Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

nawet sobie nie wyobrażasz 😭 a jakie? :classic_cool: nie żebym wybrzydzała, ale raz, że staram się jakoś kontynuować rozmowę, a dwa nie chcę zebyś pomyślał, że bierę wszystko co popadnie 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne Merlinu... :( Brok Sambor ❤️:classic_cool: Oho, widzę, że też nie lubisz krępującej ciszy i dbasz o swój wizerunek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm, potrzebuje pogłaskania, przytulenia i pocieszenia 😭 to poproszę :classic_cool: i darzysz je większym uczuciem niż mnie? 😭 ja nigdy nie doświadczyłam serduszek z Twojej strony 😭 :classic_cool: oczywiście, choć jeśli trzeba umiem też pomilczeć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie mogę, jestem zbyt powściągliwy 😭 Ale jak chcesz, to jako prawdziwy, wspierający mężczyzna mogę z Tobą popłakać :classic_cool: Widzisz, miłość do rzeczy to co innego 😭 Ona jest tak nieskomplikowana i tak łatwo przychodzi... :classic_cool: Ale nie martw się, nie wszystko stracone; być może kiedyś, gdy będę mógł obejść się z Tobą jak z butelką piwa, to też obsypię Cię serduszkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już dobrze, przystanę na to popłakiwanie, taka ze mnie ugodowa istota 😭 :classic_cool: ale rzeczy tak szybko się kończą 😭 szybko przychodzi, jeszcze szybciej odchodzi :classic_cool: będę czekać na to z drganiami serca 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rzeczy jest dużo i są różne, poza tym nie są zazdrosne i nie miewają humorów i pretensji :classic_cool: Dobrze, że z drganiami serca; bez nich długo byś nie pociągnęła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrobina zazdrości jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a co do humorów i pretensji to nie wiem o czym mówisz :classic_cool: a propos drgań :classic_cool: zauważyłeś, że jesteśmy sami? :classic_cool: ...i że nadal nie poczęstowałeś mnie piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, szkoda się rozwodzić nad tymi humorami i pretensjami... Podrośniesz, to zrozumiesz :classic_cool: Zauważyłem, że jesteśmy sami, zauważyłem. I tak mi właśnie trochę nieswojo, zwłaszcza bez mej żony, która ma to do siebie, że czuwa :classic_cool: No chyba że umieściła mi jakiś nadajnik i i tak wszystko wie :O Ach, wybacz, zagapiłem się 😭 [otwiera piwo otwieraczem i nalewa do pokala, ale oczywiście nalewa pod zbyt stromym kątem i trochę musiało się wylać] Trzymej :classic_cool:🖐️[przesuwa pokal z piwem do Merlinu po lśniącej kafeladzie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obym nigdy nie podrosła 😭 :classic_cool: aha, czyli mimo mojej obecności wciąż myślami jesteś przy żonie 😭 to ja też pozwolisz będę myślami przy jakimś uroczym panu :classic_cool: mam nadzieję, że tę rozlaną resztę wysiorbałeś coby się nie zmarnowała :classic_cool: lśniąca..? prawdziwy perfekcyjny pan domu z Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, cofam, co powiedziałem, jesteś już jednak podrośnięta :D:classic_cool: Nie chciałbym, by Twe myśli miały niekomfortowo, także się nie wtrącam :classic_cool: Tak, ja zawsze wszystko wysiorbywuję i zeżeram z ziemi, nie lubię jak coś się marnuje :classic_cool: A gosposia nie ma u mnie letko, to prawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajałs Ty masz romans!?
😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mówisz podrośnięta, myślisz stara? 😭 :classic_cool: właśnie miałeś się wtrącić i rzec, że Ty chętnie zastąpisz w myślach tego pana :classic_cool: no proszę, oszczędzasz na jedzeniu coby na gosposię zarobić :classic_cool: pomarańczowi podglądacze, ojtam, od razu romans :classic_cool: tak sobie po prostu uroczo konwersujemy 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajka ma nie tylko
romans ale i dziewczyne On ma :p o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za złośliwa und niekompetentna straż moralności kafe 😴 Merlinu Bynajmniej! Podrośnięta w sensie dojrzała :classic_cool: Wiesz... Ja to się nie lubię narzucać :classic_cool: Gosposia ważna rzecz, wprost niezastąpiona w mym życiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie lubie rzucać
a co :classic_cool: i prezentami lubie jak mnie obrzucaja no....i jeszcze jedna kropka dla podkreslenia wagi tego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dziewczyny
:classic_cool: bo jakby miał to bym wiedziała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy facet ma
swoja jedna i jedyna najwierniejsza, wiec i Fajka ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamie jak zawodowy facet
:classic_cool: ide spac a Wy tu grzecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafisz wybrnąć z kłopotliwej sytuacji :classic_cool: no ja też nie, ale to Ty z nas dwojga nosisz spodnie 😭 :classic_cool: coś jak piwo? :classic_cool: nazlatywało się tego pomarańczowego ptactwa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jestem kurturalny 😴 I nie jestem jak każdy facet 😴:classic_cool: Branoc und miłych snów, tajemniczy orendżu 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kureskość życia nauczyła mnie pewnych umiejętności 😭 Oho, nie nosisz spodni? A co nosisz? :classic_cool: Tak, dobrą gosposię można porównać do dobrego piwa :D I dobrego auta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy i kochany
miales dopisac i ps mialo isc w kafe swiat :classic_cool: no wes ogarnij mysli i skrobnij piekny liscik do mnie na dobranoc :P bom jeszcze nie zasnela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeszcze potrafisz? :classic_cool: takie tam, damskie szmatki :classic_cool: mhm, gosposia, piwo, auto :classic_cool: czegoś jeszcze Ci do szczęścia potrzeba? :classic_cool: powinni tu wpuszczać tylko w czarnych ubrankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, no mogłem się domyślić, że to zaprzyjaźniony Loczuś :classic_cool: Ciężko mi ogarnąć myśli :O Jestem zbyt zakręconym lolem, a o tej porze to już w ogóle szaleję :classic_cool: Merlinu A słuchaj potrafię jeszcze proszę Ciebie nieźle udawać świnię :classic_cool: Damskie szmatki, jak uroczo, zwiewnie und subtelnie 😭 Chociaż ja i tak wszystkie bym Was przywdział w wory od kartofli :classic_cool: Hm, no jeszcze znalazłoby się parę rzeczy... Na pewno komputer z dostępem do internetu 😴 A Tobie czego potrzeba do szczęścia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż takiego się stało, Paltzu? :classic_cool: Mam zasadę, że śpieszę się powoli 😴 Najwyżej będę pisał przez 45 minut, jak Mikojanu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee.. świnię? jakbyś potrafił udawać żółwia to bym bardziej zainteresowana była :classic_cool: od kartoflanego wora to tak bardzo się nie różni to raz, a dwa, że wtedy ziemniaczkom mogłoby być zimno :( :classic_cool: długo by wymieniać.. 😭 a tak w skrócie to kawy, internetu i wygodnego łóżka do dłuuuugiego spania :classic_cool: pozśrodpal to wszystko dla Twojego dobra, cobyś mogła w swo iim teeeem pieeee przeeee czyyyy taaaać iiii zroooo zuuuu mieeeeć kaaaż deeee gooo poos taaa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×