiVBeA2. Mąż kupił zamontował, ściągnął aplikację na smartfona i mieliśmy podgląd na pokoik przez 24h. Bardzo użyteczna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka dostała taką nianię od znajomych z okazji urodzenia dziecka i bardzo jej się przydaje w opiece nad swoim maluszkiem. Poza tym ma super jakość obrazu dużo przydatnych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamG
Ja polecam nianię Vtech BM2000 .Kupiłem w sklepie www.asplaneta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leninka
Kupiłam Motorola mbp16 i tez działa między pietrami, a mam spory dom. Cena 209zł. Po co kupować za 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Zaremba z Grodnicy
Polecam Twoją starą na akumulator ps lubię jeść kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka37
Moje dziecko dostało w prezencie nianią Xblitz Kinder i fajnie działa, ma wbudowane kołysanki, dwustronną komunikację głosową i sama jakość jest godna polecenia. No i estetycznie też wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiaa

Ja dostałam na baby shower  kamerkę mikavi ye1. Nie spodziewaam się, że to bedzie aż tak przydatny sprzęt bo przy pierwszym dziecku nie miałam. Teraz jestem dużo spokojniejsza, mogę zająć się zabawą z synkiem jak córcia śpi, nie muszę ciągle tam zaglądać. Kamerka świetnie i wyraźnie nagrywa i w dzień i w nocy. Mam pogląd na to czy córka się w nocy nie obudziła, czy nie płacze, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kashya1

A masz taką dwustronną komunikację, że możesz mówić do telefonu i słychać w pokoiku. I odwrotnie. Widziałam teraz taką u koleżanki i bardzo mi się spodobała. Jestem już w 8 mscu i czas najwyższy chyba na taki gadżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×