Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Doceniam, nie mówię przeca, że nie :classic_cool: Ale co poradzę, że tęsknię za najlepszą, najbliższą mi opcją 😭 ­ Dzień minął nawet nieźle, dziękuję. A Tobie? Nic Cię nie boli? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno na białym
no dobrze, a co by się stało gdybyś jutro np postanowił sobie wstać wyspany o dziesiątej? :classic_cool: ­ i nie było konieczności ocenienia wieku pani w celu ewentualnego ustąpienia jej miejsca siedzącego? :classic_cool: mnie też minął nieźle, a nie boli nic do czego nie byłabym przyzwyczajona :classic_cool: tzn trochę kręgosłup, ale da się wytrzymać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, gdyby tak mogłoby być, to szczęście by na mnie spłynęło niczym rwąca woda z dolnopłuka na... tzn. w dół 😭:classic_cool: ­ Nie, nie było konieczności, a to dzięki mej skrupulatnej analizie sytuacji i powściągliwości w siadaniu :classic_cool: A Ty ładnie ustępujesz miejsca dziadostwu? :classic_cool: ­ Biedna Fajansówka 😭 Ale za to jaka dzielna :classic_cool: Kobiety, które dużo zniosą, są wyjątkowo cenne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajansówna masz bułkę czy
motylka ? :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno na białym
bardziej mi chodziło o to jak zareagowaliby ci, którzy od dziesiątej to każą Ci pracować :classic_cool: ­ mam to szczęście, że wtedy kiedy ja jeżdżę dziadostwo albo jeszcze śpi albo odpoczywa po rynkowym maratonie :classic_cool: ale jeśli już się zdarzy to staram się ustępować :classic_cool: ­ to ja muszę być baaardzo cenna 😭 :classic_cool: ­ a na co jest aktualnie zapotrzebowanie pytający pomarańczu? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa, no to ci by się oczywiście rozpłakali z powodu mej nieobecności i wyszli z tego przykrego zdarzenia jako ludzkie wraki :classic_cool: ­ Nie martw się, jeszcze raz tyle przeżyjesz i Tobie będą ustępować :classic_cool: ­ Widzisz, zawsze się możesz dowartościować :classic_cool: I rozejrzeć za mężem z odchyleniami, przy którym Twe zdolności by się nie marnowały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarno na białym
no to nienajgorzej :classic_cool: tzn nie dla nich oczywiście :O w takim razie pozwalam Ci jutro spać do dziesiątej :classic_cool: ­ obawiam się, że za te dzieścia lat nadal mogę wyglądać młodziej niż wynika to z metryki, także wątpliwe żeby ktoś mi ustąpił 😭 ­ gdzie ja takiego z odchyleniami znajdę? 😭 :classic_cool: ­ tymczasem czas na mnie, więc po pierwsze dziękuję Ci za tę krótką rozmowę (serio 😭), a po drugie życzę długiej nocy i krótkiego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... Nie jestem potworem, oni też muszą jakoś żyć :O:classic_cool: ­ Dzieścia... A dzieści? :classic_cool::D ­ No wiesz :D Zapraszame na Dyskusję ogólną do tematów, które zawierają wulgarne epitety odnośnie pci pięknej, a także słowa "kupa", "anal", "gwałt", "tico" :classic_cool: ­ Również dziękuję (i za to, i za to) i wzajemnie 😭 Spaciulkaj w pokoju, w nim też rozpocznij jutrzejszy piękny, krótki dzień :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakira jednak nie urodziła
