Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość i ide pic dalej...........
pewnie takie kloce walisz albo wieksze ze swojej śmierdzącej tłustej dupy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka TAKtaku :classic_cool:🖐️ Zleciał bardzo szybko 😭 Praktycznie Go przespałam bo Mie boli brzusio :( Gratuluję dzieciaczkóf :classic_cool:🌻 Spadam na jakiś czas zrobic Sobie fryteczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
CZEKAŁAM KOCHANIUTKA NA CIEBIE:) MÓJ M. KOŃCZY PRACĘ DOPIERO O 20..:( WZIĄŁ NADGODZINY,BO OSTATNIO LEDWO WIĄŻEMY KONIEC Z KOŃCEM-WYPRAWILIŚMY POŁOWINKI RABARBAROWE I WYPOŻYCZALIŚMY BONY ŚNIADANIOWE Z TESCO,OCZYWIŚCIE WSZYSTKO TO NA KREDYT I TAK SIĘ ZEBRAŁ SPORY DŁUG,OCZYWIŚCIE BIERZĄCE WYDATKI I FINANSE,WRAZ Z BUDOWĄ DOMU I WYCIECZKAMI DO PARKU JURAJSKIEGO-SYN UWIELBIA.ROBILIŚMY TO DLA NIEGO.A TERAZ TE DŁUGI:(OJ KOCHANA,ZA DUŻO TYCH PROBLEMÓW! KLASÓWKA,JENY,DOPIERO POCZĄTEK WRZEŚNIA,AMBITNY CHŁOPAK:) MOJE CÓRKI TEŻ SĄ AMBITNE..MOGĘ BYĆ Z NICH DUMNA..:) SYNEK TO NIE WIEM JAKI BĘDZIE,TO BRZDĄC JESZCZE...:) OJ,OJ MÓJ BYŁ CIĘŻKI...23 GODZINNY...:( PĘKŁO MI SPOJENIE ŁONOWE,BÓL NIE DO OPISANIA!:( PARKI SĄ NIESAMOWITE...MAM PARĘ CÓRECZEK I SYNECZKA,I TO NA TYLE...CZWARTE DZIECIĄTKO TO JUŻ CHYBA NIE DLA MNIE...POCZEKAM NA WNUCZĘTA...:) RACJA,KLUCZ DO SZCZĘŚCIA,AHHH!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
JAK MIŁO,ŻE PYTASZ:) NA OBIADEK PRZEPYSZNE KLOPSIKI Z SOSEM,BURACZKI,ZIEMNIAKI Z MASEŁKIEM I ZUPA JARZYNOWA...:) A TY? POWIEM SZCZERZE,ŻE NAJWIĘSZKĄ RADOŚĆ DAJE GOTOWANIE DLA CAŁEJ RODZINY..POTEM PATRZYSZ,JAK SIĘ ZAJADAJĄ,JAK DZIECIACZKI WCINAJĄ,JAKIE SĄ GŁODNIUTKIE I JAK SIĘ DOPYTUJĄ 'MAMUSIU KIEDY OBIAD':) OJ,NADGODZINY!PAMIĘTAM JAK MÓJ K. WZIĄŁ PO NARODZINACH NASZEJ CORECZKI,BO BYŁO DOŚĆ CIĘŻKO...ALE JA MAM JEDNAK TYLKO DWÓJKĘ,TRZECIE MI SIĘ MARZY PO NOCACH,ALE NIE CHCĘ WRACAĆ DO KUP,PIELUSZEK..CHODZIAŻ TO NA SWÓJ SPOSÓB PRZEPIĘKNY OKRES..:) PARK JURAJSKI,OJ TAK TAK TAK TAK TAK POLECAM,TAK TAK TAK ZDROWIUTKO,ZDRÓWKO DOPISUJE OJ TAK TAK TAK NIE NIE NIE:0 POLECAMY GORĄCO CAŁĄ RODZINKĄ,CÓRCIA KLASZCZE,OJ TAK TAK TAK:):):) AMBITNY AMBITNY:) MAŁY MATEMATYK,KOCHA MATEMATYKĘ ALE ZUPEŁNIE NIE RADZI SOBIE Z POLSKIM...NO NOGA Z POLSKIEGO!TAK JAK U MNIE CIASTA!TEŻ W TO NIE GRAMY..AL;E JAK TRZEBA TO JUŻ ROBIĘ,CO MUSZĘ,BO POTEM PRANIE ZALEGA I MAKARON STYGNIE CO GODZINA A DZIECI PŁACZĄ I BAZGROLĄ MI PO ŚCIANACH,MĄŻ TO POTEM ZMYWA ALBO KUJE W ŚCIANACH,ZAWIESZAMY NOWE OBRAZY...OJ TAK TAK TAK POLECAM:):):) 23 GODZINY PORODU!AH,ALE MALUSZEK NA ŚWIECIE!ZDROWY CALUTKI BOBASEK! OJOJOOJJ NA WNUCZĘTA TO JA SOBIE JESZCZE POCZEKAM,ALE MARZY MI SIĘ WNUSIA,PIĘKNE TO SZCZĘŚCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
ZA GODZINĘ WRACA MOJ M... :):):):):)NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE NIE NIE
JA NA OBIADEK MIAŁAM FILETY Z RYBKI I RYŻ Z SOSEM MIĘSNYM:) PYCHOTKA! OJ TAK TAK TAK,PRZEPIĘKNY OKRES,TAKI MALUSZEK KOCHANY,PIERWSZE SŁOWA,KROKI,UŚMIECHY,ZĄBKI,OJEJCIU!:) TAK TAK TAK POLECAM PARK JURAJSKI,OJ OJ OJ TAK TKA TAK TAK TAK TAK:) NAJLEPSZE CO MOŻE BYĆ...ALE TRZEBA BYĆ ROZSĄDNĄ,PAMIĘTAJ KOCHANIUTKA! MAŁY MATEMATYK,OJ MARZENIE!:) MOJE CORY TO HUMANISTKI...SYNECZEK JESZCZE NIE WIEM....ALE LICZĘ NA MAŁEGO MATEMATYKA,W KOŃCU TATUŚ PO POLITECHNICE..ŚCISŁOWIEC MÓJ:) OJ TAK,NAJGORZEJ JAK MAKARON STYGNIE:( ZAWSZE POTEM PŁACZĘ A MĄŻ SIĘ DZIWI CZEMU JA TAKA ROZTRZĘSIONA..:( RACJA RACJA...PRZYNAJMNIEJ DZIECIACZKI SĄ Z NAMI..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1989
