Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

znowu mam problem z wyborem sukienki :O

Polecane posty

Gość Kalafiorrus
Dobrze, że nie masz kłopotu z wyborem nicka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuuuuuum
Mając taki pysk możesz wskoczyć w cokolwiek. Nikt nie zwróci uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolalllo
czarna dużo ładniejsza, ja bym ją wzięła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolalllo
Co?? Jejku już nie ma tu ludzi, którzy mogą po prostu odpowiadać na pytania, a nie obrażać i komentować, raczej sukienka dla 60 latki nie jest, bardzo ładna, dla młodej osoby, a co ma sobie ubrać różową w groszki żeby staro nie wyglądać i do tego dwa kucyki z kokardkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x xx xxx xxxx xxx xx x
obie są tragiczne jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamy trojaczków
obie beznadziejne, jak z dynastii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiczowata i to jeszcze za tyle kasy!!! widac ze mieszkasz na wyspach aby miec taki gust jak te wszystkie angielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gujujiyi
CZARNA ZAJEBISTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie to jestem chyba jednym z największych perfekcjonistów jeśli chodzi o gust. Do czego zmierzam - żadna mi się nie podoba = są kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystraap
zdecydowanie czarna. biala wyglada jak firanka albo zaslona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuóhik - nie pisałem nigdzie, że oceniam gust, tylko, że oceniam sukienki. Ta falbanka dziwna jest, przód jeszcze w miarę, ale tył to jakaś porażka - jakoś za bardzo prześwituje i nogi dziwnie wyglądają. Góra przy tej czarnej za bardzo kontrastuje, przy jasnej - mniej, ale tutaj z kolei kolor taki nijaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JeronimoMartin post o guście był skierowany do longobardo :) nie śpiesz się za bardzo z oceną nóg, to tylko manekin. szpilki + inne dodatki nadadzą jej więcej elegancji. znudziły mi się już ołówkowe kroje, dlatego zdecydowałam się na coś bardziej 'ekstrawaganckiego'. mam dokładnie ten sam problem z kolorami. chociaż złoto z czernią przemawia do mnie bardziej. żałuję, że w białej góra nie jest ecru. :O wtedy nie miałabym wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafa może nie ma, ale sądziłem, że królicze futro ma :classic_cool: Swoją drogą ciekawe, ile w Twej szafie uzbierało się już takich eksponatów :D Oho, burza, brzmi obiecująco. Możesz czuć się trzymana za słowo :classic_cool: Oczywiście cierpliwie trzymana 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królicze futro jest wyznania tego, że aby wyglądać pięknie trzeba czasami pocierpieć :classic_cool: tylko kilka 😴 'Oczywiście cierpliwie trzymana ' - właśnie sprawiłeś, że poczułam się winna. :( pierwszy wyrzut sumienia w tym tygodniu 😭 dobra, kupuje czarną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, zwierzątku, jakiś Ty wrażliwy 😭 Chciałem tylko Cię uspokoić, żebyś nie czuł się zobowiązany do burzy błyskawicznej :classic_cool: Nad całym nieporozumieniem ubolewam tym bardziej, że obiecałem Ci, iż już więcej nie poczujesz się przeze mnie winny 😭 Tak więc kolejny raz przepraszam :(:classic_cool: Zawsze też możesz kupić 2 sukięki i przeszczepić u jakiegoś krawca góry z dołem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwrerewrewrew
Pokażcie jej zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×