na zakończenie ostatniego tegorocznego piątku :classic_cool: ­ Fajansu, do dzieści mi jeszcze spoooooooro brakuje, więc nie potrafię sobie jeszcze wyobrazić jak to będzie :classic_cool: 😭 :O ­ zgodnie z Twoją sugestią rozejrzałam się po ogólnym, ale poza tematami o żyrandolu i majonezie nie znalazłam niczego z potencjałem, o użytych przez Ciebie słowach nie wspominając :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na zakończenie ostatniej tegorocznej soboty :classic_cool: ­ Spoooooooro Ci brakuje? Czyli jednak jesteś małolatą (a ja, ma się rozumieć, jestem starszy)! Spr und potw na 155% :classic_cool: ­ Nie zrażaj się tak łatwo, cierpliwi zostaną nagrodzeni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem :classic_cool: ­ PS. Jeśli nie masz co z tym zrobić, a jest to z metalu lub szkła, to możesz mi przysłać albo gdzieś odstawić, to niebawem się zgłoszę :classic_cool: ­ PPS. Nie zadzieraj tak nosa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie wię z jakiego to tworzywa jest :classic_cool: pozatę... może Ty tam u siebie poszukasz? wiesz gdzie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w swoich koorfa szkuah
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleturniej czterech skoczni
na rozpoczęcie ostatniej tegorocznej niedzieli :classic_cool: ­ bardzo spooooooro.. godzin 😭 tak bardzo Cię uwiera, że jesteś młodszy gó.. małolacie? :classic_cool: ­ pewnie tak, na Twoją dobrą radę i pocieszenie zawsze można liczyć :classic_cool: ­ ps smacznego śniadania jak mniemam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na kontynuatzję ostatniej tegorocznej niedzieli :classic_cool: ­ Nic mnie nie uwiera 😴 Ty zaś jako starsza kuleżanka powinnaś dawać dobry przykład i zwracać się do mnie z szacunkiem :classic_cool: ­ Lubię się na coś przydać niewielkim wysiłkiem :classic_cool: ­ O nie, śniadanko było koło dwunasty :D Ale dziękuję :classic_cool: Ty już pewnie za to po podwieczorku i czekasz na dobranoc i lulu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleturniej bez skoczni
a jak mija kontynuacja? :classic_cool: ­ już to widzę a z szacunkiem zwracam się do każdego, czy starszego czy młodszego, więc także do Ciebie :classic_cool: ­ a gdyby pomoc wymagała nieco większego wysiłku to jakbyś się na to zapatrywał? :classic_cool: ­ tak czy inaczej, w porze bardziej obiadowej :classic_cool: prawie, jeszcze kolacja przede mną i kilka kosmetycznych zabiegów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontynuatzja mija Ci powiem pysznościowo; właśnie jestem po pysznym obiadku :classic_cool: A u Ciebie już pora kolacji? A może pora reraksu? :classic_cool: ­ Tak samo ja widzę, jak odnosisz się do młodszych z szacunkiem 😴:classic_cool: ­ Jeśli w rachubę wchodzi większy wysiłek, to zawsze kilka razy się zastanawiam :classic_cool: ­ A jakież to zabiegi przed Tobą? 😭:classic_cool: ­ PS. Dlaczego zmieniłaś nik? :classic_cool: I co sądzisz o Męskiej rzeczy? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleturniej bez skoczni
o tej porze to się przecież kolację je, no.. ale jak wiadomo - nie u Ciebie :O :classic_cool: jedno nie wyklucza jednego przecież :classic_cool: pora kolacji to za chwilę, a relaksuję się cały dzień :classic_cool: ­ chcesz przez to powiedzieć, że nie odnoszę się do Ciebie z szacunkiem? ­ tyle razy, żeby w międzyczasie pojawił się ktoś inny kto pomoże? :classic_cool: ­ maseczka (to w trakcie), malowanie paznokci i prysznic z pilingiem być może :classic_cool: ­ :D no jak to co - że jest głupi bodajże 😭 pomijając, że średnio go kojarzę, o pozostałych z tytułu tego tematu nie wspominając :O 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że to wiadomo :classic_cool: Wię, że jedno nie wylucza drugiego 😴 Tak