cześć dziewczyny:) ja się spodziewam pierwszego maluszka...;p a wy to już hehe ułożone z trojka dwojka maluchów...też bym już chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamelinowa
Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do waszego grona po dzisiejszych wynikach bety :) test wczoraj pokazał drugą kreskę, ale była dość blada więc ciągle czuję się niepewna. Długo się starałyście o dzieciątko?Ja już od 3 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkabłyskotka
witajcie dziewczyny:) ja 36 tydz tp 5 października:) mamy wszystko oprócz wanienki i fotelika. A i co najważniejsze to będzie chłopiec, trochę ostatnio opuchnięta jestem, rozleniwiona, kręgoslup pobolewa, zgaga dokucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK TAK TAK TAK TAK TAK
WITAJCIE DZIEWCZYNY:) NA TOPIKU CORAZ LEPIEJ:) MIGOTKO,WITAM I GRATULUJĘ CHŁOPCZYKA.POROD JUŻ ZA MIESIĄC,SZYKLUJ TEN FOTELIK I WANIENKĘ,NAWET NIE ZAUWAŻYSZJAK SZYBKO TEN CZAS MINIE I LADA CHWILA BĘDZIESZ SŁYSZAŁA KRZYKI LEKARZY 'PRZYJ' ..:) OJ OJ KRĘGOSŁUP,PRZYKRA SPRAWA.ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA:) MACIE JUŻ IMIĘ??????? KARAMELINOWA,WITAM SERDECZNIE JA PLANOWAŁAM TYLKO SYNKA...CORKA TO MOJA WPADKA:) ALE KOCHANA NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE NA RÓWNI Z PLANOWANYM DZIECKIEM.POWODZENIA ŻYCZĘ W CIĄGU STARAŃ I WIELE CIERPLIWOŚCI. KINIA1989,HEJ:) KTORY TYDZIEŃ CIĄŻY?PŁEĆ?IMIĘ?:):):):) OJ KOCHANA,JA WŁAŚNIE WCINAM POMIDORKI A SYNEK JAKIEŚ CZEKOLADOWE ZAPYCHACZE...POWINNAM MU ZABRONIĆ ALE CO TO DA..JAK BĘDZIE CHCIAŁ TO IT AK SOBIE KUPI CHOĆBYM NA GŁOWIE STANĘŁA:( ZĄBECZKI,HI HI HI TE PŁACZE,OJ KOLKI...PAMIĘTAM JAKBY BYŁO WCZORAJ! MATEMATYCY SĄ ŚWIETNI,WIĘKSZA SZANSA NA DOBRĄ PRACĘ I OGÓŁEM TO TAKIE...MĘSKIE ;) ZGADZAM SIĘ...AŻ NAWET NIE CHCĘ O TYM MYŚLEĆ KOCHANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkabłyskotka
hej,mam już wybrane imię:) marcin będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotkabłyskotka
ale mnie podpuszczacie,faja od fajki co ;p? jak same będziecie się spodziewać maleństwa to wam się znudzą takie głupie żarty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika26dDdd
cześć dziewczyny! ja dokładnie jestem jak autorka na przełomie 32/33 tygodnia pierwsze dziecko - dziewczynka. strasznie się boję, jak to będzie, jeszcze nie wybrałam szpitala, a już powinnam się rejestrować gdzieś i znaleźć położną. na razie byłam w dwóch szpitalach na spotkaniach informacyjnych (mam trzy szpitale w pobliżu miejsca zamieszkania) dla przyszłych rodziców i chcę się zdecydować na poród w wodzie:) któraś miała?jak opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamelinowa
Dziękuję bardzo:)🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika26dDdd
Przepraszam,nie jak autorka tylko jak migotka:) ale się pospieszyłam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaannaa
Witam , czekam na @, ostatnia mialam 7 sierpnia i teraz powinnam miec 15 wrzesnia. jeszcze 2 dni. objawy : mialam klucia w brzuchu juz teraz minely, sluz, duzo sluzu , piersi powiekszone ale sczezrze powiedziawszy raz jestem prawie pewna ze to ciaza a innym razme sie zastanawiam czy to nie efekty uboczne odrzuconych hormonow w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×