Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość zima zaskoczyła mnie
nie pomylił Ci się kalendarz z pamiętniczkiem? :classic_cool: no coś Ty, przecież spadło z 10 metrów śniegu 😭 ­ mam nadzieję, że jedną z tych rzeczy są duże, żółte oczy :classic_cool: ­ albo Cię podglądam :classic_cool: a Ty się wziąłeś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie pomylił mi się :D Poza tym już prędzy mógłby robić za dziennik, mądralo :classic_cool: U Was na dzikim południu może spadło 😴 Ale u nas, na cywilizowanej północy, jest zero śniegu, a pada co najwyży deszcz :classic_cool: ­ A co, masz taką chorą wątrobę? :D Czy kto ma? Bo nie rozumię, ocb z tymi oczyma :classic_cool: ­ Już nie wymyślaj :classic_cool: Nie, nie wziąłem, ale słyszałem, że to dobra pozycja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
tak, tak, a Ty mógłbyś robić za dziennikarza, no, ale jest jak jest tyle samo mam do południa co do północy to po pierwsze :classic_cool: a po drugie przynajmniej mamy zimą zimę a nie wiosenną jesień :classic_cool: ­ nie, ale sprawdź swój spamerski folder :classic_cool: nie wiem czemu jak na to spojrzałam to pomyślałam o Tobie 😭 ­ no tak, co masz się jeszcze bardziej bać :classic_cool: mam coś z literatury skandynawskiej, więc może na fali zachwytu Millenium się za to wezmę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co gdybać, jest jak jest i dobra jest :classic_cool: ­ Dobrze, że znajdujesz plusy swojego położenia :classic_cool: ­ :D Nie rozumiem, skąd takie skojarzenie :O😴 Ale oczy fajne, tzn. straszne :classic_cool: ­ Właśnie, nie mnóżmy moich lęków :classic_cool: A co masz? "Muminki"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
czasem warto coś zmienić w swoim życiu :classic_cool: ­ znajduję póki nie muszę wychodzić z domu, więc zobaczymy jutro rano :classic_cool: :O ­ oczywiście chodzi o Twą mądrość :classic_cool: ­ a boisz się wysokości? :classic_cool: nie, jakąś część przygód Wallandera, o którym czytałam jak szukałam czegoś w stylu Millenium :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostateczności czasem można... :O:classic_cool: ­ Wysokości akurat raczy się nie boję, ale pod warunkiem że jestem za szybą lub jakimiś solidnymi barierkami :classic_cool: Bo jak na ten przykład miałbym wejść na maszt albo komin czy inne wysokie miejsce, z którego łatwo można spaść, to bym nie wszedł :O A Ty się boisz wysokości? :classic_cool: ­ Wallander nic mi nie mówi, więc już nic nie mówię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
a czym dla Ciebie jest ostateczność? :classic_cool: ­ bardzo :O 😭 nawet wejście na stół powoduje u mnie przyspieszone bicie serca :O nie zebym jakoś często tam wchodziła :classic_cool: ­ mi też na razie niewiele, choć kojarzy mi się, że był tak serial o komisarzu czy tam detektywie Wallanderze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostateczność to w tym wypadku sytuacja, w której ze względu na kolizję dóbr nie mogę już dłużej trwać w wygodzie :classic_cool: ­ Ojej :D😭 To nie możesz tańczyć na stole :( No chyba że jak wypijesz, to Ci przechodzi :classic_cool: ­ Mi to się kojarzy tylko z Wallenrodem :classic_cool: A komisarz - z Rexem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
a może po zmianie byłoby jeszcze wygodniej niż dotychczas i okazałoby się, że kolizja dóbr nie istnieje :classic_cool: ­ nie wiem, nie próbowałam i nie zamierzam 😭 a Ty tańczysz na stole? :classic_cool: ­ polska wersja Rexa to chyba Alex :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co, fanka życiowych zmian? Czy mówisz to po prostu jako starsza, doświadczona koleżanka? :classic_cool: ­ A skąd; stół służy do robienia czegoś na nim ręcyma, a nie do skakania po nim buciorami :classic_cool: ­ No tak, Polacy nie gęsi mają swojego Alexa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
początkująca, może to już taki wiek przyszedł, że myślę co by tu zmienić żeby nie zmienić za dużo, ale jednak zmienić 😭:classic_cool: ­ przecież możesz tańczyć na rękach, tylko zacznij od podłogi :classic_cool: ­ na pewno wśród gęsi też jest niejeden Alex :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ten przełomowy wiek... Czyli meble masz już pewnie poprzesuwane we wszystkie możliwe strony, a ściany przemalowane na wszelkie możliwe kolory :classic_cool: ­ Tańczyć na rękach... :O Albo żonglować lub jeździć na jednokołowym rowerku, nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
jeszcze nie poza tym to tylko zmiana cyferek (i może chwila bilansu życiowego w TEN dzień) ­ umiejętności nigdy za wiele jeśli nie miałeś jeszcze pomysłu na postanowienia noworoczne to to jest jakaś idea :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobsz, że nie angażowałaś nikogo do tych morderczych zmian :classic_cool: Które kiedyś nastąpią :O:D ­ Nie narzekam na brak umiejętności 😴 A postanowień noworocznych nie praktykuję 😴 Nie robię sobie pod górę :classic_cool: ­ Na razie muszę odejść od kąpa, a nie wiem, kiedy wrócę, także na wszelki wypadek oficjalnie macham łapą na dobranoc, życząc miłych spaciulków :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima zaskoczyła mnie
