Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zgubiłam czarny nick

gdzie szukać męża informatyka?

Polecane posty

Gość gfmdmfgmdghh
na forach dla informatykow;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na nie patrzeć nie mogę
po co ci taki facet? myślisz ,że dobrze zarabia i ma bardzo niskie wymagania wobec kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torcik z malinką
Miałam kiedyś faceta informatyka, było super- czytał dużo w necie jak zadowolić partnerkę, znał się na praktycznie wszystkim, był przedsiębiorczy i inteligentny, w dodatku ładny. Jednakże był trochę dziwnym człowiekiem, traktował uczucia i związek jak jakiś kod programistyczny, wszystko musiało u niego zgadzać się w 100%, chodzić jak w zegarku. Coś w tym jest że informatycy to aspołeczni ludzie. Mój były K miał znajomych, przyjaciół, chodził na różne imprezy, ale był też dziwakiem. Raz ubzdurało mu się, że kupi sobie koszulkę z napisem FACEBOOK, jakaś dziwna męską marynarkę do zniszczonych dzinsów i adidasów i do tego na głowę wielki, słomiany kapelusz. Tak też to zrobił. Albo te mądrości, niczym z forum samosi... Ja się starałam, aby wszystko było ok, kochałam go bardzo, ale jednak on stwierdził że nie wie co to miłość, całe swoje życie poświęcił na programownaiu i stąd mu trudno okazywać uczucia. A gdzie się poznaliśmy? W 3 klasie gimnazjum na kółku informatycznym- byłam kopiować zdjęcia dla nauczyciela. To były czasy... Aż się łezka kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takim rozbrajającym
planem, gdziekolwiek ich znajdziesz, będą uciekać na twój widok w popłochu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uogólnianie
to co napisaliście o informatykach, że aspołeczni i dziwni. sam jestem informatykiem i nie uważam się za aspołecznego ani tym bardziej dziwaka. Owszem, każdy jakieś dziwactwa ma. i nie traktuję ludzi, uczuć jak kod programistyczny. I ubieram się też normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zgubiłam czarny nick
nie wszyscy informatycy są inteligentni, kręci sie tu taka laska co jest informatykiem, a inteligencją nie grzeszy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uogólnianie
informatycy nie dbają o swój wygląd. to nie zależy od profesji jaką dana osoba wykonuje. ja mogę mówić tylko o sobie, jestem zadbany, dobrze ubrany, nie palę, mam białe zęby. Jeżdzę na nartach, na rowerze, pływam. Więc kondycja i ogólnie zdrowie jest ok. więc proszę nie uogólniać, że wszyscy tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie mozesz juz isc na politechnike studiować, to może internet, fora dla informatyków jak tu już napisali... może sie znajdzie jakiś chetny i samotny. Ale niektorzy z nich naprawde maja spaczone pojecie milosci, i sami nie wiedzą co robią. Moja kolezanka znala chłopaka, ktory zaczał co prawda dopiero studia informatyczne, był jej dobrym kolegą, można rzec ze przyjacielem. Często do niej wpadał do mieszkania, wizyty byly niezapowiedziane, Przytulał ją ni z tego ni z owego, nosił na rękach (nie ciągle, ale czaasem..) zaczął sie zwracać do niej "buziaczku". Być może były inne zwroty, ten był ulubiony. Dziewczyna zwyczajnie sie zakochała, bo myslala, ze jak koleś przynosi jej do domu róże (bez okazji), nosi na rekach i nazywa pieszczotliwe, to chyba już dużo dla niego znaczy. Słuchajcie.. Pewnego dnia on jej powiedział.. Nie, w zasadzie to napisał to jej na gg, taki był, że jest ona dla niego TYLKO koleżanką. I zawsze tak było. Że on w niej nie widział nic wiecej niż koleżanke! No i oczywiscie najlepiej jak zerwą kontakty. Zerwali. A dziewczyna i tak sie potem pół roku, rok, zbierała, żeby se go wybić z głowy i dojść do siebie. Posrany jakiś, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhyws
Byłam z informatykiem - porażka. Cały czas łeb w komputerze, praca nocami, potem odsypianie do południa i niewiele czasu dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masakra. Na szczeście nie każdy facet taki jest, no i nie kazdy informatyk. Także życze ci znalezienia jednego z tych normalnych i inteligentnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaInformatyka
związek z informatykiem jest dobry dla kobiety, która jest niezależna i która potrafi sobie dobrze sama zorganizować czas. Ja jestem w takim związku od kilku lat i nie zamienilabym go na nikogo innego. Na pewno są to ludzie bardziej aspołeczni od innych, ale za to o dużej inteligencji. Nad wyglądem informatyka też nieco trzeba popracować ( kraciaste koszule - wiadomo o co chodzi ;)) Jeżeli jesteś kobietą, która lubi samotne lub z koleżankami wypady na impreze, zakupy i nie będzie oczekiwała od faceta, że poświęcał jej będzie cały czas to polecam. Informatyka najlepiej poznać na informatycznym forum uczelnianym np pytając o jakiś informatyczny drobiazg- oni się garną do udzilania pomocy kobietom , a że nie mają łatwego dostępu do koleżanek można łatwo kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet nie jest aspołeczny, wręcz przeciwnie. jego koledzy z pracy w IT też bardzo fajni, otwarci ludzie. nikt tam nie nosi koszul w kratkę. głupie stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o informatykach ktorych znam moge powiedziec ze sa nudni rzadko wychodza z domu maja sie za inteligentnych ale niestety nie sa caly dzien spedzaja przy komputerze wola to niz wyjsc gdziekolwiek unikaja spotkan towarzyskich i jeszcze tak moge dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvcbvcbvcb
ja jestem informatykiem ale nie jestem az taki glupi zeby szukac zony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abccccc
ile zarabia przecietny informatyk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abccccc
aaaa tak mniej wiecej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o informatykach ktorych znam moge powiedziec ze sa nudni" mój facet jest duszą towarzystwa i ma zdolności przywódcze "rzadko wychodza z domu" lubi wychodzić do ludzi "maja sie za inteligentnych ale niestety nie sa" jest inteligentny, ma rozległą wiedzę, skończył też kierunek humanistyczny "teraz juz zarobki informatykow leca w dol" nic nie leci, jeśli ktoś jest dobry w swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvcbvcbvcb
nie powiem bo ci zylka peknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×