się tylko podchwytliwie zapytałem :classic_cool: ­ No sama przyznasz, że zwracasz się do mnie dość bezpośrednio... Bez "pan" czy chociaż "kolega" i na dodatek w drugiej osobie, jeszcze liczby pojedynczej, jakby tego było mało :classic_cool: Nie wspominając o impertynencjach typu "małolacie" 😴:classic_cool: ­ Jeśli jest ktoś, kto pomoże sprawniej niż ja, to chyba lepiej żeby ten ktoś pomógł, prawda? :classic_cool: ­ O kurde :classic_cool: Maseczkę pewnie robisz z jakiejś obrzydliwej mazi, a ciekawe na jaki kolor malujesz paznokcie :classic_cool: Prysznic z pilingiem? Ja znam tylko kąpiel ze statkami :classic_cool: ­ Widzisz, jak mało jeszcze wiesz o naszej Dyskusji ogólnej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleturniej bez skoczni
tak, tak, znam już te Twoje dziwne zwyczaje kulinarne :classic_cool: ­ ok.. szanowny Panie Kolego Małolacie.. nie zauważyłam, aby Szanowny Pan Kolega Małolat zwracał się do mnie inaczej ­ oczywiście, ale Two.. przepraszam.. Pańskie zastanawianie się nie pomaga w udzielaniu pomocy i nie zawsze należy liczyć na to, że pojawi się ktoś sprawniejszy :classic_cool: ­ z jaja konkretnie :classic_cool: pewnie skończy się na bezbarwnym, gdyż nie mam cierpliwości do mazania ich na coś na kształt czerwieni 😭 a nie z kaczuszką? :classic_cool: ­ Waszej? :classic_cool: mnie wystarczy ten temat, od czasu do czasu udzieliwszy się na jakimś innym topiku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Pani Koleżanka w Sile Wieku rozpoczęła tak nonszalancko niniejszy topik-rozmowę, to cóż miałem poradzić... Machnąłem ręką, w końcu nie jestem konfliktowy :classic_cool: ­ No to jeśli się nikt lepszy nie pojawi, to wtedy pomogę, prawda? :classic_cool: Ale dajmy też innym szansę, nie zapominajmy o nich :classic_cool: ­ Z surowego jaja? :classic_cool: Jaki jest sens malowania paznokci bezbarwnym lakierem (pomijając wątpliwą sensowność malowania paznokci w ogóle)? :D ­ Kaczuszki nie miałem :( A jak Pani Koleżanka robi ten piling? :classic_cool: ­ Tak, naszej :classic_cool: Fajansiarza z Bożej łaski :classic_cool: A tak to siedzi Pani Koleżanka na uczuciowym? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleturniej bez skoczni
nie wiedziałam, że to Szanownemu Panu w nieco mniejszej Sile Wieku przeszkadza 😭 no, ale skoro tak to ile czasu trzeba żeby zwracać się do Szanownego Kolegi na "Ty"? :classic_cool: ­ a jeśli ktoś czeka właśnie na Pańską pomoc? damy na to jakaś dama, której Szanowny Kolega wpadł w oko? :classic_cool: ­ z usmażonego na boczku :O :classic_cool: jak to jaki? :D te polakierowane się tak ładnie błyszczą, poza tym on nie jest tak całkowicie bezbarwny :classic_cool: ma taki ładny odcień ­ co za mamusia z tej mamusi, że kaczuszki synkowi nie kupiła? :( z fusów po kawie :classic_cool: dodając żel pod prysznic, balsam, piling z ejwonu i sól do kąpieli :classic_cool: ­ nie siedzę już od dawna przecież :D czasem sobie tam hasam, ale to mniej więcej z taką częstotliwością jak udzielam się w innych tematach na ogólnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... No powiem Pani, droga Kuleżanko, że nigdy się nad tym nie zastanawiałem... Ale gdy tak prześledzę me kontakty międzyludzkie... To wychodzi mniej więcej 5 lat :classic_cool: Czasem bariery się znoszą szybciej, ale to tylko wtedy, gdy druga strona się uprze i przyśle mi swoje nagie foty :classic_cool: ­ Jeśli ktoś jest tak gupio uparty, to cóż, ponosi tego konsekwencje :classic_cool: Wszak wiadomo, że nie zawsze uda mi się pomóc :classic_cool: ­ Dobrze że nie z chińskiego, śmierdzącego :classic_cool: Jak se obliżę paznokcie, to też ładnie błyszczą :classic_cool: A odcień to tylko Wy, kobiety, dostrzegacie :classic_cool: ­ A może synuś nie potrzebował kaczuszki? :O Może w pełni wystarczały mu statki 😴 ­ :D Brakuje tylko szlamu z jeziora Bajkał :classic_cool: ­ Życząc pomyślnych wieczornych oblucji i zabiegów oraz miłych spaciulków w tę ostatnią przedsylwestrową noc w tym roku, oddalam się, pozostając z szacunkiem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teleturniej bez skoczni
:D gdzie się podział ten kulturalny i uroczy Fajans 😭 nagie foty? :D i jeszcze swoje w dodatku? nawet nie wiedziałabym gdzie słać 😭 :classic_cool: ­ a może nie o pomoc chodzi, a o zagajenie jakie :classic_cool: ­ jak byłam mała to tak robiłam :classic_cool: a potem odkryłam lakiery do paznokci, które pozwalają utrwalić ten błysk :classic_cool: ­ a może nie wiedział, że potrzebował, bo nie miał pojęcia o ich istnieniu, które na pewno odmieniłoby jego życie :( ­ śmiej się, śmiej, Szanowny Kolego, ale skóra po tym jest gładziutka jak pupka niemowlaczka w reklamie :classic_cool: ­ Tobie Szanowny Mniejletni Panie również miłego tego co zamierza Pan robić w tę noc :classic_cool: i w przyszłą również, gdyż nie wiem czy uda mi się przypałętać tu z życzeniami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że jeszcze przypadkowo jestem, to wyjaśnię, że przecież nie odpowiadam za to, co mi ktoś przyśle na mejla :O😴 No a co będę ściemniał i zaklinał rzeczywistość, skoro ludzie są, jacy są niestety :classic_cool: Także jakby Pani coś miała i koniecznie chciała mi przysłać, to może Pani to uczynić na adres fajansiarz.kafe@gmail.com :classic_cool: ­ Tylko tego brakuje, żebym miał rozkminiać intrygi niewiast oczekujących pomocy :classic_cool: ­ Wszystkie jesteście takie mądre, że z czasem odkrywacie te lakiery (i inne cudeńka odmieniające życie) :classic_cool: ­ Nie ma co płakać nad potencjalnie rozlanym mlekiem :classic_cool: ­ Niestety, ale jakoś wbrew medialnej propagandzie, pupka niemowlaczka nieustannie kojarzy mi się z obsraną pieluchą :classic_cool: No ale ok, rozumiem :classic_cool: ­ Dziękuję Panience 😭 Właśnie, bo zapomniałem jeszcze o tym Sylwestrze! Podtrzymując poprzednie życzenia, również życzę miłego tego, co Szanowna Koleżanka zamierza robić w ten jutrzejszy wieczór i noc, jak również tego, co będzie robić niezamierzenie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Fajansówko, to zwracajmy się już do siebie na "Ty" :classic_cool::D ­ Ciekawe, o której masz dziś śniadanko :classic_cool: I czy w ogóle dasz radę zwlec się z łóżka / wstać z podłogi :classic_cool: ­ PS. Życzę wszystkim jak najudańszego Nowego Roku, a przynajmniej by był jak najmniej kureski :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noworoczny koncert wiedeński
:D ­ ej, zabrzmiało to tak jakbym naprawdę Ci coś wysłała :D i w ogóle miałam pytać czy nie boisz się, że Ci skrzynkę zaspamuję :classic_cool: ­ jestem już nawet po obiedzie :classic_cool: a problemów, o których piszesz nie miałam :classic_cool: no, ale nie ma czego zazdrościć, gdyż za to jestem chora :O 😭 od kilku dni żeby nie było :classic_cool: ­ przyłączam się do życzeń Szanownego Kolegi dorzucając jeszcze.. a właściwie to już nic, bo pomysłu nie mam :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×