staram się nie nadużywać pomocy innych jeśli nie jest to konieczne :classic_cool: ­ ale niektórymi już nie zaimponujesz, a innymi, np tańcem na stole już tak :classic_cool: mam takie samo podejście do postanowień noworocznych :classic_cool: od niedawna co prawda, ale jednak :O ­ w razie gdybym zasnęła, a ta pora się zbliża nieuchronnie, to Tobie również miłych i w miarę przyjemnego poniedziałku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ładnie z Twojej strony :classic_cool: ­ Ale mi nie zależy na imponowaniu 😴 Przeciwnie, nie lubię skupiać na sobie uwagi :classic_cool: ­ To ostatecznie dobranoc i dobrejutro :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty tefałen witam Państwa
dobredziś :classic_cool: ­ spaać 😭 to pierwsze, a po drugie.. u Ciebie skromny Fajansu nadal bez śniegu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre :classic_cool:🖐️ ­ Mi się też chce spać :D:O A śniegu nadal zero :classic_cool: Ale się trochę ochłodziło, także można powiedzieć, że mame więcy zimy w zimie. Zobaczyme, co z tego wyniknie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty tefałen witam Państwa
śniegu mogę Ci trochę przesypać żebyś delikatnie przynajmniej odczuł tegoroczną zimę :classic_cool: ale nie za dużo co by tu dzieci nie płakały, że bałwanków nie ma z czego, że na sankach nie ma po czym 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, nie miałbym serca tak nadwerężać Ciebie z dziećmi i Waszych zapasów, poza tym śnieg nie jest dla mnie warunkiem koniecznym zimy - suchy mróz też styka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty tefałen witam Państwa
jakiś Ty wspaniałomyślny 😭 nie przepadam za zimą (zdecydowanie wolę jesień, o czym pewnie już wspominałam), ale jak już mam wybierać między mroźną a śnieżną (nawet przez kilka godzin 😭) to wybieram śnieg (z lekkim mrozem) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze staram się myśleć także o innych :classic_cool: ­ Nieśmiało zauważam, że śnieg z lekkim mrozem, to mroźna zima, a tę przeca wykluczyłaś 😴 A śnieg bez mrozu to breja, więc też lipa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty tefałen witam Państwa
to bardzo dobrze, należy Ci się medal co najmniej :classic_cool: ­ owszem, przy Twoim założeniu istnienia śniegu :classic_cool: a co jeśli śniegu nie ma? poza tym mroźna zima z lekkim mrozem to nie to samo co mroźna zima z -20 :classic_cool: ­ ps w ogóle miałam problem z "co najmniej" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypinam piersi do medali :classic_cool: ­ No sama ten śnieg założyłaś w zbudowanej przez siebie alternatywie 😴:classic_cool: ­ Grunt, że wyszłaś z tego z twarzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypinac piersi
niekoniecznie do orderowania a do..przytulania ­ dlaczego tu nikt za mna nie tesknic 😭 7shy; chyba tez mnie nie lubia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty tefałen witam Państwa
spokojnie, może ktoś się do Ciebie schyli :classic_cool: ­ coś pomieszałeś myślałam, że pisząc "suchy mróz" masz na myśli bezśniegowość, więc wybierałam między tym a śniegiem (żeby było idealnie to dodałam sobie lekki mróz) :classic_cool: ­ i z wiedzą na długie lata zaczerpniętą z niekłamiącego gugla :classic_cool: ­ ja tęsknić za wszystkimi, zwłaszcza za tymi, za którymi nikt nie tęskni 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypinac piersi
ojej sie wzruszylam, ze jestem w tej elicie za ktorom nikt nie teskni 😭 ­ a moze chocia Faqjek tesknic ? ­ co za brak ciepla w as w te zimne i ciemne zimowe wieczory😭 ­ ide zatem spac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty tefałen witam Państwa
wiedziałam, że nie o moją tęsknotę tu chodzi :D :classic_cool: ale cóż, chciałam dobrze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Loczek! Oczywiście, że tęskniłem, witaj w Nowym Roku, niech będzie dla Ciebie ciepły :classic_cool:🖐️ ­ Fajansówko: Przede wszystkim, Twą złośliwość puszczam mimo oczu :classic_cool: ­ To Ty wszystko pomieszałaś Dobrze myślałaś z tym suchym mrozem, nie on jest jednak istotny, a śnieg, o którym sama wspominasz chwilę później :classic_cool: Założyłaś se śnieg jako jedną z opcji 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty tefałen witam Państwa
jaką znów złośliwość :classic_cool: ­ nie śnieg jest istotny, a mróz właśnie mróz jest elementem stałym (w tym idealnym układzie), a śnieg jedną z opcji, a wg Ciebie elementem stałym jest śnieg :classic_cool: istnieje również opcja, że jestem zbyt zmęczona żeby to pojąć :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×